Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mr. White írásai

Go down 
+3
Niwrok
Mr. White
R2-D2
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mr. White írásai - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Mr. White írásai - Page 5 EmptySzomb. Jan. 07, 2017 12:26 am

Mr. White írta:

A tingli-tanglis rész lehet azért jött be, mert táncoltak és bennem régóta van egy ilyen "álmom", hogy majd velem is megfog történni valami hasonló, persze tudom,hogy ez egy film és nem is hiszem el,hogy valaha az életben volt ilyen, hogy az emberek fogták magukat és táncra perdülnek anélkül, hogy az nem flashmob lenne.


Hát, ha ekkora álom, akkor miért is lenne baj, hogy az egy flashmob Smile ?

.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mr. White írásai - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Mr. White írásai - Page 5 EmptySzomb. Jan. 07, 2017 12:29 am

Niwrok írta:
Hát, ha ekkora álom, akkor miért is lenne baj, hogy az egy flashmob  Smile ?

.

Nem lenne baj, de azok tudtommal nem hirtelen jönnek létre. De én leginkább valami ilyesmi flashmob-ban lennék benne mint ami a film elején volt!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mr. White írásai - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Mr. White írásai - Page 5 EmptySzomb. Jan. 07, 2017 1:18 am

Mr. White írta:



Neked is Hello! Remélem, hogy ez a későbbi karácsony azért nem csak egyszeri alkalom lesz. 



Bravo Dance Dance Dance

Vannak még csodák... taps

Szeretném, ha maradnál, maradnátok.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mr. White írásai - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Mr. White írásai - Page 5 EmptySzer. Feb. 14, 2018 2:32 am

When we first met

Ez egy nagyon gyors írás lesz.
A netflix ugyebár belekezdett a filmkészítésbe is. Ez a film az egyik amelyet csináltak. Azért szándékoztam írni róla, mert ennek a filmnek az egyik mozgatórugója az időutazás. Amely nem csak nekem de talán az összes tagnak nagy kedvence.

A film története lazán annyi, hogy egy pasi elmegy egy buliba és ott bele zúg egy csajba aki lényegében friendzone-ba rakja, még ha nagyon is jól érezték magukat együtt. A pasi egy este mikor részeg vissza megy az időbe egy fotómontázst készítő szerkezettel. Ezt eleinte nem is hiszi el aztán ad magának egy feladatot mégpedig, hogy megszerezze a csajt.  

Én lényegében élveztem ezt a filmet. Főleg azt a részt amikor a vége felé
Spoiler:
. Ez egy könnyed film időutazással fiatal szereplőkkel.

Számomra olyan 7-7,5 pont a 10-ből.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mr. White írásai - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Mr. White írásai - Page 5 EmptySzer. Feb. 14, 2018 6:40 am

Mr. White írta:
When we first met

Ez egy nagyon gyors írás lesz.
A netflix ugyebár belekezdett a filmkészítésbe is. Ez a film az egyik amelyet csináltak. Azért szándékoztam írni róla, mert ennek a filmnek az egyik mozgatórugója az időutazás. Amely nem csak nekem de talán az összes tagnak nagy kedvence.

Én lényegében élveztem ezt a filmet. Ez egy könnyed film időutazással fiatal szereplőkkel.

Számomra olyan 7-7,5 pont a 10-ből.

A Netflixes filmeket általában én szoktam "radarozni", de ez eddig kimaradt.
Jól hangzik, felírom.

Köszi! És azért is, hogy nem felejtettél még el minket Smile .

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mr. White írásai - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Mr. White írásai - Page 5 EmptySzer. Feb. 14, 2018 11:56 am

Mr. White írta:
When we first met

Ez egy nagyon gyors írás lesz.
A netflix ugyebár belekezdett a filmkészítésbe is. Ez a film az egyik amelyet csináltak. Azért szándékoztam írni róla, mert ennek a filmnek az egyik mozgatórugója az időutazás. Amely nem csak nekem de talán az összes tagnak nagy kedvence.

A film története lazán annyi, hogy egy pasi elmegy egy buliba és ott bele zúg egy csajba aki lényegében friendzone-ba rakja, még ha nagyon is jól érezték magukat együtt. A pasi egy este mikor részeg vissza megy az időbe egy fotómontázst készítő szerkezettel. Ezt eleinte nem is hiszi el aztán ad magának egy feladatot mégpedig, hogy megszerezze a csajt.  

Én lényegében élveztem ezt a filmet. Főleg azt a részt amikor a vége felé
Spoiler:
. Ez egy könnyed film időutazással fiatal szereplőkkel.

Számomra olyan 7-7,5 pont a 10-ből.

Ennek annyira béna a plakátja, hogy ha nem mondod, hogy időutazós, át is siklok felette. Köszi!

Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mr. White írásai - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Mr. White írásai - Page 5 EmptySzer. Feb. 14, 2018 2:15 pm

Niwrok írta:


A Netflixes filmeket általában én szoktam "radarozni", de ez eddig kimaradt.
Jól hangzik, felírom.

Köszi! És azért is, hogy nem felejtettél még el minket  Smile .

.

Nem felejtettelek el titeket, de sajnos leginkább a facebook-on tudok reagálni rátok. R2 ha nem mondod, hogy a Dark az időutazós lehet meg se nézném, de már ténylegesen rajta van a listámon. Köszi.

Nemrég fejeztem be a Twin peaks 2-ik évadát és az utolsó epizód után csak ültem a székemben és valami elementáris erőt éreztem. Elképesztő volt az egész epizód, de az utolsó képsorok olyanok amilyennek kéne lennie egy jó cliffhanger-nek, de a folytatásra 25 (a bemutatásra 26) évet kellett várni. Bár azt sajnos még nem láttam, de majd bepótolom. Ti láttátok a sorozatot?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mr. White írásai - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Mr. White írásai - Page 5 EmptySzer. Feb. 14, 2018 2:55 pm

Mr. White írta:


Nem felejtettelek el titeket, de sajnos leginkább a facebook-on tudok reagálni rátok.


Az elég baj, milyen jó is volt még a fénykor, a The Strain kibeszélő. Laughing Aztán mindketten eltűntetek...

Mr. White írta:


Nemrég fejeztem be a Twin peaks 2-ik évadát és az utolsó epizód után csak ültem a székemben és valami elementáris erőt éreztem. Elképesztő volt az egész epizód, de az utolsó képsorok olyanok amilyennek kéne lennie egy jó cliffhanger-nek, de a folytatásra 25 (a bemutatásra 26) évet kellett várni. Bár azt sajnos még nem láttam, de majd bepótolom. Ti láttátok a sorozatot?


lol! Én próbáltam, de nem bírtam végignézni. Valahol az első évad elején abbahagytam... és megnemszerettem Lyncet. Smile


.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mr. White írásai - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Mr. White írásai - Page 5 EmptySzer. Feb. 14, 2018 3:31 pm

R2-D2 írta:


Az elég baj, milyen jó is volt még a fénykor, a The Strain kibeszélő.  Laughing  Aztán mindketten eltűntetek...

.

Mr. White írásai - Page 5 Lala10

Az tényleg csúcs volt, mármint nem a sorozat hanem a kibeszélő. Azóta mikor láttam, hogy letölthető az újabb epizód mindig eszembe jutott a fórum, de nem vitt rá a lélek, hogy megnézzem a sorozatot.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mr. White írásai - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Mr. White írásai - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 15, 2018 11:59 pm

Mr. White írta:

Nemrég fejeztem be a Twin peaks 2-ik évadát és az utolsó epizód után csak ültem a székemben és valami elementáris erőt éreztem. Elképesztő volt az egész epizód, de az utolsó képsorok olyanok amilyennek kéne lennie egy jó cliffhanger-nek, de a folytatásra 25 (a bemutatásra 26) évet kellett várni. Bár azt sajnos még nem láttam, de majd bepótolom. Ti láttátok a sorozatot?


Tervben van, természetesen egyben nézve a három évadot, mert hát én tényleg kivártam a 25 évet a folytatásra, és szinte semmire nem emlékszem már belőle Smile .
Nem lettem/voltam nagy Twin Peaks rajongó sosem, de az nagyon megmaradt, amikor még nyolcadik végén összeültünk vagy tízen az egyik osztálytársaméknál, hogy megnézzük az utolsó részt videóról, mert amikor a tévében adták, akkor nekünk szerenádozás volt elrendelve Smile .

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mr. White írásai - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Mr. White írásai - Page 5 EmptySzomb. Márc. 10, 2018 11:41 pm

Niwrok írta:
Mr. White írta:

When we first met

Ez egy nagyon gyors írás lesz. Azért szándékoztam írni róla, mert ennek a filmnek az egyik mozgatórugója az időutazás. Amely nem csak nekem de talán az összes tagnak nagy kedvence.
Én lényegében élveztem ezt a filmet. Ez egy könnyed film időutazással fiatal szereplőkkel.


A Netflixes filmeket általában én szoktam "radarozni", de ez eddig kimaradt.
Jól hangzik, felírom. Köszi!


Az időutazás része tetszett. Érdekes ez a koncepció a három éves ugrásokkal, ahogy a srác a múltban próbál kavarni, aztán "másnap" három évvel később ébredve próbálja kitalálni, illetve szembesülni azzal, hogy amit csinált, az milyen következményekkel jár. Jó volt a fülke is, tetszettek a fényjátékok. Néha aranyos volt a film, jópofa szereplőkkel, a zongorás jelenetek például kifejezetten bejöttek.
A gondom egyedül a főszereplő sráccal volt. Szegény amúgy sem a kedvencem a pojácáskodásai miatt, és itt is még rá is tett erre, hogy a film kétharmadában a fájdalmasan szánalmas és az irritálóan pöcsfej karakterek között váltogatott nekem. Különösen rosszul esett az a jelenet a facsemetével, amikor mindenki hisztérikusan visít, és szétverik a jobb sorsra érdemes dísznövényt... aztán jött még egyszer ugyanez Rolling Eyes .

.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mr. White írásai - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Mr. White írásai - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mr. White írásai
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Niwrok írásai 1.0
» R2-D2 írásai 4.0
» Niwrok írásai 3.0
» R2-D2 írásai 1.0
» R2-D2 írásai 3.0

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Kritikák, filmes gondolatok-
Ugrás: