Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Gyűjtemények külföldről

Go down 
+6
LordPicard
butch
Tadam
joebuster
mesterjani
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:34 pm

LordPicard írta:
Uhh... az a második TDK díszdoboz karcos... Igaz, hogy én egyenként szerzem be és a trilógia 1/3-a már megvan, de ha tudnám, hogy biztosan megjelenik mi nálunk is, akkor erre is vevő lennék és gyorsan szabadulnék az egyenkénti lemezektől Smile

Áttettem a másik topikba, ott jobb helye van.

Nálunk így kevés az esélye - bár az is igaz, hogy Európában mindenhol lesz. Talán itt is. Xluzív...
Vissza az elejére Go down
butch




Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Oct. 07.

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyKedd Okt. 09, 2012 7:32 pm

LordPicard írta:
Áh, köszi butch a linket Very Happy Végre találtam infót a Jurassic Park filmek egyenkénti kiadásáról Smile Úgy látom, teljesen ugyanazok a specifikációk, mint a trilógia kiadáson, de be kell valljam, sosem tetszett az a digipack. Évek múltán sikerült csak beszereznem a dvd digis változatát és fényévekre van egymástól a kettő... Viszont az egyéni kiadások borítói nagyon jók! Semmi kétség, ezeket a filmeket miattam adják most ki újra Very Happy

De, hogy témánál maradjak, tudnátok mondani olyan, teljesen megbízható külföldi áruházakat, ahol tényleg pontosak az adatok, azt illetően, milyen hangok és feliratok vannak a lemezen? A mankóm a play dot com, de lehet, az sem olyan pontos. Sok film van, aminek a hazai kiadásáról lecsúsztam, illetve, még mindig túl drágák nekem. Nem mintha mostanság olyan sok BD-t vennék, mert jön pár film a jövő héten és lehet hétvégén is beúszik 1-2 darab Very Happy De azért jó lenne szemmel tartani a külföldi piacot is Smile A cseh/szlovák feliratoktól én is irtózok...

lehet hogy csak mázlista vagyok, de még sohasem nyúltam bele olyanba, hogy feltüntetett magyar vonatkozás ne lett volna a lemezen (kopp-kopp-kopp). amiket én használok és tudom ajánlani: dvdcompare pont net, blurayspecs pont co pont uk és persze a fórumok. sokszor csinálom, hogy figyelem a blu-ray pont com-on bizonyos filmek saját témáit és jópárszor futottam már bele, hogy valaki megkérte azokat akik már megvették a BD-t, hogy írja le milyen hangok és feliratok vannak ténylegesen a lemezen, párszor csináltam én is. most pl a Tortúrát vettem meg kemény 6 fontért (itt Angliában még csak most jelent meg) rajta a magyar szinkron és felirat, illetve úton van hozzám a Penge 2 is (szintén magyar vonatkozással). amik mostanában Angliában magyar szinkronnal jelentek meg: A rítus, Fertőzés, Az ördögűző, Szupercsapat (steelbook), Ragadozók, Azután, Szerelem és más drogok, Ragadozó (steelbook), Őrült dilis szerelem stb

van egyébként egy német oldal is ahol iszonyatos részletességgel leírnak mindent a különböző kiadásokról, de nem jut eszembe a neve, majd megírom ha beugrik.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyKedd Okt. 09, 2012 7:45 pm

butch írta:

lehet hogy csak mázlista vagyok, de még sohasem nyúltam bele olyanba, hogy feltüntetett magyar vonatkozás ne lett volna a lemezen (kopp-kopp-kopp). amiket én használok és tudom ajánlani: dvdcompare pont net, blurayspecs pont co pont uk és persze a fórumok. sokszor csinálom, hogy figyelem a blu-ray pont com-on bizonyos filmek saját témáit és jópárszor futottam már bele, hogy valaki megkérte azokat akik már megvették a BD-t, hogy írja le milyen hangok és feliratok vannak ténylegesen a lemezen, párszor csináltam én is. most pl a Tortúrát vettem meg kemény 6 fontért (itt Angliában még csak most jelent meg) rajta a magyar szinkron és felirat, illetve úton van hozzám a Penge 2 is (szintén magyar vonatkozással). amik mostanában Angliában magyar szinkronnal jelentek meg: A rítus, Fertőzés, Az ördögűző, Szupercsapat (steelbook), Ragadozók, Azután, Szerelem és más drogok, Ragadozó (steelbook), Őrült dilis szerelem stb

van egyébként egy német oldal is ahol iszonyatos részletességgel leírnak mindent a különböző kiadásokról, de nem jut eszembe a neve, majd megírom ha beugrik.

Amiket írsz, azokat ismertem már, a Tortúrát én is most vettem meg 7 euróért Németből.

bluray-disc.de - ha ezt kerested.
Vissza az elejére Go down
LordPicard

LordPicard


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 36
Tartózkodási hely : Jászberény

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyKedd Okt. 09, 2012 7:53 pm

lehet hogy csak mázlista vagyok, de még sohasem nyúltam bele olyanba, hogy feltüntetett magyar vonatkozás ne lett volna a lemezen (kopp-kopp-kopp). amiket én használok és tudom ajánlani: dvdcompare pont net, blurayspecs pont co pont uk és persze a fórumok. sokszor csinálom, hogy figyelem a blu-ray pont com-on bizonyos filmek saját témáit és jópárszor futottam már bele, hogy valaki megkérte azokat akik már megvették a BD-t, hogy írja le milyen hangok és feliratok vannak ténylegesen a lemezen, párszor csináltam én is. most pl a Tortúrát vettem meg kemény 6 fontért (itt Angliában még csak most jelent meg) rajta a magyar szinkron és felirat, illetve úton van hozzám a Penge 2 is (szintén magyar vonatkozással). amik mostanában Angliában magyar szinkronnal jelentek meg: A rítus, Fertőzés, Az ördögűző, Szupercsapat (steelbook), Ragadozók, Azután, Szerelem és más drogok, Ragadozó (steelbook), Őrült dilis szerelem stb

van egyébként egy német oldal is ahol iszonyatos részletességgel leírnak mindent a különböző kiadásokról, de nem jut eszembe a neve, majd megírom ha beugrik.
[/quote]

Köszi a linkeket Smile A dvdcompare-t régen ismertem, aztán elfelejtettem az oldal nevét, pedig mit össze nem keresgéltem és most ismét rátaláltam, ezért külön köszi Smile Nem vagyok az a nagy külföldről beszerzős de nem árt jó előre tájékozódni, mert ki tudja, mikor jutok el odáig, hogy pár címet külföldről szerezzek be Smile
Vissza az elejére Go down
LordPicard

LordPicard


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 36
Tartózkodási hely : Jászberény

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyKedd Okt. 09, 2012 7:59 pm

téglagyári megálló írta:
Batman epizódok a Média Marktban lesznek fémdobozban, azt még nem tudom pontosan, hogy külön-külön, vagy egyben, vagy is-is, de mintha úgy hallottam volna, hogy csak náluk.
Szóval lesz lehetőség gyarapítani a gyűjteményt.

Ohh, ha ezt előbb tudom, vártam volna a TDK-val... Most már mindegy Smile Köszi az infót és azért lehet, majd egyszer csak beruházok a fémre is Smile Egyébként pedig nagy öröm, hogy újra látlak fórumozni, mert amonnan igencsak hiányollak, úgy vélem, többedmagammal együtt! És lám, mióta nem vagy ott, ezek a csúnya, gonosz filmstúdiók átállítottak a kék oldalra! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dömi

Dömi


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Szentendre

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyVas. Okt. 14, 2012 9:04 pm

téglagyári megálló írta:
Batman epizódok a Média Marktban lesznek fémdobozban, azt még nem tudom pontosan, hogy külön-külön, vagy egyben, vagy is-is, de mintha úgy hallottam volna, hogy csak náluk.
Szóval lesz lehetőség gyarapítani a gyűjteményt.

Szia TM!

Meg tudtál azóta valami pontosat ezekről a fémekről?

köszi
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyVas. Okt. 14, 2012 9:16 pm

Dömi írta:
téglagyári megálló írta:
Batman epizódok a Média Marktban lesznek fémdobozban, azt még nem tudom pontosan, hogy külön-külön, vagy egyben, vagy is-is, de mintha úgy hallottam volna, hogy csak náluk.
Szóval lesz lehetőség gyarapítani a gyűjteményt.

Szia TM!

Meg tudtál azóta valami pontosat ezekről a fémekről?

köszi

Ha TM addig nem jelentkezik, én a héten utánajárok.
Vissza az elejére Go down
Dömi

Dömi


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Szentendre

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyHétf. Okt. 15, 2012 11:22 am

R2-D2 írta:
Dömi írta:
téglagyári megálló írta:
Batman epizódok a Média Marktban lesznek fémdobozban, azt még nem tudom pontosan, hogy külön-külön, vagy egyben, vagy is-is, de mintha úgy hallottam volna, hogy csak náluk.
Szóval lesz lehetőség gyarapítani a gyűjteményt.

Szia TM!

Meg tudtál azóta valami pontosat ezekről a fémekről?

köszi

Ha TM addig nem jelentkezik, én a héten utánajárok.

Szia

azt megköszönném! Smile

várom a vissza jelzést!

köszi
Vissza az elejére Go down
Dömi

Dömi


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Szentendre

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyHétf. Okt. 15, 2012 7:56 pm

téglagyári megálló írta:
Batman: A sötét lovag - Felemelkedés (2 BD) Media Markt exkluzív steelbook


köszi Smile
Vissza az elejére Go down
joebuster

joebuster


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyKedd Okt. 23, 2012 10:07 pm

butch írta:
R2-D2 írta:
A cseh meg a szlovák elméletileg ugyanaz. Csehektől rendeltünk már, de mint mondtam, csak sokat érdemes egyben. Meg a cseh nyelvet a borítón nehezen veszi be a szemem.

Rengeteg kiadványon vagyunk rajt, felsorolhatatlan. Itt nézelődj:


amennyire eddig nézelődtem és rendelgettem, a mi megjelenéseink kb 75%-a a csehektől, 22%-a a görögöktől (ott is rengeteg filmen vagyunk rajta, pl az összes Universal megjelenésen) és a maradék 3% ami kifejezetten a mi piacunkra lett gyártva.

és néhány orosz kiadványon is

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Pz8iz3y01dn0qk1o7lz

mindig mosolyra húzódik a szám, ha meglátom Mel Gibson nevét cirill betűkkel
Vissza az elejére Go down
joebuster

joebuster


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyKedd Okt. 23, 2012 10:10 pm


Gyengébbek kedvéért (élükön velem) kérhetek egy kis képfeltöltő gyorstalpalót néhány sorban Very Happy

innen próbáltam behalászni:
http://translate.google.com/translate?hl=hu&langpair=ru|hu&u=http://bluraymania.ru/item/1/

köszönöm
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyKedd Okt. 23, 2012 10:21 pm

joebuster írta:

Gyengébbek kedvéért (élükön velem) kérhetek egy kis képfeltöltő gyorstalpalót néhány sorban Very Happy

innen próbáltam behalászni:
http://translate.google.com/translate?hl=hu&langpair=ru|hu&u=http://bluraymania.ru/item/1/

köszönöm

A használati útmutatóban megtalálod. Egyébként a kis fényképre kattintva előjön egy kis abalak, ahova bemásolod a direkt linket.

Nem kell img src. Smile
Vissza az elejére Go down
joebuster

joebuster


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyKedd Okt. 23, 2012 10:47 pm

R2-D2 írta:
joebuster írta:

Gyengébbek kedvéért (élükön velem) kérhetek egy kis képfeltöltő gyorstalpalót néhány sorban Very Happy

innen próbáltam behalászni:
http://translate.google.com/translate?hl=hu&langpair=ru|hu&u=http://bluraymania.ru/item/1/

köszönöm

A használati útmutatóban megtalálod. Egyébként a kis fényképre kattintva előjön egy kis abalak, ahova bemásolod a direkt linket.

Nem kell img src. Smile

Köszönöm Very Happy

már csak az átméretezéssel akadnak problémáim...
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyPént. Okt. 26, 2012 6:38 pm

Dömi írta:


Szia

azt megköszönném! Smile

várom a vissza jelzést!

köszi

Dömi!

A Médiában is lesz Batman trilógia BD, 15000 ft-os áron. Ha esetleg valakinek nem jut xpressen, ott megveheti.

Nem lesz annyira limitált,jut mindenkinek... Very Happy

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 EmptyVas. Dec. 02, 2012 1:20 pm

Az utolsó mohikán BD digibook, MAGYAR FELIRATTAL!!!

Ugyanaz a lemez, mint itthon, és csak 20 euro.


Gyűjtemények külföldről - Page 2 6knrb2cfsy0q4k5vh2ff


Gyűjtemények külföldről - Page 2 Wtbnfq1nbra3n13yxhrf





Gyűjtemények külföldről - Page 2 Evxvvnebfc1bw3pfwr8s
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyűjtemények külföldről
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Filmzenei CD gyűjtemények

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: DVD, BD és filmzene osztály :: DVD és BD gyűjtemények, új beszerzések-
Ugrás: