HomeCalendarGalleryGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

The Strain kibeszélő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Weide

Hozzászólások száma : 726

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Szer. Aug. 13, 2014 3:52 pm

Tyű, hogy pörög a topik! Ezt már szeretem!  Laughing 

R2-D2 írta:
Arra tud nekem valaki egyébként értelmes választ adni, hogy mi a jó abban, hogy kiirtani az emberiséget? Már a kiirtó szempontjából?

Én azt tudom elképzelni, hogy egy olyan társadalmi berendezkedést akarnak létrehozni, mint a Daybreakers-ben.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
R2-D2
Admin

Hozzászólások száma : 3603

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Szer. Aug. 13, 2014 4:20 pm

Weide írta:

Én azt tudom elképzelni, hogy egy olyan társadalmi berendezkedést akarnak létrehozni, mint a Daybreakers-ben.

Én ezekből a fertőzöttekből nem nézem ki, hogy értemi színvonaluk miatt képes legyenek egy Daybreakerses civilizációra...  scratch 
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.artudetu.gportal.hu/
Weide

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Szer. Aug. 13, 2014 4:40 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:

Én ezekből a fertőzöttekből nem nézem ki, hogy értemi színvonaluk miatt képes legyenek egy Daybreakerses civilizációra...  scratch 

Ők csak arra kellenek, hogy elvégezzék a tisztogatást, hogy utána a Master, Eichorst meg a többi értelmiségi már könnyűszerrel átvehesse a hatalmas és átalakítása a társadalmat a saját kénye-kedve szerint. Számomra egyelőre ez jött le, aztán ki tudja.
Niwrok
Admin

Hozzászólások száma : 2488

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Szer. Aug. 13, 2014 5:20 pm

Weide írta:

Tyű, hogy pörög a topik! Ezt már szeretem!  Laughing 

R2-D2 írta:

Arra tud nekem valaki egyébként értelmes választ adni, hogy mi a jó abban, hogy kiirtani az emberiséget? Már a kiirtó szempontjából?

Dettó a Daybreakers jutott eszembe erről a kérdésről Smile .
.
Weide

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Hétf. Aug. 18, 2014 6:51 pm

Occultation

Red Skull eltitkolt gyermeke egy bizarr SM-szobába lép be, hogy falatozzon fogvatartottjából. Herr Eichorst még mindig egy rohadék karakter, bár ezt eddig is tudtuk, de most megint megerősítik ezt a nézőkben.
Gus közben olyan kemény, mint a megkövült mammutszar, ugyanis képes combig lecsúszott edzőnadrágban is kiverni a szart is valami nyomorékból, miközben a dagi cimborája nyalja a seggét. Persze akkor már nem olyan kemény, mikor ex-SS barátunk dirigál nekik, amely tettnek amúgy egyelőre semmi értelme, de erre majd később.
Ez a rész amúgy ismét a családi drámáké. Itt van Nora és aranyhal-memóriával megáldott anyukája, illetve a tékozló fiú, Vaszilij is, aki amúgy még mindig a legnagyobb fazon a vásznon. Jó fej, megvan a karakterében a melankólia, a búvalbaszottság, de legalább tökös, nem fél cselekedni, és a jó szándék vezérli.
Na jó, nézzük inkább a heti LOL kínálatot;
- Abe menekülése a vérszopók elől egyszerűen vicces. Ha ilyen reakcióidővel és sebességgel rendelkeznek a friss vámpírok, egy reumás, nyanyatankos nyugger lehagyná őket.
- Ahogy azt Niwrok megjósolta, az egész kór kiterjesztése a napfogyatkozáshoz volt kötve. Ami olyan durván 10-15 perces esemény? A való életben persze ennyi se. Na most, ha erre vártak a féreggránátok, akkor ennek semmi értelme. Ennyi erővel egy este alatt több embert képesek lennének megfertőzni, mint ezalatt a max. negyed óra alatt. Emberek este is vannak az utcán, nem értem, mire volt ez jó, hacsak nem valami misztikus-mágikus dologgal lesz megmagyarázva a vámpír-hitvilág szempontjából, de ezt kötve hiszem.
- Eichorst ugye kiadja ukázba, hogy Jim meg a mexikói keményfaszú duó eltüntessen egy hullát. Nevezetesen a néhai Redfern kapitány hulláját. Először gondolná az ember, hogy azért, hogy Eph ne tudjon bizonyítékul szolgálni a hivatalos szerveknek, ha esetleg ki akarna tálalni. Ez mind okés lenne, ha időközben nem "lepték" volna el a várost az addig rejtőzködő hullák, és nem hagynának még több hullát (soon-to-be-vampiret) az utakon, sikátorokban, irodaházakban, akárhol. Mintha Eichrost kicsit elkésett volna az utasítással, mert jelentősége a későbbiekben már nemigen lett volna.
- Vaszilij is egyedül akciózik, meg azért próbálja elhinteni az infókat, hogy nem a vakondember randalírozik ám a csatornákban, hanem valami sokkal gonoszabb, de hiába rajztehetsége, ceruzavonásainak megkérdőjelezhetetlen bizonyossága, intése süket fülekre talál. De ő sem hívna zsarukat a csatornába, vagy akármi, szarik bele az egészbe, inkább hazamegy újabb családi drámát alkotni a képernyőn.
- Ebben a sorozatban, akinek családja van, az mind beszopja. Tök mindegy, milyen és hogy, ha van egy élő rokonod is, azzal vagy a) zsarolni tudnak, b) belerángatnak a szarba, c) ki kell őket rángatnod a szarból, d) gyűlölnek, mint a szart, és csak a túlélési esélyeidet csökkentik. Ha most kéne voksolnom, Abe az egyetlen, aki túl fogja élni ezt az egész banzájt, mert neki már sikeresen likvidálták a rokonságát, így ő nem függ semmitől -a gyógyszerein kívül-, a többiek mind mennek a levesbe.

És hogy pozitívumot is mondjak? Megint volt 1-2 jó poén a részben (taxis jelenet, mikor Gus-ékat lekapcsolják, Vaszilij a kifőzdében), illetve elkezdődött maga az Eclipse, de hát ez lófasz volt. Én valami hatalmas, elmérgesedő pánikra, zúzásra, apokaliptikus vérengzésre számítottam, de mit kaptunk? 1-2 randalírozó vámpírt, azt csókolom. Sebaj, legalább Abe-nek van valami új terve, és most már felállt az alap-team is. Ejnye-bejnye jár megint a családi drámázásért, meg az újabban fellépő logikátlanságokért, de kárpótolt az, hogy a rész feszes tempóval operált, volt megint egy kis zúzás meg vámpír-ölés is, pár szereplő végre az eszéhez tért, és reményt látok arra, hogy Gus idegesítő haverja feldobja a pacskert a következő részben.

6/10

A hozzászólást Weide összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 18, 2014 6:57 pm-kor.
Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Hétf. Aug. 18, 2014 6:54 pm

.
The Strain S01E06

Meglepődtem volna, ha túl mélyen belemennek a napfogyatkozásba ebben a részben, ezért nem is az lepett meg, hogy milyen hosszan húzzák előtte az időt, hanem az, hogy milyen gyorsan lezavarták... pár perc és slussz, úgy, hogy amúgy az alatt sem Palmert, sem Eichorstot, sem a Mestert nem mutatják. Így ez inkább Weide epizódja lett, van benne "vampire massacre", csak nem annyira "massive"... sőt, szinte csak az van benne, ami nem a "rézbaszás" minősített esete.

Mindenki csak a családját pátyolgatja (most már Vasilij is), miközben a fertőzöttek ezt-azt megharapnak körülöttük, és az, hogy sem Nora, sem a patkányirtó nem szólt senkinek az előző rész óta (azaz egy napja!), az már inkább unalmas, mint kínos. De mert az öregek otthonában lezajlott támadás sem volt elég jó a híradóknak, és hogy most a forgalmas dugó közepén is nyugodtan "csápolhat" az előkerült boncmester úgy, hogy senki nem kezd el sikítozni, már meg sem lepődök. Kínos inkább az a felesleges kurfli az FBI-jal és Gus újabb megbízása, ahogy hótt látványosan Eichorst eltávolíttatja vele a kórházból a pilóta hulláját (aminek folyamatát már megmutatni sem volt pofájuk, a hulla csak úgy "kikerült" onnan), miközben a városban egyre gyarapodik a számuk.

Parasztvakításnak van jelenet arról, hogy Eichorst hogyan reggelizik, az öltözése után most már csak az hiányzik, hogy megmutassák, hogyan zuhanyozik, de kb. ennyi.

A napfogyatkozás ellenére jelentős részben unalmas és felesleges epizód volt... vagyis mint majdnem az összes eddig.

5/10
.

A hozzászólást Niwrok összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 18, 2014 7:42 pm-kor.
Weide

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Hétf. Aug. 18, 2014 7:01 pm

Niwrok írta:
. Így ez inkább Weide epizódja lett, van benne "vampire massacre", csak nem annyira "massive"... sőt, szinte csak az van benne, ami nem a "rézbaszás" minősített esete.

cheers lol! 
Niwrok írta:
A napfogyatkozás ellenére jelentős részben unalmas és felesleges epizód volt... vagyis mint majdnem az összes eddig.
Sajnos igen. Túl lassan csordogál az események folyama, és túl sok időt vesznek el felesleges kitérőkkel. Kicsit sajnálom, hogy "belerángattalak" titeket ebbe a heti "szokásos rész volt" sorozatba, pedig tényleg úgy éreztem, hogy ez sokkal-sokkal jobb lesz ennél. Hát, tévedtem. És már az évad felénél járunk...
Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Hétf. Aug. 18, 2014 7:23 pm

Weide írta:

Occultation

6/10

Köszi, nekem nem volt kedvem olyan hosszan leírni a faszságokat, mint ahogy te voltál kedves megtenni, de legalább van mire reagálni Smile :

Weide írta:

Ha ilyen reakcióidővel és sebességgel rendelkeznek a friss vámpírok, egy reumás, nyanyatankos nyugger lehagyná őket.

"Lehagyná"?! De hát konkrétan ez is történik Very Happy !

Weide írta:

Ahogy azt Niwrok megjósolta, az egész kór kiterjesztése a napfogyatkozáshoz volt kötve. Ami olyan durván 10-15 perces esemény? A való életben persze ennyi se.

Bennem fel sem merült, hogy egy ilyen jelképes, nagy horderejű eseményt, mint a napfogyatkozás ennyire flegmán kezelnek, úgyhogy én nem ezt jósoltam meg Smile ! Én azt vártam, hogy a Mester valamiféle erőre kap ebből az égi eseményből, de az orrát nem dugta ki a szekrényéből vagy egy hónapja. Ez így egy nulla, pont azért, amit írtál, hogy úgy néz ki, mintha a fertőzöttek a napfogyatkozásra jöttek volna elő, pedig éjszaka sokkal nagyobb pusztítást okozhatnának, amikor viszont bent szundiznak a pincékben. Mégis mi a picsára várnak a csatornában és a pincékben a féreggránátok, ha ezek szerint arra sem, hogy egy akkora tömegre csaphatnak le, mint ami a Times Square-n összejött a napfogyatkozás megnézésére?!

Weide írta:

Eichorst ugye kiadja ukázba, hogy Jim meg a mexikói keményfaszú duó eltüntessen egy hullát. Nevezetesen a néhai Redfern kapitány hulláját. Először gondolná az ember, hogy azért, hogy Eph ne tudjon bizonyítékul szolgálni a hivatalos szerveknek, ha esetleg ki akarna tálalni. Ez mind okés lenne, ha időközben nem "lepték" volna el a várost az addig rejtőzködő hullák, és nem hagynának még több hullát (soon-to-be-vampiret) az utakon, sikátorokban, irodaházakban, akárhol. Mintha Eichrost kicsit elkésett volna az utasítással, mert jelentősége a későbbiekben már nemigen lett volna.

Maxi egyetértek, de az egész "hullaeltüntetés" a megbízástól kezdve annyira röhejes, hogy szerettem volna inkább kitörölni az emlékeimből Smile . Ahogy Eichorst papol a "bujkálásról", de közben a "nyelvét" nyújtogatja Gus dagadt haverja felé, utána meg gond nélkül elengedi a haszontalan szemtanút, és ahogy Jim gyakorlatilag a mellényzsebéből húzott elő egy ápolóruhát a legkevésbé sem konfekcióméretű csávóra, akinek ott sem kellett volna lennie... hogy egy klasszikust idézzek: "ehh..." Smile .

Weide írta:

Ebben a sorozatban, akinek családja van, az mind beszopja. Tök mindegy, milyen és hogy, ha van egy élő rokonod is, azzal vagy a) zsarolni tudnak, b) belerángatnak a szarba, c) ki kell őket rángatnod a szarból, d) gyűlölnek, mint a szart, és csak a túlélési esélyeidet csökkentik.

Mit is mondtak már az elején arról, hogy a szeretet gyengeség Smile ?

A többit azért nem hoztam szóba, mert láthattad, azokban tökéletesen egyetértünk.
.
Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Hétf. Aug. 18, 2014 7:36 pm

Weide írta:

Sajnos igen. Túl lassan csordogál az események folyama, és túl sok időt vesznek el felesleges kitérőkkel. Kicsit sajnálom, hogy "belerángattalak" titeket ebbe a heti "szokásos rész volt" sorozatba, pedig tényleg úgy éreztem, hogy ez sokkal-sokkal jobb lesz ennél. Hát, tévedtem. És már az évad felénél járunk...

Nem csak az a baj, hogy időrablóak a kitérők, hanem hogy hatalmas idősávok maradnak teljesen kihasználatlanul, amikor történnie kéne a dolgoknak, de mintha mindig csak az történne, amit a kamera mutat, és a fennmaradó időben mindenki (Eph, Abe, a Mester, Eichorst, a féreghordozók, stb.) parkolópályára lennének téve. Ez viszont ekkora léptékekben egyszerűen képtelenség.

Bevallom, ez a mostani rész egy kicsit becsapott az elején, és amennyire megijesztett, annyira tetszett volna az ötlet. Amikor a rész elején híradóbevágásokat hallunk mindenféle támadásokról meg apokalipszisről, azt hittem, a sorozat ugrik egy pár órát vagy napot előre a napfogyatkozásig, hogy már tényleg egy szépen kifejlődött fertőzést tudjanak mutogatni... hát, nem.

De ne vedd magadra, nem volt ez rossz ajánlás vagy rossz tipp, a felvezetés nekem is tetszett... és bár a sorozat nem szórakoztat, maga a róla való írás és beszélgetés még igen, és ahogy mondtam, amíg ez így marad, addig nincs baj Smile .
.
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Kedd Aug. 19, 2014 9:03 pm

Jövőre sem unatkozunk, s e topik is maradhat:  hmmm 

The Strain S2
Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Kedd Aug. 19, 2014 9:45 pm

R2-D2 írta:
Jövőre sem unatkozunk, s e topik is maradhat:  hmmm 

The Strain S2

faceplam 
.
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Csüt. Aug. 21, 2014 12:29 pm

The Strain S1E06 - Occultation

Na, ez az, ami nem volt jó semmire... semmi lényeges nem történt, leszámítva, hogy előkerült a boncmester. Smile

Összességében a legtipikusabb és legsablonosabb időhúzó- és töltelékepizód volt, sok felesleges családi gebasszal meg a szokásos idiotizmussal.

Weide írta:
Kicsit sajnálom, hogy "belerángattalak" titeket ebbe a heti "szokásos rész volt" sorozatba, pedig tényleg úgy éreztem, hogy ez sokkal-sokkal jobb lesz ennél. Hát, tévedtem. És már az évad felénél járunk...

Ezt viszont sose sajnáld, egyikünk fejéhez sem fognak fegyvert, hogy nézze veled végig az egészet - ráadásul némely esetben köpködni ugyanolyan jó, mint dícsérni. Főleg, ha mindenki egyetért benne, mert akkor még az sem áll fönn, hogy egy másik ember lelkivilágába gázolsz. Szóval, úgy vagyok vele, mint Niwrok: önmagában a heti kibeszélő van annyira szórakoztató, hogy részt vegyek a játékban.  rock

- Megint a család. Most már Vaszilijé is... klisé klisé hátán, nem is tudom, mi lenne a showrunerekkel, ha nem írhatnák bele a történetbe, hogy a főhős(ök) hazamegy figyelmeztetni a már elszakadt családját, de senki nem hisz neki..
- Nora és Szenilla. A csaj simán alszik, anyja meg porszívózik, miután a SAJÁT SZEMÉVEL is látta a hosszúnyelvű démonzombit... ehhh..
- Itt tényleg senki nem szól senkinek, hogy baj van: Vaszilij is simán elmegy az ősökhöz, ahelyett, hogy bármi hatóságot hívna, miután megsütötte főnökét meg az callgirlt...  Rolling Eyes
- Egyébként minek az ezüst kard, mikor a napfény is elég???? Az öreg zsidó a pincében röhejes volt: annyira tudtam hogy az a gyógyszeres doboz le fog esni, s egyben annyira biztos is voltam benne, hogy kijut..  Sleep
- Mi van a rockerrel, meg az ügyvédnővel ( költői kérdés, majd jövő héten előkerülnek). Ami fontosabb: mi van a Mesterrel???? Hetek óta nem láttuk a Bugimant, az egész eseménylánc lényegéről én még mindig nem tudok semmit.
- Itt jön,a mit ti is mondtatok: mi a fasznak kellett a napfogyatkozás, mikor éjszaka sokkal többet lehetne harapni?? Akartak valami nagyot és rejtélyeset dobni, de nem sikerült.
- Egy akkora manus hogy öltözik át a kocsiban (a ruha méretét már kiveséztétek)?  Very Happy Azt meg csak úgy jótékonyan kihagyták, hogy lehet egy hullát kihozni az intézetből. AZT a hullát, ami egy videofelvételen bizonyíték - s amit Ephken kívül SENKI nem nézett meg mégegyszer. Tényleg, ki csomagolta be? Én úgy emlékszem ott hagyták a boncasztalon???  scratch
- Érdekesek ezek a nyelvek: a dagi simán el tudott hajolni előlük...
- A két FBI faszi ->  faceplam
- OFF. Most nézem a Taken S1-et, abban is feltűnik Kevin Durand (Vaszilij), egy vonaton hajléktalanként...  Cool

Weide írta:

Red Skull eltitkolt gyermeke egy bizarr SM-szobába lép be, hogy falatozzon fogvatartottjából. Herr Eichorst még mindig egy rohadék karakter, bár ezt eddig is tudtuk, de most megint megerősítik ezt a nézőkben.

Én ezen a láncos megoldáson csak mosolyogtam. Minek??? Akkora erővel, ami neki van, minek??? Tito, a láncos kutya...  Very Happy 

Weide írta:

Persze akkor már nem olyan kemény, mikor ex-SS barátunk dirigál nekik, amely tettnek amúgy egyelőre semmi értelme, de erre majd később.

Szerintem pont annyi értelme volt, hogy megmutassa hatalmát felettük. ez még logikus is volt számomra.

Weide írta:

... Vaszilij is, aki amúgy még mindig a legnagyobb fazon a vásznon. Jó fej, megvan a karakterében a melankólia, a búvalbaszottság, de legalább tökös, nem fél cselekedni, és a jó szándék vezérli.

Ebben egyetértünk.

Weide írta:

És hogy pozitívumot is mondjak?

Tudsz??? Ügyi vagy!!

Weide írta:

Én valami hatalmas, elmérgesedő pánikra, zúzásra, apokaliptikus vérengzésre számítottam, de mit kaptunk? 1-2 randalírozó vámpírt, azt csókolom. Sebaj, legalább Abe-nek van valami új terve, és most már felállt az alap-team is.  

Ezt már átértékelhetnéd, ez szerintem nem lesz egyáltalán. Vagy legelőbb az évad végén...  tongue   másrészt meg nekem ez még mindig nem az alap-team. Egy szívbeteg öreg, egy lelkizős picsa meg egy langyos egészségügyis.  No 

Niwrok írta:

Meglepődtem volna, ha túl mélyen belemennek a napfogyatkozásba ebben a részben, ezért nem is az lepett meg, hogy milyen hosszan húzzák előtte az időt, hanem az, hogy milyen gyorsan lezavarták... pár perc és slussz, úgy, hogy amúgy az alatt sem Palmert, sem Eichorstot, sem a Mestert nem mutatják. Így ez inkább Weide epizódja lett, van benne "vampire massacre", csak nem annyira "massive"... sőt, szinte csak az van benne, ami nem a "rézbaszás" minősített esete.

Total eclipse of the heart...   Wink 

Niwrok írta:
.
Mindenki csak a családját pátyolgatja (most már Vasilij is), miközben a fertőzöttek ezt-azt megharapnak körülöttük, és az, hogy sem Nora, sem a patkányirtó nem szólt senkinek az előző rész óta (azaz egy napja!), az már inkább unalmas, mint kínos. De mert az öregek otthonában lezajlott támadás sem volt elég jó a híradóknak, és hogy most a forgalmas dugó közepén is nyugodtan "csápolhat" az előkerült boncmester úgy, hogy senki nem kezd el sikítozni, már meg sem lepődök.

Hát ez az!!! Senki nem szól senkinek, mindenki csak nézi, hogy csápos szörnyetegek (néhány!!) zabálja a másik embert!!!

Megint megkérdezem. Ez mitől is KÓR??? Ez inkább egyfajta invázió...
Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Csüt. Aug. 21, 2014 3:18 pm

R2-D2 írta:

The Strain S1E06 - Occultation

Nora és Szenilla...

lol2  Very Happy  lol2 

R2-D2 írta:

Itt tényleg senki nem szól senkinek, hogy baj van: Vaszilij is simán elmegy az ősökhöz, ahelyett, hogy bármi hatóságot hívna, miután megsütötte főnökét meg az callgirlt...  Rolling Eyes Egyébként minek az ezüst kard, mikor a napfény is elég????

Az imdb-n járva a szemem a későbbi részek eseményeire "tévedt", és aszerint a napfény lesz Abe új Nagy Terve... pontosabban az ultraibolya sugárzás. A kard meg akkor kell szerintem, amikor pincékben meg éjszaka találkoznak a féreggránátokkal, ahogy eddig általában volt, mert ott a napfény nem játszik.

R2-D2 írta:

Mi van a rockerrel, meg az ügyvédnővel ( költői kérdés, majd jövő héten előkerülnek).

Múlt héten voltak, aztán az se tetszett nektek Very Happy ! Ehh... nektek sem jó semmi Very Happy !

R2-D2 írta:

Azt meg csak úgy jótékonyan kihagyták, hogy lehet egy hullát kihozni az intézetből. Tényleg, ki csomagolta be? Én úgy emlékszem ott hagyták a boncasztalon???

Ez valami olyasmi lehet a Strain-eseknél, mint a "Hogy lehet egy elefántot betenni a hűtőbe?"-vicc Smile . "Kinyitod a hűtőt, beteszed az elefántot, becsukod a hűtőt"...

Jim matatott valamit egy szekrénynél, tömködött be oda valamit, nem sokkal az őszinteségi rohama előtt. Ezek szerint az volt a kórházi hűtő meg a pilóta maradéka.

R2-D2 írta:

Érdekesek ezek a nyelvek: a dagi simán el tudott hajolni előlük...

Színtiszta Mátrix volt, ahogy 100 kiló zsír csak úgy elhajolt Smile . Azért remélem, Eichorst szándékosan nem akarta megharapni, ahogy mondtad, figyelmeztetésként... nekem úgy könnyebb...

R2-D2 írta:

Én ezen a láncos megoldáson csak mosolyogtam. Minek??? Akkora erővel, ami neki van, minek??? Very Happy 

Gondolom nem volt kedve fogócskázni az étellel Smile . A láncosról amúgy még egy dolgot nem említettem, pedig az is vicces volt Smile . A fickó nyakörvén jobbra volt egy lyuk, és azt hittem, azért, hogy Eichorst kényelmesen bele tudja mélyeszteni a csápját... legalábbis addig ezt hittem, amíg a csáp le nem csapott a másik oldalon, ahol két rétegnyi bőrszíjon átfurakodva tudta csak megkezdeni a szívást  faceplam ...
.
Mr. White

Hozzászólások száma : 252

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Csüt. Aug. 21, 2014 10:41 pm

Én is úgy vagyok, hogy beszélni és alázni a sorozatot nagyobb élvezet mint maga a sorozat nézése.

A legutóbbi epizód!

Már tudom, hogy mi értelme volt ennek a hullaelvitelnek. Emlékezzünk, hogy a múltkor 800 Dolcsiért adták el a lopott kocsit na és most mennyit adott az ex SS emberünk? Csak nem 800 Dollárt. Szerintem ez a mexikói csak ennyiért dolgozik. vagy nem mernek neki nagyobb összeget adni!

Azokon kívül amiket írtatok bár dolgot nem értettem:

-Miért kell a fizikai- és a szellemi munkás közötti utálatot előhozni?

-Ez az Eph családja hát, nincsenek családja jah de elnézést volt felesége mert már külön élnek. És mikor lehetett az az alkalom vagy pillanat amikor a nem tudom hogy hívják(és szerintem már sokáig nem is kellene megjegyezzem) a volt feleségnek a vendégét. Most komolyan ki az aki felhívja az FBI-t mikor egyértelműen most Eph tényleg csak a családja biztonságáért ment és nem farokméregetés céljából vagy durcizni lett volna kedve!

-Minek kell egy ilyen személy aki tényleg csak hátráltat-> Szenila Ember te aztán tényleg ott vagy!  

- Valamint miért nem lehet elhinni egy vezető orvosnak, hogy kitört egy járvány ami minden egyes perccel( faceplam ) elősegíti az Ördőgi vagy tudja már kinek a tervét!

Azért Vaszi elég gyors reagálású ember nem totojázott és felhúzta a redőnyt!
Azért arra kíváncsi lennék, hogy tényleg kimenne el az építész szakma helyett patkány vadászatra?

Amúgy érdekes, hogy a hangra a szomszéd kijött(amikor a keresztény nő belökte a szomszédot az egykori férjének), de azt, hogy felgyújtanak egy épületet az már nem látványos, de amikor olyan hangok jönnek amire csak egy vagyis 1 szomszéd jön elő és azért az nem is volt annyira hangos.

Természetesnek vettem, hogy az öreg felmegy, de a gyógyszeres doboz meg inkább a földhöz tapad.

Total eclipse of the heart... -> taps  taps 

Ez most OFF, de van valaki aki nézi a Under the Dome-ot és/vagy a True Blood-ot?
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Pént. Aug. 22, 2014 1:02 am

Mr. White írta:

Ez most OFF, de van valaki aki nézi a Under the Dome-ot és/vagy a True Blood-ot?

Under the Dome első évadát néztem, a másodikat meg fogom, ha vége lesz.  Wink 
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   

The Strain kibeszélő
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next