Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton Empty
TémanyitásTárgy: Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton   Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton EmptyPént. Okt. 05, 2012 4:34 pm

Ha valami kérdésed bajod van, talán itt tudunk segíteni
Vissza az elejére Go down
Dylan83




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Oct. 23.

Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton   Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton EmptyVas. Nov. 04, 2012 1:18 pm

Azon gondolkodom hogyan lenne érdemes összeállítani egy listát az idén csak BD-n, vagy DVD-n megjelent filmekről. Az idei xpress-es szavazósdi játékhoz kellene. Ilyenkor általában az xpress kínálata alapján szoktam a lisát összeállítani, de hátha van valami jobb megoldás is.
Jó lenne például egy lista az összes magyaroszági DVD/BD kiadóról. Lehetséges ilyet összeállítani?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton   Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton EmptyVas. Nov. 04, 2012 1:21 pm

Dylan83 írta:
Azon gondolkodom hogyan lenne érdemes összeállítani egy listát az idén csak BD-n, vagy DVD-n megjelent filmekről. Az idei xpress-es szavazósdi játékhoz kellene. Ilyenkor általában az xpress kínálata alapján szoktam a lisát összeállítani, de hátha van valami jobb megoldás is.
Jó lenne például egy lista az összes magyaroszági DVD/BD kiadóról. Lehetséges ilyet összeállítani?

Ötletem sincs, ezt hogyan lehetne kivitelezni...
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton   Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton EmptyVas. Nov. 04, 2012 1:28 pm

Dylan83 írta:
Azon gondolkodom hogyan lenne érdemes összeállítani egy listát az idén csak BD-n, vagy DVD-n megjelent filmekről. Az idei xpress-es szavazósdi játékhoz kellene. Ilyenkor általában az xpress kínálata alapján szoktam a lisát összeállítani, de hátha van valami jobb megoldás is.
Jó lenne például egy lista az összes magyaroszági DVD/BD kiadóról. Lehetséges ilyet összeállítani?


EHHEZ mit szólsz? Persze nem tudom, mennyire teljes a lista...
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton   Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton EmptySzomb. Dec. 01, 2012 9:23 pm

A rég rebesgetett dologról lehullt a lepel: magyar Amazon
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton   Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton EmptyVas. Dec. 02, 2012 12:01 am

Niwrok írta:
A rég rebesgetett dologról lehullt a lepel: magyar Amazon

Na ja, előbb utóbb nagy dobra kell majd verni...

Kíváncsi leszek, mennyire lesz "lebutított" a magyar amazon. Milyen termékskálája lesz, milyen postaköltsége lesz. Bevállalja-e az újraküldést, mert ha igen, felkötheti a gatyáját a sok magyar élősködő miatt. Kíváncsi vagyok, mennyire rendezi át a piacot, egyúttal mi lesz kedvenc xpressünkkel... Question

Vagy tán a mostani tendencia már készülődés a harcra????
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton   Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton EmptyVas. Dec. 02, 2012 9:55 am

R2-D2 írta:
Niwrok írta:
A rég rebesgetett dologról lehullt a lepel: magyar Amazon
Na ja, előbb utóbb nagy dobra kell majd verni...
Kíváncsi leszek, mennyire lesz "lebutított" a magyar amazon. Milyen termékskálája lesz, milyen postaköltsége lesz. Bevállalja-e az újraküldést, mert ha igen, felkötheti a gatyáját a sok magyar élősködő miatt. Kíváncsi vagyok, mennyire rendezi át a piacot, egyúttal mi lesz kedvenc xpressünkkel... Question
Vagy tán a mostani tendencia már készülődés a harcra????

Költői kérdésnek szántad:)?
Azért az időbeli összecsengés tagadhatatlan, hogy évekig majdlesz-majdlesz, aztán egy héttel azután, hogy a pletyka lábra kélt, és fél évvel azelőtt, hogy élesedne a cucc, hirtelen kampány indul, és két hónap alatt ledarálódik (még a láthatatlan háttérmunka hónapjait is figyelembe véve) az egész átszervezés, kínálatbővülés.

Látszik, hogy nem lesz piskóta az elkövetkezendő pár hónap: amazon.hu, shopline.hu, alexandra.hu, auchan.hu, mediamarktshop.hu, tesco.hu, tchibo.hu...
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton   Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton EmptyVas. Dec. 02, 2012 1:31 pm

Niwrok írta:
Költői kérdésnek szántad:)?
Azért az időbeli összecsengés tagadhatatlan, hogy évekig majdlesz-majdlesz, aztán egy héttel azután, hogy a pletyka lábra kélt, és fél évvel azelőtt, hogy élesedne a cucc, hirtelen kampány indul, és két hónap alatt ledarálódik (még a láthatatlan háttérmunka hónapjait is figyelembe véve) az egész átszervezés, kínálatbővülés.

Látszik, hogy nem lesz piskóta az elkövetkezendő pár hónap: amazon.hu, shopline.hu, alexandra.hu, auchan.hu, mediamarktshop.hu, tesco.hu, tchibo.hu...

Költöi?? Nem is tudom. Tulajdonképp nem.

Ha xpress felismerné a Fórumban rejlő lehetőséget, talán felvehetné a versenyt az eléggé személytelen mammut-áruházzal. De így, a hanyatlás derekán, esélye sem lesz. Ezáltal viszont a mi kis Fórumunk akár még fel is értékelődhet... Smile

S még valami. Azért ez nem biztos, hogy olyan dicsőséges hadjárat lesz az amazon részéről, mint nyugaton. A magyar emberek túlságosan észérek, mohók és pénzhajhászok, kíváncsi vagyok, mikor szüntetik meg majd az újraküldés, pénzvisszafizetés opciót itthon...


Én egyébként Robi helyében már rég eladtam volna a komplett xpresst az amazonnak. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton   Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton EmptyVas. Dec. 02, 2012 5:11 pm

R2-D2 írta:

Ha xpress felismerné a Fórumban rejlő lehetőséget, talán felvehetné a versenyt az eléggé személytelen mammut-áruházzal. De így, a hanyatlás derekán, esélye sem lesz. Ezáltal viszont a mi kis Fórumunk akár még fel is értékelődhet... Smile
S még valami. Azért ez nem biztos, hogy olyan dicsőséges hadjárat lesz az amazon részéről, mint nyugaton. A magyar emberek túlságosan észérek, mohók és pénzhajhászok, kíváncsi vagyok, mikor szüntetik meg majd az újraküldés, pénzvisszafizetés opciót itthon...
Én egyébként Robi helyében már rég eladtam volna a komplett xpresst az amazonnak. Smile

Lehet, hogy az üzlet átmeneti felfuttatásával éppen ez a cél:). Amúgy is nagyon (régóta) azt érzem, hogy a digitális mozik előretörésével, ahol már azok sem tekercseket kapnak, hanem csak egy letöltőkódot, a VOD növekvő népszerűségéről már nem is beszélve, hogy fizikai hordozók gyártásával, és ennek nyomán forgalmazásával sem lehet akár csak öt évre előre tervezni sem. Sajnos:(...

Nem akarom megmondani, hogy Robi hogyan vezesse a boltot a hátralevő időben, vagy mit találjon hasznosnak, de a PR, amit azzal a kevés emberrel vinni tud, az sovány. Próbáltam már mondani neki azt is, hogy az adatlap és a fórum olyan különlegesség, amire építeni tudna (a félretételi időn túl), előbbire például előhoztam, hogy tekinthetne rá akár ingyen bannerként is, amivel a kínálat kevésbé aktuális darabjaira hívjuk fel a figyelmet, de nem sok haszna volt. Azt is csak épp megemlítve, hogy a lojalitást hogyan rombolta a régi vevőknél a talán szükséges, de pocsék koncepciójú Zóna.

Úgyhogy az a felértékelődés lehet hogy csak idő kérdése...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton   Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton Empty

Vissza az elejére Go down
 
Észrevételek, kérdések BD/DVD fronton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: DVD, BD és filmzene osztály :: Hírek, megjelenések, akciók-
Ugrás: