Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Moziajánlók

Go down 
+10
mesterjani
Joe Cornelius Hallenbeck
Weide
Mr. White
butch
Niwrok
DragonSlayer
RaptorZ
Remo
R2-D2
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 39 ... 55  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptyKedd Május 27, 2014 9:24 pm

R2-D2 írta:

De ami még bosszantóbb. Ha csak eltörölték volna a másik filmeket, hagyján. De Farkas emlékei alapján azok megtörténtek!!!!! Amikor azifjú Charles belenéz Farkas fejébe, akkor lát jeleneteket a korábbi mozikból, az X2-ből, X3-ból!!!!


Spoiler:

Jó kis film ez, de a felvezetés a Sentinelekkel nekem is elég légből kapott, és sok volt a drogos Xavier-ből is, úgyhogy inkább csak a film második felét élveztem, ami így...

8/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptyKedd Május 27, 2014 9:30 pm

Niwrok írta:


Spoiler:


8/10
.

Na oké, de a RÉGI idővonalban támadnak a Sentinelek, akik 40 évig hol a f*szomban voltak??? A másik, ami iszonyat zavart, az Magneto '73-as tettei és motvációi...

Az értékelés viszont egyezik, ennek örülök. Smile

A másik meg:

Spoiler:


A hozzászólást R2-D2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 27, 2014 9:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptyKedd Május 27, 2014 9:45 pm

R2-D2 írta:
Na oké, de a RÉGI idővonalban támadnak a Sentinelek, akik 40 évig hol a f*szomban voltak???

Talonban.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptyKedd Május 27, 2014 9:53 pm

Weide írta:


Talonban.

Persze. Van egy fegyvered, amit 40 évig dugdosol... kifejlesztesz inkább egy ellenszert is a mutánsok ellen, majd miután összedöntik a fél várost, még mindig maradnak a robotok ott, ahol vannak...

Ehhh....
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptySzer. Május 28, 2014 9:19 am

Annyit tennék az eddigiekhez hozzá, hogy nekem olybá tűnik, hogy a második Farkas-film stáblista utáni jelenete (amikor a reptéren megjelenik a prof és Magneto) se igazán illeszkedik Az eljövendő múlt napjainak idővonalához.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptySzer. Május 28, 2014 11:58 am

R2-D2 írta:
Persze. Van egy fegyvered, amit 40 évig dugdosol...

Ha nem is dugdosod, de folyamatosan fejleszted. Hisz láthattad, hogy Magneto is milyen könnyen tudta az irányítása alá vonni a régi modelleket és az emberek ellen fordítani. Azért nem kis minőség- és hatékonyságbeli különbség volt a '70-es évek és a jövő Sentineljei között.
Amúgy így, hogy aludtam egyet a filmre, azt kell mondjam, tényleg nem volt ez rossz, különálló filmként abszolút meg voltam vele elégedve, viszont úgy, mind kánonba illeszkedő X-film, hát hagy kivetnivalót maga után. Még ha annyira nem is látom ezeket ostobának vagy mesterkélt magyarázatokat követelőknek, mint te, de van benne hiba és összeegyeztethetetlenség (ó, a gyönyörű magyar nyelv), ez tény.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptySzer. Május 28, 2014 12:10 pm

Remo írta:
Annyit tennék az eddigiekhez hozzá, hogy nekem olybá tűnik, hogy a második Farkas-film stáblista utáni jelenete (amikor a reptéren megjelenik a prof és Magneto) se igazán illeszkedik Az eljövendő múlt napjainak idővonalához.

Azt én nem is tudom hova tenni...  scratch 

Weide írta:

Amúgy így, hogy aludtam egyet a filmre, azt kell mondjam, tényleg nem volt ez rossz, különálló filmként abszolút meg voltam vele elégedve, viszont úgy, mind kánonba illeszkedő X-film, hát hagy kivetnivalót maga után. Még ha annyira nem is látom ezeket ostobának vagy mesterkélt magyarázatokat követelőknek, mint te, de van benne hiba és összeegyeztethetetlenség (ó, a gyönyörű magyar nyelv), ez tény.

No, ebben tökéletesen egyetértek veled. Én is élveztem, de nem tudok rá a kánon szerves részeként tekinteni...
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptySzer. Május 28, 2014 12:29 pm

Amúgy vicces, hogy a hónap leginkább kiterjedtebb filmes beszélgetéseit a Godzilla és az új X-men szülte, ráadásul ezeknek is leginkább a hiányosságai és következetlenségei. Sad

Amúgy a Niwrok topikjában folyó eszmecsere is érdekesnek tűnik, csak sajnos ott az alapanyagot nem láttam.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptySzer. Május 28, 2014 12:47 pm

Weide írta:

Amúgy a Niwrok topikjában folyó eszmecsere is érdekesnek tűnik, csak sajnos ott az alapanyagot nem láttam.

Tessék sürge pótolni!!!!

Ehhez egyébként mit szólsz (csak mert szerintem átsiklottál fölötte):

Spoiler:

Ja, meg ha Niwrok megnézi a Snowpiercert, vélhetően lesz egy újabb téma.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptySzer. Május 28, 2014 12:56 pm

R2-D2 írta:
Ehhez egyébként mit szólsz (csak mert szerintem átsiklottál fölötte):

Spoiler:

A szer csak ideiglenesen nyomta el a mutánsok képességeit. Idővel minden x-gén újra felerősödött a szervezetükben. Charles-nak meg elvileg van egy mentálisan leépült ikertestvére, akibe átköltöztette a tudatát. "In an after-credits scene, Xavier speaks to Moira McTaggert through the body of a comatose man, implying that his consciousness survived by transferring itself into the body (An action that Xavier had discussed at the beginning of the film as part of an ethics class, the question being if it would be ethically right for a mutant like himself to attempt such a transference). In the directors commentary for the DVD, it is revealed that the man that Charles transferred his consciousness to was really his identical twin brother, P. Xavier, whose mind had been destroyed at birth when Charles power's manifested."
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptySzer. Május 28, 2014 1:00 pm

Weide írta:
R2-D2 írta:
Ehhez egyébként mit szólsz (csak mert szerintem átsiklottál fölötte):

Spoiler:

A szer csak ideiglenesen nyomta el a mutánsok képességeit. Idővel minden x-gén újra felerősödött a szervezetükben. Charles-nak meg elvileg van egy mentálisan leépült ikertestvére, akibe átköltöztette a tudatát. "In an after-credits scene, Xavier speaks to Moira McTaggert through the body of a comatose man, implying that his consciousness survived by transferring itself into the body (An action that Xavier had discussed at the beginning of the film as part of an ethics class, the question being if it would be ethically right for a mutant like himself to attempt such a transference). In the directors commentary for the DVD, it is revealed that the man that Charles transferred his consciousness to was really his identical twin brother, P. Xavier, whose mind had been destroyed at birth when Charles power's manifested."

Láttam azt a jelenetet, de ez megint borzasztó izzadtságszagú. Az az ikertestvér egyáltalán nem úgy nézett ki, mint X prof, meg még gerincen is kellene lőni, hogy tolószékbe kerüljön...  Moziajánlók - Page 23 3603792908 
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptySzer. Május 28, 2014 1:05 pm

R2-D2 írta:
Láttam azt a jelenetet, de ez megint borzasztó izzadtságszagú. Az az ikertestvér egyáltalán nem úgy nézett ki, mint X prof, meg még gerincen is kellene lőni, hogy tolószékbe kerüljön...  Moziajánlók - Page 23 3603792908 

Az ikertestvére már kvázi a születésekor egy zöldség volt, nem kellett gerincen lőni.  :suspect: 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptySzer. Május 28, 2014 1:11 pm

Weide írta:
R2-D2 írta:
Láttam azt a jelenetet, de ez megint borzasztó izzadtságszagú. Az az ikertestvér egyáltalán nem úgy nézett ki, mint X prof, meg még gerincen is kellene lőni, hogy tolószékbe kerüljön...  Moziajánlók - Page 23 3603792908 

Az ikertestvére már kvázi a születésekor egy zöldség volt, nem kellett gerincen lőni.  :suspect: 

Agyilag. Fizikailag is?
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptySzer. Május 28, 2014 2:31 pm

R2-D2 írta:
Agyilag. Fizikailag is?

Ezek szerint. Bár ez sehol sincs lefektetve, szóval én is max. találgatni tudok. Mivel születése óta agyhalott volt, így az izmai elsorvadnak az embernek, és még ha erőszakosan is tornáztatták a testét, elképzelhető, hogy lábra állni nem tudott volna. Vagy Charles már megszokta a gurulászást jobbra-balra, és úgy volt vele, "Faszom fog sétálgatni, ha van egy pimpes lebegő székem."

Moziajánlók - Page 23 File.php?2,file=121055,filename=dune-baron-harkonnen-in-mid-air
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 EmptySzer. Május 28, 2014 2:52 pm

R2-D2 írta:

Weide írta:

Az ikertestvére már kvázi a születésekor egy zöldség volt, nem kellett gerincen lőni.  :suspect: 


Agyilag. Fizikailag is?


Nem emlékszem már erre a jelenetre, de attól, mert valakinek a tudata átköltözik egy másik testbe, az nem biztos, hogy azt jelenti, hogy az irányítást is megkapja a teste felett.
De Weide megoldása is tetszik, hiszen a születéstől tartó vegetatív állapot olyan torzulásokat, hiányokat eredményezhet az emberi izomzatban, amit utána lehetetlenség helyrehozni, hiszen nem lehet helyrehozni azt, ami nincs.
.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Moziajánlók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 23 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Moziajánlók
Vissza az elejére 
23 / 55 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 39 ... 55  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: