HomeCalendarGalleryGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Mozis hírek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Remo

Hozzászólások száma : 345

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Szomb. Máj. 31, 2014 7:42 am

Lefordítom ezt a nyilatkozatot:

"A Csillagkapu idején még menők voltunk, és már alig várjuk, hogy újra azok legyünk. A pénz nagyon közel áll a szívünkhöz, az, hogy esélyt kaptunk rá, hogy megint egy rahedlit keressünk egy valamikori sikerünkről van újabb bőr lenyúzásával olyan, mint amikor egy rég elveszett gyermek hazatér és a szülei kirabolják."
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Niwrok
Admin

Hozzászólások száma : 2268

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Szomb. Máj. 31, 2014 5:25 pm

Remo írta:

"A Csillagkapu idején még menők voltunk, és már alig várjuk, hogy újra azok legyünk. A pénz nagyon közel áll a szívünkhöz, az, hogy esélyt kaptunk rá, hogy megint egy rahedlit keressünk egy valamikori sikerünkről van újabb bőr lenyúzásával olyan, mint amikor egy rég elveszett gyermek hazatér és a szülei kirabolják."

Emmerichet sokáig én sem tartottam sokra, de amikor olvastam, hogy a nem is akármilyen Anonymust saját zsebből hozta össze, majdhogynem lelkesedésből, azóta egy kicsit más a gyerek fekvése nálam Smile .
.
Mr. White

Hozzászólások száma : 252

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Szomb. Máj. 31, 2014 6:40 pm

Niwrok írta:
Remo írta:

"A Csillagkapu idején még menők voltunk,

Emmerichet sokáig én sem tartottam sokra, de amikor olvastam, hogy a nem is akármilyen Anonymust saját zsebből hozta össze, majdhogynem lelkesedésből, azóta egy kicsit más a gyerek fekvése nálam Smile.
.

Amikor elolvastam a fordítást én is erre gondoltam.
Úgy érted, hogy az eredeti Csillagkaput szinte saját zsebből fizette?-> Mert akkor nálam is van egy kis elismerés a számára!
Mert azért ilyenkorra talán már megvolt neki a tökéletes katona(persze nem azt mondom, hogy nagy film), meg még néhány német film(mivel akár hiszitek akár nem német) amikről nem igazán hallottam, de gondolom volt egy kis tisztelete azok miatt.+ Utána jött a nagyobbnál nagyobb költségvetésű filmekkel és az egyre bugyutább példányokkal pedig a Csillagkapu és a Függetlenség napja még egész jó filmek voltak!
Niwrok
Admin

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Szomb. Máj. 31, 2014 6:58 pm

Wr. White írta:

Niwrok írta:

Emmerichet sokáig én sem tartottam sokra, de amikor olvastam, hogy a nem is akármilyen Anonymust saját zsebből hozta össze, majdhogynem lelkesedésből, azóta egy kicsit más a gyerek fekvése nálam Smile .

Úgy érted, hogy az eredeti Csillagkaput szinte saját zsebből fizette?-> Mert akkor nálam is van egy kis elismerés a számára!

Nem, én konkrétan az Anonymusra gondoltam Smile. Pont azért volt meglepő egy ilyet látni Emmerichtől, mert nekem ő volt az, aki fröccsöntött babákkal meg építőkocka-városokkal játszik katasztrófásdit.
Persze messzemenő következtetéseket ebből nem vonnék le, de emiatt kevésbé tartom hajlamosnak Emmerichet arra, hogy saját életművének a stricije legyen...
.
R2-D2
Admin

Hozzászólások száma : 3421

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Szomb. Máj. 31, 2014 8:17 pm

Niwrok írta:

Persze messzemenő következtetéseket ebből nem vonnék le, de emiatt kevésbé tartom hajlamosnak Emmerichet arra, hogy saját életművének a stricije legyen...
.

Én sem, csupán annyi a bajom az egésszel, hogy megint egy reboot... Sad

Még ha saját maga is csinálja.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.artudetu.gportal.hu/
téglagyári megálló

Hozzászólások száma : 116

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Pént. Jún. 06, 2014 3:03 pm

Artunak tetszeni fog:   Smile

Christopher Lee a Metal Knight albummal ünnepelt

A kilencvenes évek óta zenei albumokkal is jelentkező híres brit színész, Christopher Lee a Metal Knight című új lemezével ünnepelte 92. születésnapját.

Az új korongon a La Mancha lovagja című Don Quijote-musical két dalának heavy metál feldolgozása is szerepel.
"Szerintem Don Quijote a legmetálosabb kitalált szereplő azok közül, akiket ismerek. Egymagában próbálja megváltoztatni a világot, nem törődve ennek személyes következményeivel. Remek szerep az éneklésre" - jelentette ki A hobbit-trilógia sztárja, aki nemrég töltötte be 92. évét.

A lemezen Frank Sinatra My Way című híres számának (Paul Anka szerzeményének) fülbemászó változata is hallható, amelyet Lee még 2006-ban elénekelt. A dalról a színész megjegyezte: nem könnyű elénekelni, mert az előadónak el kell hitetnie a hallgatósággal, hogy igazat szól.

Christopher Lee a kilencvenes években adta ki első lemezét híres Broadway-számokkal. 2010-ben megjelent Charlemagne: By the Sword and the Cross című albuma elnyerte a Metal Hammer magazin Spirit of Metal-díját.

Legutóbbi korongja, a Metal Knight az olasz szimfonikus metálbanda, a Rhapsody of Fire közreműködésével született. "A heavy metál számomra a fantáziával társul, mert ez a zene rengeteg energiát hordoz" - magyarázta a színész-énekes.

Lee-t sok mozinéző Drakula-szerepeiről, A Gyűrűk Ura-trilógiában és A hobbit-trilógiában nyújtott Szarumán-alakításáról vagy a Star Warsban megjelenő Dooku grófként ismeri. A színészt tavaly tagságával tüntette ki a Brit Filmintézet. Korábban a Brit Film- és Televíziós Művészeti Akadémia (BAFTA) tagságát is elnyerte.
R2-D2
Admin

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Pént. Jún. 06, 2014 3:13 pm

téglagyári megálló írta:

... Christopher Lee a Metal Knight című új lemezével ünnepelte 92. születésnapját.

Happy Birthday 
téglagyári megálló

Hozzászólások száma : 116

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Pént. Jún. 06, 2014 3:38 pm

R2-D2 írta:
téglagyári megálló írta:

... Christopher Lee a Metal Knight című új lemezével ünnepelte 92. születésnapját.

Happy Birthday 

Te hallottál már erről? Milyen lehet? Az öreg hörög és közben valakik zúznak alatta?
R2-D2
Admin

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Pént. Jún. 06, 2014 3:44 pm

téglagyári megálló írta:

Te hallottál már erről? Milyen lehet? Az öreg hörög és közben valakik zúznak alatta?

Még én sem hallottam (eddig)...

Weide

Hozzászólások száma : 726

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Pént. Jún. 06, 2014 5:37 pm

R2-D2 írta:
téglagyári megálló írta:

Happy Birthday 

Hatalmas forma az öreg. Amúgy anno a Rhapsody (of Fire) kérte fel őt egy kis "vendégszereplésre" az egyik albumához, állítása szerint akkor szeretett bele a heavy metal műfajba, de annyira, hogy kitalálta, ő maga is kreál poénból egy együttest. Ez lett a Charlemagne, jelenleg két albummal, utóbbi amúgy tavaly jelent meg.

Alant meg a RoF klipjei. Lee-vel.

R2-D2
Admin

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Hétf. Jún. 16, 2014 9:16 pm

Két hír, amivel nem is igazán tudok mit kezdeni.

1. Szemfényvesztők 2

Nem is tudtam, hogy lesz folytatás... no persze, a történet az iránt kiált, de az egész első film lényegét hogy fogják visszaadni?? Persze, nem kell temetni előre az egész projektet, de igencsak leleményes forgatókönyv kellene az üdvösséghez...

2. Vízember....

WTF???? Hóember is van????
Weide

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Kedd. Jún. 17, 2014 10:30 am

R2-D2 írta:
2. Vízember....

WTF???? Hóember is van????

Szegény Aquaman-t mindenki basztatja, meg lenézi, pedig szerintem nem egy olyan szar karakter. Egyrészt a háttértörténetét érdekessé lehet tenni, hiszen Atlantisz elsüllyedt birodalma sok lehetőséget adhat erre, másrészt a képességei sem olyan gyengék. Tud víz alatt lélegezni, meg megidézni bármilyen tengeri szörnyet. Gondoljatok csak bele, rászabadít valami baszom nagy krakent akármelyik tengerparti városra. Nem olyan szar ez. Sőt, ha olyan parádésan meg tudják oldani Atlantisz városát, meg cselekményt is helyeznek oda, mint ahogy Thor Asgard-ját, akár egy külön film erejéig is érdekelne a figura.
Niwrok
Admin

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Kedd. Jún. 17, 2014 11:11 am

Weide írta:

Szegény Aquaman-t mindenki basztatja, meg lenézi, pedig szerintem nem egy olyan szar karakter. Egyrészt a háttértörténetét érdekessé lehet tenni, hiszen Atlantisz elsüllyedt birodalma sok lehetőséget adhat erre, másrészt a képességei sem olyan gyengék. Tud víz alatt lélegezni, meg megidézni bármilyen tengeri szörnyet. Gondoljatok csak bele, rászabadít valami baszom nagy krakent akármelyik tengerparti városra. Nem olyan szar ez. Sőt, ha olyan parádésan meg tudják oldani Atlantisz városát, meg cselekményt is helyeznek oda, mint ahogy Thor Asgard-ját, akár egy külön film erejéig is érdekelne a figura.

A Justice League rajzfilmben jó figura volt, de az önálló változat nekem kicsit olyan lenne, mint egy széttesztoszteronozott Kis hableány Smile .

Nekem inkább a 2016 végén esedékes Homokember a kérdőjel Smile .

A hozzászólást Niwrok összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Jún. 17, 2014 12:57 pm-kor.
Weide

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Kedd. Jún. 17, 2014 12:25 pm

Niwrok írta:
A Justice League rajzfilmben jó figura volt, de az önálló változat nekem kicsit olyan lenne, mint egy széttesztoszteronozott Kis hableány Smile .

Momoának szerintem még jól is állna ez a szerep. Az úgy tényleg egy badass karakter képét keltené, nem egy feszülős pikkelyruciban pancsikoló kis búzáét.

Niwrok írta:
Engem inkább a 2016 végén esedékes Homokember a kérdőjel.

Ha meg merik lépni, hogy Rated R-ral nyomják ki, és ez úgy istenigazából darkos lesz, akkor ott lesz benne a potenciál, hogy a legkeményebb comic adaptációt tegyék le az asztalra.
R2-D2
Admin

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   Kedd. Jún. 17, 2014 12:53 pm

Weide írta:

Szegény Aquaman-t mindenki basztatja, meg lenézi, pedig szerintem nem egy olyan szar karakter.

Hááát, nem tudom... nekem ez már borzasztóan eszement. A kiskutya f*száról is filmet csinálni, mert esetleg képregényben szerepelt...  faceplam 

Már a Galaxis őrői is birizgálja a biztosítékomat, de talán azt még megnézem. Aztán ott roló. Acélmanust úgysem láttam, Bale nélkül Batman nem kell, a többi meg... ehhh...  No 
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Mozis hírek   

Mozis hírek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 12 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next