Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 The Strain kibeszélő

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptySzer. Szept. 24, 2014 6:15 pm

.
The Strain kibeszélő - Page 13 2vns745

Ezt, komolyan Very Happy ?
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptySzer. Szept. 24, 2014 6:48 pm

Niwrok írta:
.
Ezt, komolyan Very Happy ?


Hát ez így még kurva jobb, utólag, külön nézve. Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptySzer. Szept. 24, 2014 6:55 pm

Weide írta:

Hát ez így még kurva jobb, utólag, külön nézve. Very Happy Very Happy


Bocs a belenyúlásért Smile, de nekem külön még csak-csak, na de sztereóban már nem...
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptySzer. Szept. 24, 2014 6:58 pm

Niwrok írta:
Weide írta:

Hát ez így még kurva jobb, utólag, külön nézve. Very Happy Very Happy


Bocs a belenyúlásért Smile, de nekem külön még csak-csak, na de sztereóban már nem...
.

Very Happy Semmi gond, de nem bírok betelni vele. Odamegy. Megáll. Nyakaz. Vár. Nyakaz. Visszamegy. Mindezt full fapofával. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptySzer. Szept. 24, 2014 8:04 pm

Niwrok írta:
.
The Strain kibeszélő - Page 13 2vns745

Vasilij Rulez!
Amúgy mi a baj a Sharknadoval? Azon annyit lehet röhögni, hogy már behalsz rajta! A 2. rész is ajánlott!
R2 végül jó, hogy megválasztottuk a Strain-t a közös sorozatnézésre? Legalább a fikázásra!
Szerintem a Nyúlkommandót ebben az évadra már ne várjuk! De ne legyen igazam!
Nem véletlen a Penge hasonlítás és gondolom a 2. részben is voltak ezek akik a "rendes" vámpirók harcoltak, hisz Del Toro átmentet ide pár dolgot. Már csak Ron Perlman hiányzik! Lehet, hogy a Strain a Penge 2 előzménye!
Remélem a mesternek is eszébe jut, hogy nem volt ott az exnáci! Lehet majd azt kell nézzük majd, hogy a Mester úgy bünteti meg, hogy beszélget vele vagy ezzel inkább minket nézőket bünteti, nem tudom!
Apropó elfelejtettem valamit odaírni az írásomhoz:
Nagyon bejött hogy leütik a vámpírokat és a kamerára tapad bár giliszta!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptySzer. Szept. 24, 2014 8:31 pm

Mr. White írta:

Vasilij Rulez!
Amúgy mi a baj a Sharknadoval? Azon annyit lehet röhögni, hogy már behalsz rajta! A 2. rész is ajánlott!


A Sharknado részemről nem baj. Mérce Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptySzer. Szept. 24, 2014 8:35 pm

Mr. White írta:
Lehet, hogy a Strain a Penge 2 előzménye!

lol! Erre még nem gondoltam...

Mekkora cliffhanger lenne Wesley Snipes feltűnése a sorozat végén. Mint a Nyúlkommandó ifjú padawanja... Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptyHétf. Szept. 29, 2014 7:42 pm

.
The Strain S01E12

Nem akarok úgy tűnni, mint akinek az édes szar is keserű, de most valami hasonlót érzek.

Miután olyan jól megbeszéltük, hogy mennyire komolytalan ez az egész és hogy hogyan "várjuk" már most a következő etapot, hogy kinevessük a kreténségeit, most elém tett a stáb egy olyan részt, aminek baromira tudtam volna örülni, mondjuk úgy két-három résszel ezelőtt... Emiatt most már az érzelmek elmaradtak, sőt, inkább csalódásként éltem meg, hogy nincs min röhögni... Pedig a jelek, a hátrahagyott szálak és a szabvány sorozatszerkezet előre árulkodott arról, hogy az utolsó egy-két rész, hacsak nem tényleg komédiának szánják, már a cliffhangert kell felvezesse, a szálakat kell összefuttassak... és pontosan ez is történt. Szinte már az a nevetséges, ahogy tényleg, még olyanokat is előásnak a múltból, hogy csak pislogtam. Pontosabban egyre, hogy azt már minek, hiszen a többire számítottam és írtam is, hogy várhatóan így lesz.

Mondjam, hogy Bolivar? Mondjam, hogy autólopás és seftelés? Mondjam, hogy szív a befőttesüvegben? Mondjam, hogy Palmer? Mondjam, hogy Nyúlkommandó?

- Már eleve a nyitás tetszett. Palmer amúgy is tapintható kiszolgáltatottsága itt látszott a legjobban, és az ilyesmit élvező Eichorst el is jött, hogy az öreg halálfélelmében gyönyörködjön. És ugyanennyire jó volt a végén az öröme. Még mindig mondom, hogy ezt a figurát a Mester baszta el, ugyanis Palmer fekvőbetegként is szervezkedett, neki viszont semmi oka nem volt arra, hogy az üzlet rá eső részét csak most hajtotta végre, persze azon kívül, hogy most közeledik az évad vége. Ja, de ki is vagyok én, hogy Duckface szövevényes terveibe belelássak, szándékait, akaratát megkérdőjelezzem? Azért történt meg most a "gyógyítás", mert a Mester így akarta, és punktum yesmaster !
- Abe múltjának újabb darabjához én mondjuk el tudtam volna képzelni valami kis felvezetést (az akkori Csipet Csapat megalakulásáról és pusztulásáról; talán érdekesebb lett volna, mint Szenilla nikotinfüggősége), ahogy mondjuk az Egyszer volt... egész jól megoldja a jelen és a múlt szálak párhuzamosságát. Viszont a lehetőségekhez képest drámai és para szempontból is hatásos ez a szakasz (újrahasznosított alagútban mászással), még ha a férges szív puszta létezésében benne is volt az egész történet... amit szintén el lehetett volna osztani két-három részre.
- Az a kis "Megszakítjuk adásunkat..." jó ötlet... lett volna, megint csak két-három résszel ezelőtt. Egyelőre nem látom, hogy mi értelme volt ennek, mert a new yorkiaknak már pár napja csak leesett, hogy mi a stájz, így nekik ez legfeljebb egy ismeretterjesztő műsor volt, ha viszont ez tényleg országos adás volt, akkor a következő részt DDT-t permetező repülőkkel és vegyvédelmi ruhás emberekkel fogják nyilván kezdeni... Nyilván. Az igazából meglepett, hogy a boncolásos felvételeket is kilőtték az éterbe, az most már tényleg csak felébreszti a világot, mi is folyik Manhattanben, és még az sem volt rossz húzás, ahogy Eph inkább egy tudományos konferenciára készült, mint figyelmeztető üzenetre, de hát tudós Smile . Mondjuk az is igaz, hogy már Vas és Dutch enyelgéséért megérte; "Hagytam itt egy pár jó csizmát...", aha Smile .
- Gus szála is látványos, csak persze erőltetett; véletlenül pont az a seftes csávó csempészi a zombikat, akit ő le akar nyúlni fegyverre meg pénzre, naná. Egyébként meg mekkora marhaság az már, hogy konténerben kell csempészni a zombikat, mint az illegális bevándorlókat?! Manhattanben nincs még elég faceplam ?! A pár ezer mellé elképesztően fontos lehet, hogy legyen még egy konténernyi, ugye? És még véletlenül a Nyúlkommandó is pont akkor csap le...
- És ugyanezzel az összefüggési-időzítési problémát adják a pince ostroma mellé is. Az egész olyan, mint amikor a franciáék pincéjében Abe előugrott úgy a semmiből, hogy a többiek nem látták, amik le nem csapott az ezüst penge. Ugyanúgy a semmiből ugrik elő Eichorst is, két másodperccel az adás vége után full ostromot teleportálva Abe boltja elé... Kérdezzek, vagy tudjátok?

Spoiler:

Ez tulajdonképpen a harmadik "Better Angels", vagyis azon részek egyike, amikben az történik, aminek már régóta kellett volna, és amit utána megint két-három rész nekifutás-tökölés követ/előz meg (5., 8., 12.). Mindössze pár dolog volt, amit az eddigi ökörségek után legfeljebb botlásnak neveznék (a már emlegetett zombik a konténerben és az időzítések, hogy a zombik milyen békésen és nyugodtan nyitogatják a pinceajtót, miközben van egy egész üvegpadló és körben is vannak pinceablakok, és a középkorú Abe sminkje), és ennyi.

Én szerettem volna EZT a sorozatot, a most boncolgatott hibái ellenére is.

8,5/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptyKedd Szept. 30, 2014 12:48 am

The Strain S1E12 - Last rites

Niwrok írta:

Nem akarok úgy tűnni, mint akinek az édes szar is keserű, de most valami hasonlót érzek.

Pedig pont olybá tűnsz... Yeah2


Na. Eddig még csak egyszer volt hozzá ilyen gyorsan felirat, úgyhogy most örülünk Vincent... Smile


Nem volt rossz, tényleg. Igaz, hogy csak saját világán belül - sőt, Weide majd biztos hiányolni fogja a hentelést - de legalább kissé átgondoltabb epizód volt, mint a többi. A grand fináléra való felveztést ugynakkor én speciel nem éreztem, a kis csapat szorult helyzete nem igazán tűnik felkészülésre egy végső??? harcra, de majd meglátjuk...

- A múltkori epizódban már elgondolkodtam, hogy Eph odaadja a fiának a kulccsomót, ami a lakatot zárta - még gondoltam is, hogy csengetniük kell majd, de szerencsére Vaszilijnál voltak a pótkulcsok, így simán bementek a zombibiztos ovóhelyre. Amit aztán majd a végén gond nélkül feltörnek, de mindegy is...scratch
- Veletek ellentétben az egész Palmer-szálnak én semmi értelmét nem látom - még most sem -, kíváncsi vagyok, a Mester mivé változtatta és miért. Miért pont őt. És miért most. Na mindegy,a második évadban (talán) kiderül... Question
- Egyúttal nem tudok röhögés nélkül nézni erre az idióta fejszerkezetre, amit a Mester hord. Egyszerűen NEM FÉLELMETES. Olyan, mint egy cuki nagy fülű játékkutya...
- Meglepő módon (legnagyobb örömömre) Eph felvetette, hogy Abe milyen őrült módon viselkedett a csatornában.... végre valami életszerű és logikus felvetés!!! Mondtam is a TV előtt, hogy nem, nem csak téged zavart, engem is...
- Abe múltja egyszerre volt érdekes, hangulatos és izgalmas - ugyanakkor borzasztóan nagyvonalú. Nekem legalábbis hiányzott az a 20 év, de legalábbis közvetlenül a tábor utáni események. Értem én, hogy most gyorsan elő kellett venni a szívet, meg a történetét, de ha már korábban belementek a flashbackkbe, többet is adhattak volna. Szenilla helyett...
- Szenilla. Ha most irtó bunkó akarok lenni, akkor:yeah De mivel nem akarok, csak annyit: lehet, valaki rájött a forgatókönyv írása közben, hogy ez a szál nem igazán teszi komolyan vehetővé az egész Strain-t, ezért gyorsan kezdtek vele valamit. De hogy miért Bolivar????? Hogyan?? Honnan??? faceplam
- Kis cinikussággal: az öreglány múltkori nikotinhiánya, jelentősége így picit átértékelődik, bár nem épp a legsikerültebb karakterkiemelés, amit vele műveltek... Nora pedig: először fogtam a fejem (így: faceplam ), hogy megint kezdik ezt a hülye megmentős dumát, de aztán végül megtörténik az elkerülhetetlen. egyetért
- A TV adás ötletes, jó húzás, jól visszahozták a hacker csajt. Ez tetszett. taps Annak ellenére, hogy az az adás meglehetősen rövidke és igazából értelmetlen volt. Fel is merül azonban az, hogy ezt az adást miért is nem a hatóság csinálja, mikor van az a pont, mikor az utcán bóklászó vámpírzombik sűrűsége eléri a kritikus pontot, mikor valami életszerűen történni fog a HÁTTÉRBEN is. The Strain kibeszélő - Page 13 3603792908
- Gus pedig... hát nem tudom... nekem úgy tűnt, csak azért rabolta ki a faszit hogy majd ki tudjanak nyitni egy konténert, amiben menekült vámpírzombik vannak. Tök jó: így exportálják a kórt USAból??? lol2
- A Nyúlkommandó ismét beviharzott, jött, látott, győzött, felpakolta Gust és eltűnt. Kíváncsi vagyok, szánnak-e rá időt majd, hogy kik ők és honnan jöttek. Egyáltalán Eichorst tud róluk?? H aigen, miért a szerencsétlen szívbeteg zsidót kergeti, miért is nem a profikat?? Számomra amúgy is tök súlytalan a Mesterrel szemben a komplett Abe csapat....

Idézet :

Miután olyan jól megbeszéltük, hogy mennyire komolytalan ez az egész és hogy hogyan "várjuk" már most a következő etapot, hogy kinevessük a kreténségeit, most elém tett a stáb egy olyan részt, aminek baromira tudtam volna örülni, mondjuk úgy két-három résszel ezelőtt...

Én mondtam, hogy nem vicc. Szerintem egy percig sem volt vicc... Sad

Idézet :
ha viszont ez tényleg országos adás volt, akkor a következő részt DDT-t permetező repülőkkel és vegyvédelmi ruhás emberekkel fogják nyilván kezdeni... Nyilván.

lol!

Idézet :
Az igazából meglepett, hogy a boncolásos felvételeket is kilőtték az éterbe, az most már tényleg csak felébreszti a világot, mi is folyik Manhattanben


Ebben nem vagyok biztos. Vegyük csak a valóságot: Téged komolyan elgondolkodtat, mi történik Afrikában az ebolával?? Nem is elgondolkodtat, hanem Téged fizikai valójában ÉRINT, hogy mi van az ebolával? A világ csak akkor ébred fel, ha a vámpírzombi az ajtóban áll.


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptyKedd Szept. 30, 2014 7:23 am

R2-D2 írta:

The Strain S1E12 - Last rites

N: Nem akarok úgy tűnni, mint akinek az édes szar is keserű, de most valami hasonlót érzek.
Pedig pont olybá tűnsz...  Yeah2


Talán nem vagyok vele tisztában Smile ? A "...de most valami hasonlót érzek" nem ezt jelenti Smile ?

R2-D2 írta:

A grand fináléra való felvezetést ugyanakkor én speciel nem éreztem, a kis csapat szorult helyzete nem igazán tűnik felkészülésre egy végső??? harcra, de majd meglátjuk...


Ezt én is inkább valami évad végi cliffhangernek tudtam volna elképzelni az esőben hatalomittasan sátánkacagó Palmerrel. Viszont nagyjából sejtem, hogy a nagy döbbenetnek a többi strigoi létezését szánják, úgyhogy már alig várom, hogy lássam a többi Duckface-t.

R2-D2 írta:

Veletek ellentétben az egész Palmer-szálnak én semmi értelmét nem látom - még most sem -, kíváncsi vagyok, a Mester mivé változtatta és miért. Miért pont őt. És miért most. Na mindegy,a  második évadban (talán) kiderül... Question


Palmert tudtommal rajtam kívül mindenki időpazarlásnak tartja, de nem baj Smile . Az egyetlen valódi kérdés nálam a "miért most?", de úgysem lesz rá jobb válasz, mint a "Csak!", a többire viszont Eichorst a válasz: a Mester ezzel jutalmazza a valóban hűséges és segítőkész alattvalóit. Mondjuk a módszer talán más volt, mint a náci esetében, nem látszottak a férgek, de gondolom a hatása ugyanaz lesz.

R2-D2 írta:

- Meglepő módon (legnagyobb örömömre) Eph felvetette, hogy Abe milyen őrült módon viselkedett a csatornában.... végre valami életszerű és logikus felvetés!!! Mondtam is a TV előtt, hogy nem, nem csak téged zavart, engem is...


Legalább ilyen életszerű volt Vas megértő viselkedése: én is így képzelnék el egy kilencven és a halál közötti fanatikust Smile .

R2-D2 írta:

...lehet, valaki rájött a forgatókönyv írása közben, hogy ez a szál nem igazán teszi komolyan vehetővé az egész Strain-t, ezért gyorsan kezdtek vele valamit.


Na mi az, mégsem lehet komolyan venni  Razz ?! Majdnem el is hinném, hogy a stáb a múltkori résztől magába szállva írta ki Szenillát előbb a sztoriból, mint kellett volna (ahogy olvastam, a képregényben csak a 3. részben dől ki), ha ez lett volna az egyetlen ilyen jellegű botlásuk... de nem így van Smile .

R2-D2 írta:

- Gus pedig... hát nem tudom... nekem úgy tűnt, csak azért rabolta ki a faszit hogy majd ki tudjanak nyitni egy konténert, amiben menekült vámpírzombik vannak. Tök jó: így exportálják a kórt USAból??? lol2


Gus része pontosan így van, semmi más értelme nem volt  egyetért ! Ahogy Szenilla nikotinfüggősége is csak azért került a képbe, hogy Zack találkozzon Gussal. Vagy ahogy Dutch és Vas beszambázása Palmerhez is csak a nagymonológ miatt kellett. Így rendelődik alá szinte minden esemény a forgatókönyv szándékainak... és így születnek az igazán nagy baromságok  faceplam .

Ja, hogy ezeket a zombikat nem importálni akarták, hanem kivinni az országból Surprised ?! Mondjuk annak sincs több értelme, szerintem egy köteg férget könnyebb kicsempészni, mint egy konténernyi zombit, de ez biztos megint Duckface szövevényes tervének része  The Strain kibeszélő - Page 13 3603792908 ...

R2-D2 írta:

N: Az igazából meglepett, hogy a boncolásos felvételeket is kilőtték az éterbe, az most már tényleg csak felébreszti a világot, mi is folyik Manhattanben
Ebben nem vagyok biztos. Vegyük csak a valóságot: Téged komolyan elgondolkodtat, mi történik Afrikában az ebolával?? Nem is elgondolkodtat, hanem Téged fizikai valójában ÉRINT, hogy mi van az ebolával? A világ csak akkor ébred fel, ha a vámpírzombi az ajtóban áll.


Engem nem érint közvetlenül, de megvannak azok az emberek, akiket hivatalból igen, a Strain-Földön viszont még ezek az emberek sem csinálnak semmit, leszámítva a magát CDC-t, amelyik minden szakmaiságot kihajított pár szenátor újraválasztási esélyeiért, és csak maszatol... de jó lenne hinni benne, hogy ilyenek csak a filmekben vannak  silent . Ráadásul ez azért csak a világ egyik legnagyobb és az USA egyik szívének számító városának közepén történik, nem valami hátsó-kinemszarjalei, afrikai zsákfaluban, ami csak ösztönzés lesz... ami tragikus, de így van.
Úgyhogy (beleszámítva azokat, akik csak valami röhejes média-hacknek fogják tartani az egészet, mert nem kérdés, lesz ilyen is) ha az illetékesek ezek után sem tesznek semmit, tényleg csak ez a maroknyi balfék áll majd szemben a csókos szájú ősvámpírokkal, akkor Strain-Föld meg is érdemli, hogy vámpírangolna-eledel legyen, egy könnycseppet sem fogok hullatni értük...
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptySzer. Okt. 01, 2014 9:07 pm

De hol van Weide???? Már szerda van... Shocked


Amúgy aki újra akarja nézni, a FOX-on megteheti... tongue

Jön az A kór!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptySzer. Okt. 01, 2014 9:24 pm

R2-D2 írta:

De hol van Weide???? Már szerda van... Shocked


Biztos nem akarja, hogy a Strain a munka rovására menjen Razz ...
.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptySzer. Okt. 01, 2014 9:42 pm

Ez a rész számomra nem volt rossz, mármint - ahogy Niwrok is írta - nem lett volna rossz pár héttel ezelőtt! De!

Végre megtudtuk, hogy mi lett a Rockerrel! Ezért kellett, hogy na majd most! És ezért kellett pár héttel ezelőtt ellopni az autót Gusnak ami ha jól emlékszem olyan(ha nem úgyan az!) mint amit ellopott!

De a Nyúlkommandóról tényleg nem tud a Mester? Lefogadom, hogy a következőkben, vagyis az évadzáróban és/vagy a 2. évadban inkább látunk visszaemlékezést a Mester gyerekkoráról, hogy szegényt csúfolták és Ő ezért akarja elpusztítani az embereket (Ezúttal is köszönetet akarok nyilvánítani annak a kis G*cinek aki miatt a mester gyilkolásba kezdett).

+ Ő volt a Világ Ura Mi késztette őt, hogy most elvonuljon a világtól és megszabaduljon a hatalmától mint valami bankár aki beáll a Krisnásokhoz?

Miért is kell importálni, exportálni? Az alatt a 60 év alatt, vagy mennyi, amíg Berlinben volt, sőt hogyan is került oda a Mester és miért is Mester aki nem tud megölni 1 embert? És Berlinből miért nem tudott egy járványt kiterjeszteni? És miért New Yorkba akart menni? Nem tudja, hogy a legtöbb szuperhős ott lakik? Mit gondolt, hogy Ő beszambázik és attól a helyieknek rossz érzésük lesz? Bitch please... őőő és miért vagyok megint tele kérdésekkel?

Azért a végén az a Andy Dufre-ezés ott volt a szeren!

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem a hacker csaj bejön és az is, hogy most már nem érdekelte őket (mármint EPh-et és a Zack-et), hogy mi a fasz van az anyukával!

Amúgy hogyan nézte ki a Nyúlkommandó Gust mármint, hogy csak most a pillanat hevében, vagy már előbb is be akarták-e rakni a csapatba, de csak most jutott eszükbe az íróknak, hogy "Hé te mi lenne ha a Nyulas kommandót és a Spanyol Armadát kereszteznénk?"

Amúgy lehet, hogy csak mi vagyunk tapasztalt nézők, hogy minket már nem tud lázba hozni amit ez a sorozat csinál. Apropó R2 végül örülsz, hogy ezt a sorozatot választottuk a "közös" nézésre? Most képzeld el hogy te ezt egybe nézed tuti, hogy már nem lennél kiváncsi a 2. évadra!

Miért kellett szegény lovat kibelezni? Kinek ártott szerencsétlen? + A zsidónak amúgy honnan volt pénze, hogy megvegye a lovat olyan drágán(mert gondolom az a pénz akkoriban soknak minősült)?

Szenillát ezek szerint már nem fogjuk emlegetni legalábbis nem annyira és az a főzőtudomány amit csak Ő tudott vele ment! Azért remélem a csipet csapatnak fog majd főzni Nóra hátha ellesett még anno egy-két fogást az anyukájától!

Én is kiváncsi lennék arra, hogyha találnánk egy oldalt ahol szeretik ezt a sorozatot, hogy mi lenne a reagálásuk a mi beszélgetésünkre!

Amúgy meg a NI legyen veletek!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptySzer. Okt. 01, 2014 10:39 pm

.
Mr. White írta:

Ez a rész számomra nem volt rossz mármint ahogy Niwrok is írta nem lett volna rossz pár héttel ezelőtt!

- Ő volt a Világ Ura Mi késztette őt, hogy most elvonuljon a világtól és megszabaduljon a hatalmától mint valami bankár aki beáll a Krisnásokhoz?
- Miért is kell importálni,export?
- Az alatt a 60 év alatt vagy mennyi amig Berlinben volt, sőt hogyan is került oda a Mester és miért is Mester aki nem tud megölni 1 embert?
- ÉS Berlinből miért nem tudott egy járványt kiterjeszteni? És miért New Yorkba akart menni?
- Mit gondolt, hogy Ő beszambázik és attól a helyieknek rossz érzésük lesz?


- Ha több strigoi van, márpedig szerintem több is van, és a többire eddig egyedül a Nyúlkommandó utal, akkor azt hiszem, ez is valami olyan lehet, mint a Vampire: The Masquerade. Azaz van valami paktum arra vonatkozóan, hogy a strigoik nem keménykednek egymással, és így az emberek elől is rejtve maradnak. Na, Duckface szerintem ezt a szarosvödröt borította fel...
- ??? Passz Smile .
- Nem lehetett 60 évig Berlinben, hiszen épp most mutatták meg, hogy '64-ben a Balkánon férgeskedett Smile , egyébként meg ott volt neki a szekrénye, azt bármelyik romház pincéjében vagy barlangjában el lehetett rejteni.
- Mert ez egy newyork-centrikus amcsi film Smile . Mint majdnem mindegyik. Meg gondolom az is fontos volt, hogy Palmer ott tudta a legjobban előkészíteni a dolgokat, ott a legnagyobb a hatalma.
- Miért, nem lett Razz ?!

Mr. White írta:

Amúgy lehet, hogy csak mi vagyunk tapasztalt nézők, hogy minket már nem tud lázba hozni amit ez a sorozat csinál. Apropó R2 végül örülsz, hogy ezt a sorozatot választottuk a "közös" nézésre? Most képzeld el hogy te ezt egybe nézed tuti, hogy már nem lennél kiváncsi a 2. évadra!


Mindössze tapasztalat kérdése lenne, hogy ez a sorozat több helyen is 8,5 körüli átlagokat produkál? Lehet...
R2 többször is jelezte, hogy jobb véleménnyel lenne a Strainról, ha egyben nézte volna, és az Under the Dome kapcsán is előkerült, hogy sok dologra azért nem fordított figyelmet, mert tudta, hogy legfeljebb 3-4 napot kell várnia bármilyen információra, nem 6-7 hetet.
.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 EmptySzer. Okt. 01, 2014 11:31 pm

Niwrok írta:
.

- Ha több strigoi van, márpedig szerintem több is van, és a többire eddig egyedül a Nyúlkommandó utal, akkor azt hiszem, ez is valami olyan lehet, mint a Vampire: The Masquerade. Azaz van valami paktum arra vonatkozóan, hogy a strigoik nem keménykednek egymással, és így az emberek elől is rejtve maradnak. Na, Duckface szerintem ezt a szarosvödröt borította fel...
- ??? Passz Smile .
- Nem lehetett 60 évig Berlinben, hiszen épp most mutatták meg, hogy '64-ben a Balkánon férgeskedett Smile , egyébként meg ott volt neki a szekrénye, azt bármelyik romház pincéjében vagy barlangjában el lehetett rejteni.
- Mert ez egy newyork-centrikus amcsi film Smile . Mint majdnem mindegyik. Meg gondolom az is fontos volt, hogy Palmer ott tudta a legjobban előkészíteni a dolgokat, ott a legnagyobb a hatalma.
- Miért, nem lett Razz ?!
.

- Ez már-már Maffia berendezkedés!
- Én sem!
- 67 volt kiirva! És az első részben volt, hogy vagy 60 évig volt egy Berlini Múzeumban! Ezek szerint már a készítők sem tudják, hogy mit is csináltak!
- Ezt gondoltam, de azért olyan jó érzés volt leírni a gondolatot!
- Végül is de! Kivéve a New Yorkiaiaknak! Akik láttak pár napja egy hordát, párszor és különböző helyeken felbukkanni gyilkosokat(Mert honnan tudnák, hogy ezek nem igazi gyilkosok hanem vámpirók-> és az nem emberi gyilkos!) és hiába nagy a város, de azért ha ilyen sok ember hal meg és tűnik el ilyen rövid idő alatt bennem azért felvetődne a gyanú, hogy valami nincs itt rendjén!De ez én vagyok ez értelmes ejuópai!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The Strain kibeszélő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 
The Strain kibeszélő
Vissza az elejére 
12 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Niwrok írásai 1.0
» Triangle kibeszélő
» 12 majom kibeszélő
» Alien Universe kibeszélő
» Trónok harca kibeszélő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: