HomeCalendarGalleryGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

BD megjelenések itthon és világszerte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
joebuster

Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Szomb. Nov. 03, 2012 11:12 pm

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
R2-D2
Admin

Hozzászólások száma : 3419

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Hétf. Nov. 05, 2012 8:21 pm

téglagyári megálló írta:
A Tarantino és a Hitchcock pakk is nagyon frankó!

Különösen a Hitchcock.. Smile
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.artudetu.gportal.hu/
R2-D2
Admin

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Szer. Nov. 07, 2012 6:25 pm

"Wie 20th Century Fox Home Entertainment soeben verkündete, wurden hierzulande alleine in den ersten 2 Tagen 50.000 Einheiten der 3D Blu-ray von „Avatar“ verkauft."

A 20th Century Fox tájékoztatása alapján az Avatar 3D BD-ből az első két napon 50000!!! db fogyott... Smile

Ja, természetesen Németországban...
Remo

Hozzászólások száma : 345

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Csüt. Nov. 08, 2012 10:16 am

Akit érdekel, tegnap beérkezett a Médiába az új Pókember, pedig elvileg jövő heti megjelenés!

Más: A diktátor (moziváltozata) BD-n vágott, viszont dvd-n nem!
R2-D2
Admin

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Csüt. Nov. 08, 2012 10:20 am

Remo írta:
Akit érdekel, tegnap beérkezett a Médiába az új Pókember, pedig elvileg jövő heti megjelenés!

Más: A diktátor (moziváltozata) BD-n vágott, viszont dvd-n nem!

Köszi! Sajna engem egyik sem érint... Smile
LordPicard

Hozzászólások száma : 53

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Csüt. Nov. 15, 2012 8:51 pm

Valaki tud valamit a Jurassic Park egyenkénti BD megjelenéséről? A Select honlapja szerint ma jelentek meg, korábban ha jól emlékszem, a MM újságban is a mai dátum volt megadva, de Xpressen dec. 31-et írnak, és még előrendelni se lehet. Lehetséges lenne, hogy a MM megint beelőzi Xpress-t mint az Avatar 3D-vel? Vagy csak a "szokásos" csúszás van, és a Select-nél ezzel mit sem törődnek? :S
Remo

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Csüt. Nov. 15, 2012 9:44 pm

LordPicard írta:
Valaki tud valamit a Jurassic Park egyenkénti BD megjelenéséről? A Select honlapja szerint ma jelentek meg, korábban ha jól emlékszem, a MM újságban is a mai dátum volt megadva, de Xpressen dec. 31-et írnak, és még előrendelni se lehet. Lehetséges lenne, hogy a MM megint beelőzi Xpress-t mint az Avatar 3D-vel? Vagy csak a "szokásos" csúszás van, és a Select-nél ezzel mit sem törődnek? :S

Ma voltam egy Médiában, de nem láttam őket. A kitekintőjükben a Vissza a jövőbe BD is mai nappal szerepelt, de az se jelent meg. A Select honlapja, ahogy észrevettem, nem jeleskedik a változások frissítésében. A szinkronos Mexikói-t pl. még mindig októberi megjelenéssel jelölik. Az Xpressen szerintem azért írnak dec 31-et a Jurassicra, mert ők se tudják, hogy mikorra várható, csak azt, hogy elvileg még az idén.
R2-D2
Admin

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Csüt. Nov. 15, 2012 10:01 pm

Rosemary's Baby BD magyar felirattal a németeknél 2013.02.07-én!!!!!

ITT
LordPicard

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Pént. Nov. 16, 2012 1:48 pm

Remo írta:
Ma voltam egy Médiában, de nem láttam őket. A kitekintőjükben a Vissza a jövőbe BD is mai nappal szerepelt, de az se jelent meg. A Select honlapja, ahogy észrevettem, nem jeleskedik a változások frissítésében. A szinkronos Mexikói-t pl. még mindig októberi megjelenéssel jelölik. Az Xpressen szerintem azért írnak dec 31-et a Jurassicra, mert ők se tudják, hogy mikorra várható, csak azt, hogy elvileg még az idén.

Köszi az infót, akkor jól gondoltam, hogy a Select honlapja a ludas. Pötyögök is mindjárt nekik egy emailt Smile
R2-D2
Admin

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Hétf. Nov. 19, 2012 6:02 pm

Ausztria, Müller-akció: 4 db BD lemez 30 Euróért.. (kb 8640 ft) Surprised

Magyar vonatkozás elvileg némelyiken van, de ritka. ITT tudjátok leellenőrizni.

R2-D2
Admin

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Pént. Nov. 30, 2012 9:15 pm

A Bombák földjén BD 1000 HUF az alexandra.hu-n ... ha valakit érdekel Smile

R2-D2
Admin

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Hétf. Dec. 03, 2012 7:36 pm

Harcosok klubja Steelboook és Alien Anthology Steelbook kizárólag a Média Marktban!!!!!!
LordPicard

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Kedd. Dec. 04, 2012 10:59 am

Elég messze van a legközelebbi Media Markt, ezért kérdezném, nem lehet-e már véletlenül ott kapni a Jurassic Park filmek egyenkénti kiadását? Mert most fedeztem fel a honlapjukon, hogy fenn van. Tekintve, hogy mostanság elég sok exkluzív megjelenésük van, meg van, ami hamarabb is kapható, mint Xpress-nél, elképzelhetőnek tartom, hogy már ott kaphatók a filmek.
Remo

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Pént. Dec. 07, 2012 2:27 pm

LordPicard írta:
Elég messze van a legközelebbi Media Markt, ezért kérdezném, nem lehet-e már véletlenül ott kapni a Jurassic Park filmek egyenkénti kiadását? Mert most fedeztem fel a honlapjukon, hogy fenn van. Tekintve, hogy mostanság elég sok exkluzív megjelenésük van, meg van, ami hamarabb is kapható, mint Xpress-nél, elképzelhetőnek tartom, hogy már ott kaphatók a filmek.

Tegnap voltam a Médiában. Se az, se a Vissza a jövőbe részek, de még a szinkronos Paramount-újrák se jelentek meg. Ami viszont idő előtt megjött az a Total Recall remake DVD/BD.
LordPicard

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   Pént. Dec. 07, 2012 3:30 pm

Remo írta:
LordPicard írta:

Tegnap voltam a Médiában. Se az, se a Vissza a jövőbe részek, de még a szinkronos Paramount-újrák se jelentek meg. Ami viszont idő előtt megjött az a Total Recall remake DVD/BD.

Köszi szépen az infót! Akkor erre az évre lemondhatok a Jurassic Park BD-ről :/ Select-nél nem ártana, ha tudnák, mit mikor tudnak megjelentetni. Vagy ha nem ők a késés oka, hanem mondjuk a nyomda, akkor talán új után kellene nézni...
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: BD megjelenések itthon és világszerte   

BD megjelenések itthon és világszerte
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kirigakure Shinobi Kódex
» Elhagyatott város