Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vicces és kedves dolgok

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptySzomb. Júl. 12, 2014 12:32 am

R2-D2 írta:
Ezek qrva jók:


Brazil-Német 1:7


Állítólag a szünetben Löw mondta srácoknak, hogy vegyenek vissza mert ez nem pálya ennyire megalázni a vendéglátókat!
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 24, 2014 8:56 pm

Büszkén jelenthetem, hogy elkezdtem birtokba venni a 24 sorozat itthoni lejátszásra. Ma megvettem a 4. és 5. évadot valamint megvan még a Szabadulás is! Láttam ott méga 3. és a 6. évadot. Ezek meglesznek, de a többi azt hogyan még nem tudom kivéve az 1. évad.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 24, 2014 9:10 pm

Mr. White írta:
Büszkén jelenthetem, hogy elkezdtem birtokba venni a 24 sorozat itthoni lejátszásra. Ma megvettem a 4. és 5. évadot valamint megvan még a Szabadulás is! Láttam ott méga 3. és a 6. évadot. Ezek meglesznek, de a többi azt hogyan még nem tudom kivéve az 1. évad.

Akkor a 2,7,8 hiányzik? Vagy spanyolban, vagy franciában rajta vagyunk, ha nem lesz meg itthon.

Ha gondolod, körülnézhetek itthon én is.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 24, 2014 10:48 pm

R2-D2 írta:
Mr. White írta:
Büszkén jelenthetem, hogy elkezdtem birtokba venni a 24 sorozat itthoni lejátszásra. Ma megvettem a 4. és 5. évadot valamint megvan még a Szabadulás is! Láttam ott méga 3. és a 6. évadot. Ezek meglesznek, de a többi azt hogyan még nem tudom kivéve az 1. évad.

Akkor a 2,7,8 hiányzik? Vagy spanyolban, vagy franciában rajta vagyunk, ha nem lesz meg itthon.

Ha gondolod, körülnézhetek itthon én is.

Köszönöm, de szerintem elöbb még megnézek pár Médiát mert csak a Pólust néztem eddig és holnap megyek el a 3. 6. vagy 7. évad (nem láttam jól) megvenni mégpedig 4000 Ft/évad sztem remek ár!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 24, 2014 11:44 pm

Mr. White írta:


Köszönöm, de szerintem elöbb még megnézek pár Médiát mert csak a Pólust néztem eddig és holnap megyek el a 3. 6. vagy 7. évad (nem láttam jól) megvenni mégpedig 4000 Ft/évad sztem remek ár!

Az bizony! Nekem az első évad még 18 ezer volt, a második-harmadik meg kb 13 ezer...  Shocked
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyPént. Aug. 01, 2014 1:27 pm

Na, pár napig megint Balatonon leszek, addig is ezzel a giffel búcsúzom tőletek!  Very Happy 

Vicces és kedves dolgok - Page 4 QBYSWUtvAwMDBFscQgVT
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyPént. Aug. 01, 2014 2:35 pm

Weide írta:
Na, pár napig megint Balatonon leszek, addig is ezzel a giffel búcsúzom tőletek!   Very Happy 


Ez nem ment fel a Fórumhozzászólások alól!!! Amúgy 08.15-i hétvége egy xpresstalira alakalmas? Meddig leszel lent?
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyPént. Aug. 01, 2014 2:39 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Na, pár napig megint Balatonon leszek, addig is ezzel a giffel búcsúzom tőletek!   Very Happy 


Ez nem ment fel a Fórumhozzászólások alól!!! Amúgy 08.15-i hétvége egy xpresstalira alakalmas? Meddig leszel lent?

Jövőhét elején jövök vissza. Egyelőre úgy tűnik alkalmas, már ha pesti összeröffenésre gondoltál.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyPént. Aug. 01, 2014 2:51 pm

Weide írta:


Jövőhét elején jövök vissza. Egyelőre úgy tűnik alkalmas, már ha pesti összeröffenésre gondoltál.

Igazából balatonira gondoltam... Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyPént. Aug. 01, 2014 3:04 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:


Jövőhét elején jövök vissza. Egyelőre úgy tűnik alkalmas, már ha pesti összeröffenésre gondoltál.

Igazából balatonira gondoltam... Smile

Hát az neccesebb, de majd még kitaláljuk.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyKedd Aug. 05, 2014 7:16 pm

Vicces és kedves dolgok - Page 4 N7eLf7e

Csináltatok majd én is ilyen pólót.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 6:45 pm

Vicces és kedves dolgok - Page 4 ALQRgyg_460s_v1

 Laughing Laughing 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyVas. Nov. 16, 2014 4:55 pm

.
Az egyik új Szirmai-kritika kapcsán került elő nálam ez a kis dal Smile . Talán lesz, akinek még új Smile .


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyVas. Nov. 16, 2014 6:20 pm

Niwrok írta:
.
Az egyik új Szirmai-kritika kapcsán került elő nálam ez a kis dal Smile . Talán lesz, akinek még új Smile .


Például nekem. Mi a *** ez?? Laughing
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 EmptyVas. Aug. 16, 2015 1:42 pm

.


A videó is haláli vicces, de az igazi a csattanó a végén Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicces és kedves dolgok   Vicces és kedves dolgok - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vicces és kedves dolgok
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Niwrok írásai 1.0

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: A mozitermen kívül :: Dühöngő és örömködő-
Ugrás: