HomeCalendarGalleryGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Általános film topik

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin

Hozzászólások száma : 3790

TémanyitásTárgy: Az élet értelme   Vas. Ápr. 15, 2018 11:54 pm

.
Az élet értelme

Különösebb indokom és magyarázatom nincs rá, miért épp ezt a BD-t vettem le tegnap a polcról (47!! yeah ), hacsak annyi nincs, hogy nagyon rég láttam ezt, még anno VHS-ről tizenvalahány éve és meglehetősen kellemes emlékeim voltak róla. Legalábbis azok, amik megmardatak vele kapcsolatban, azok bizony kellemesek voltak - tegnapig.

Ez egy fos. Egy jó nagy adag, híg, büdös folyékony szenny. Elképzelni nem tudom, mi az, ami anno megfogott benne, de ezen az egész egy és háromnegyed órás agymenésen ezúttal talán, ha kétszer húzódott mosolyra a szám. Az egyik alkalom talán a szexóra, a másik meg a kaszásnál volt. De a többi... kínosan semmilyen. Ráadásul az elmúlt tizenvalahány évben hányásfóbiám tovább romlott, így a mozinak van kb. 10 perc olyan szakasza, amit nem is bírtam megnézni. Anno még máshogy álltam hozzá, valahogy akkor jobban bejött ez a beteg angol humor, de most már fáj - mindenesetre megerősítést nyert az, hogy Terry Gilliam nem véletlenül az, aki. A gyökereit látni... nos, soha többet.

Egyetlen pozitívum az egészben, hogy a film korához képest szenzációs a BD képe, sőt, ha valakit érdekel, még extratartalom is van eredeti nyelven. Ja, meg a szinkron. De azt hiszem, én ettől megszabadulok. Ez most felhúzott.

30%

.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.artudetu.gportal.hu/

Általános film topik
Vissza az elejére 
38 / 38 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38
 Similar topics
-
» Nesumika
» Nariko - Avagy a verebek újra szállnak
» Part 14 / 6