Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános sorozat topik

Go down 
+6
Remo
Niwrok
Weide
Dylan83
R2-D2
LordPicard
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptySzomb. Május 24, 2014 1:58 pm

R2-D2 írta:
Mától lelépek picit, megyek vadászni Sam és Dean Winchesterrel az Odaát S9-ben.


Ezek a negyedik részben leülnek Trónok harca S1-et nézni... Smile majd mikor vége lesz, megjegyik: "Ez a Joffrey mekkora geci!"

És akkor még nem is említem, hogy feltűnik Dorothy meg a boszorkány az Ózból... beszarás. Sosem vette magát túl komolyan a SupNat, de itt az első öt-hat részben több poén, kikacsintás, főhajtás van, mint máskor egy évad alatt. Tetszik! taps 
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptySzomb. Május 24, 2014 2:53 pm

A 24 új évada - az első négy rész alapján - kezd feljönni a régiek színvonalára. Nagyon szorítok, hogy így is maradjon!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptySzomb. Május 24, 2014 4:02 pm

Remo írta:
A 24 új évada - az első négy rész alapján - kezd feljönni a régiek színvonalára. Nagyon szorítok, hogy így is maradjon!

Próbálom minden héten elfelejteni, hogy fut a tv-ben, így könnyebb kivárni, míg vége lesz. Nem mindig sikerül... pláne, ha eszembe juttatják... Smile

De nagyon várom és nagyon bízom benne.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptyCsüt. Május 29, 2014 9:57 pm



Niwrok írta:
Lépéselőnyben S1

Köszönöm az ajánlást és a vásárlási tippet... de ezúttal megelőztelek, mert már lapul egy ilyen a szekrényemben Smile.


Niwrok, ezt elsunnyogtad, vagy azért megnézted?????  Very Happy Very Happy 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptyCsüt. Május 29, 2014 10:52 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:

Lépéselőnyben S1
Köszönöm az ajánlást és a vásárlási tippet... de ezúttal megelőztelek, mert már lapul egy ilyen a szekrényemben Smile.


Niwrok, ezt elsunnyogtad, vagy azért megnézted?????  Very Happy Very Happy 


Mit sunnyogtam el Smile?! Azt mondtam, van egy a szekrényemben... és most is ott van Smile.
Talán valamikor volt rá esély, hogy megnézem, mégiscsak azért vettem meg, de ilyen sorozatok mellett, amik mostanában mennek... esélytelen. Vagy mondjam azt, hogy "ha elfogynak azok a sorozatok, amik jobban érdekelnek, akkor megnézem"...
Te is mondtad már sokszor, hogy "felírtam a listámra"... és gondolom azóta is fel vannak írva Smile ...
.


A hozzászólást Niwrok összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 29, 2014 10:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptyCsüt. Május 29, 2014 10:54 pm

Niwrok írta:


Mit sunnyogtam el Smile?! Azt mondtam, van egy a szekrényemben... és most is ott van Smile.
.

Én is így gondoltam... Very Happy
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 6:28 pm

Trónok Harca S4, E8:

Spoilermentesen csak annyit, hogy eddig soha nem akadtam ki látványosan ha történt valami ebben a sorozatban. Most ennek vége, Martin engem is megevett reggelire. Jöhet a befejező 2 rész. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 6:55 pm

mesterjani írta:
Trónok Harca S4, E8:

Spoilermentesen csak annyit, hogy eddig soha nem akadtam ki látványosan ha történt valami ebben a sorozatban. Most ennek vége, Martin engem is megevett reggelire. Jöhet a befejező 2 rész. Smile

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 7:06 pm

Weide írta:


Spoiler:

Én még nem olvastam a könyvet, és ezért hálás is vagyok magamnak, így üt minden jelenet.
Ha itt lenne vége az évadnak az lenne csak a szemét húzás. Smile

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 7:21 pm

mesterjani írta:
Spoiler:

Ha valóban érdekel, olvasd el, de azért 1-2 apróbb spoilerre készülj fel.
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 7:24 pm

Weide írta:
Spoiler:

Pár lényeges elemet kihagytam a sztoriból, hogy a nagyobb csavarokat ne lőjem le, szóval ne lepődj meg, direkt ilyen hézagos a sztori, igyekeztem kifejezetten a Hegy sorsára koncentrálni, csak hát ugye itt minden-mindennel összefügg...
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 7:25 pm

Weide írta:


Ha valóban érdekel, olvasd el, de azért 1-2 apróbb spoilerre készülj fel.
Spoiler:

Köszönöm szépen a részletes leírást. Én az évadok befejezése után szoktam a könyveket olvasni, így erre várhattam volna még egy keveset.
Érdekes lesz.


A hozzászólást mesterjani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 02, 2014 7:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 7:29 pm

mesterjani írta:
Köszönöm szépen a részletes leírást. Én a sorozatok befejezése után szoktam a könyveket olvasni, így erre várhattam volna még egy keveset.
Érdekes lesz.

Az biztos, jó pár dolog vár még megmagyarázásra... Nekem amúgy a Bolton házon kívül mindig is a Clegane-fivérek sorsa érdekelt a leginkább, szóval én is baromira várom már, hogy lekerüljön az a bizonyos sisak...  bounce 
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 7:33 pm

mesterjani írta:

Spoiler:

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 7:40 pm

Weide írta:
mesterjani írta:

Spoiler:

Spoiler:

Mikor megvettem a többi kötetet belelapoztam és láttam valamit, szóval nagyjából tudom mi lesz.
Lehet, hogy még el nem olvasott könyvekbe nem kellene lapozgatnom. Very Happy
A sorozattal és a könyvel kapcsolatban megtanultam azt, hogy senkihez ne ragaszkodjak, inkább az érdekességek és rejtélyek kifejtését várom.
Ilyen a mások eredete, vagy, hogy meddig jutnak el a sorozat alatt. Meg a házak egésze érdekel, hogy mi lesz belőlük.
Persze a karakterek a fontosak, ők viszik a cselekményeket. Remélem, hogy a Martell család később jobban bemutatkozik pl. Vagy a Vasbanka is nagyon kíváncsi vagyok, hátterére.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános sorozat topik - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános sorozat topik
Vissza az elejére 
6 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Általános film topik
» Filmzene topik
» Könyvajánló topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: