Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mozis hírek

Go down 
+6
Mr. White
Niwrok
Weide
DragonSlayer
Ferrari-Fan
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyVas. Május 18, 2014 7:02 pm

Godzilla

Néhány gondolatban összeszedtem, ami elsőre eszembe jutott. Ha gondoljátok, kiegészíthetitek... Smile

Spoiler:


Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyVas. Május 18, 2014 10:04 pm

R2-D2 írta:
Godzilla

Néhány gondolatban összeszedtem, ami elsőre eszembe jutott. Ha gondoljátok, kiegészíthetitek... Smile

Spoiler:



A filmről ITT írtam, röviden, amennyit ér.

És akkor az irdatlan faszságokról!

Spoiler:

De azért akadnak olyanok is a listádból, amire legalább az értelmes magyarázat látszata ráhúzható:

Spoiler:

A többiben egyetértünk.

Spoiler:
.


A hozzászólást Niwrok összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 18, 2014 10:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyVas. Május 18, 2014 10:43 pm

Niwrok írta:
Godzilla

És akkor az irdatlan faszságokról!

Spoiler:


Ezek annyira jók!!! Smile

Spoiler:



Niwrok írta:

De azért akadnak olyanok is a listádból, amire legalább az értelmes magyarázat látszata ráhúzható:

Spoiler:
.

Igen, ezt megtették ma már egy másik fórumban is, több-kevesebb sikerrel. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyVas. Május 18, 2014 11:04 pm

R2-D2 írta:

Spoiler:


Tényleg, lehet is hallani, ahogy felberreg Smile. Akkor már csak 999 baromság maradt.

Bár mégsem, mert közben eszembe jutott még egy, a hidas.

Spoiler:

Azokat is kimagyarázták "máshol", amiket én mondtam Smile?
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyVas. Május 18, 2014 11:54 pm

Niwrok írta:

Azokat is kimagyarázták "máshol", amiket én mondtam Smile?
.

Nem, jóváhagyásod nélkül nem. Nem ékeskedek tollaiddal.  silent 
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyHétf. Május 19, 2014 12:12 am

Én nem láttam a filmet, de nem is akarom!
Valamint fiúk van egy "jó" hírem: Lesz folytatása a Godzillának!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyHétf. Május 19, 2014 8:14 am

Mr. White írta:
Én nem láttam a filmet, de nem is akarom!
Valamint fiúk van egy "jó" hírem: Lesz folytatása a Godzillának!

Godzillával önmagában semmi baj nincs, egy nagy, bufla szörny, amelyik időnként kimászik a tengerből, és lenyom ezt-azt meg pár épületet. Ezért a folytatás akár még jó is lehet, de persze nem ugyanezzel a stábbal!

A gond az emberi hülyeséggel van, amitől tele a film olyan jelentekkel, amiktől felváltva akartam hányni, anyázni és lekaparni az arcom.
Végül maradt a másik kettőre is az anyázás.
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyHétf. Május 19, 2014 11:10 am

Ken "Távolbarévedő" Watanabe volt az, aki egyszer Gojirának, utána meg már Godzillának ejtette, erre kifejezetten emlékszem. Még ilyen téren sem következetes a film...
Az irodai dolgozók meg...  lol! De hát bassza meg, ha határidő van, akkor nincs kifogás... holmi óriásszörnyek miatt nehogy már ne legyen ott másnap a jelentés a főnök asztalán.
Nekem amúgy a néger buszsofőrös jelenet sem volt egyértelmű, mármint nem volt hely mellette oldalt, ahol tovább tudott volna hajtani.
Közben elolvastam a többi "bakikat" is, amiket felhoztatok, és csak a fejemet fogom. Ez a film hemzseg a bődületes, ordenáré baromságoktól.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyHétf. Május 19, 2014 12:41 pm

Niwrok írta:
Spoiler:


.

Spoiler:

Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyHétf. Május 19, 2014 4:15 pm

Godzilla (2014)
Mozis hírek - Page 4 10nx35f
Én leszek a nagy ellenpélda a filmhez. Nekem az elejétől a végéig nagyon bejött, persze nem vitatom vannak benne nagy baromságok, de ezek kicsit sem zökkentettek ki.
Elejétől fogva szép lassan adagolja a feszültséget, hogy a végén nagyot robbanjon. Nekem ez mind át is jött, a végső harcnál már kapaszkodtam a székbe annyira elvarázsolt az egész. Szerintem pont jól volt megvágva a film, annyit kaptunk a szörnycsatából, hogy éppen nem lett unalmas. Vonatos rész, az ejtőernyős ugrás valamint a végső zúzda, mind kiválóan sikerült jelenetek. Zenére, hangokra sem lehet panasz, mozi szépen rezgett Godzilla minden üvöltésére.
Ilyennek kellett volna lennie a Transformerszeknek is és talán akkor azokat is tudtam volna élvezni.
Hétvégén újrázok, meglátjuk változik e a véleményem.
10/9
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyHétf. Május 19, 2014 4:26 pm

mesterjani írta:
Godzilla (2014)

Talán ez némiképp gyerekes hozzáállás a részemről, de nekem a feszültségadagolásból semmi sem jött le. Az első egy óra nagyjából azzal telt hogy " bounce Na, mikorjönnekmáraszörnyek, na, na, jönnek már, mikor mutatják már őket?" Még ha a karakterek drámái vagy az aktuális kalandjaik izgalmasak lettek volna, de nem...
A végső összecsapás tényleg látványos, meg izgalmas, de mennyi az összesen? 2-3 perc? Előtte jó pár alkalom lett volna, mikor bemutathattak volna egy epic kaiju-bunyót, de valamiért mindig csak az első pár másodpercet láttuk, aztán szemérmesen elfordult a kamera.
A hangkeverésben meg a többiben egyetértek, az ejtőernyős jelenet nagyon hangulatos volt, kár, hogy a trailer már előtte (sőt, asszem ezzel is adták el az első teaser videót), a vonatosat rész se volt annyira rossz, az is adott egyfajta tehetetlenség érzetet a szörnyekkel szemben.

Ha másra nem is, arra jó volt a film a számomra, hogy kezdem egyre inkább beleélni magam az ilyen óriás szörnyek bunyójába, kedvem támadt újra elővenni a Pacific Rim-et, sőt, ha már megemlítetted, az újabb Transfromers-t is várom. Hátha az arra jó lesz, hogy nagy baszom mechákat láthassak, amint a gépzsírt is kiverik egymásból. Mondjuk az első 3 részt még mindig rühellem, de ki tudja, hátha most fordul a kocka.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyHétf. Május 19, 2014 5:11 pm

mesterjani írta:
Godzilla (2014)
Zenére, hangokra sem lehet panasz, mozi szépen rezgett Godzilla minden üvöltésére.

10/9

De nem nálunk nézted, ugye? Mert szerintem eléggé halk volt.. Sad
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyHétf. Május 19, 2014 5:18 pm

R2-D2 írta:
mesterjani írta:
Godzilla (2014)
Zenére, hangokra sem lehet panasz, mozi szépen rezgett Godzilla minden üvöltésére.

10/9

De nem nálunk nézted, ugye? Mert szerintem eléggé halk volt.. Sad

Egy időben reklámozták azt a halláserősítő kütyüt... Ear Zoom vagy mi.  Laughing 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyHétf. Május 19, 2014 5:48 pm

Weide írta:


Egy időben reklámozták azt a halláserősítő kütyüt... Ear Zoom vagy mi.  Laughing 

Mondd, neked nincs tanulni/írni valód?  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 EmptyHétf. Május 19, 2014 6:27 pm

Weide írta:


Talán ez némiképp gyerekes hozzáállás a részemről, de nekem a feszültségadagolásból semmi sem jött le. Az első egy óra nagyjából azzal telt hogy " bounce Na, mikorjönnekmáraszörnyek, na, na, jönnek már, mikor mutatják már őket?" Még ha a karakterek drámái vagy az aktuális kalandjaik izgalmasak lettek volna, de nem...
A végső összecsapás tényleg látványos, meg izgalmas, de mennyi az összesen? 2-3 perc? Előtte jó pár alkalom lett volna, mikor bemutathattak volna egy epic kaiju-bunyót, de valamiért mindig csak az első pár másodpercet láttuk, aztán szemérmesen elfordult a kamera.
A hangkeverésben meg a többiben egyetértek, az ejtőernyős jelenet nagyon hangulatos volt, kár, hogy a trailer már előtte (sőt, asszem ezzel is adták el az első teaser videót), a vonatosat rész se volt annyira rossz, az is adott egyfajta tehetetlenség érzetet a szörnyekkel szemben.

Ha másra nem is, arra jó volt a film a számomra, hogy kezdem egyre inkább beleélni magam az ilyen óriás szörnyek bunyójába, kedvem támadt újra elővenni a Pacific Rim-et, sőt, ha már megemlítetted, az újabb Transfromers-t is várom. Hátha az arra jó lesz, hogy nagy baszom mechákat láthassak, amint a gépzsírt is kiverik egymásból. Mondjuk az első 3 részt még mindig rühellem, de ki tudja, hátha most fordul a kocka.

Nekem pont az tetszett, hogy rejtegették a szörnyeket és tényleg csak a legvégén a nagy összecsapásban kaptunk teljes képet mindhárom dögről.
Valahogy az egész tehetetlenség az emberek részéről, meg a gigantikus méretek adtak egy jó alaphangulatot, ami az egész végéig nem engedett. Szerintem ez a ráhangolódás volt az ami elfeledtette velem a sok böszmeséget, és kikapcsolt aggyal csak feszülten figyeltem.
Ahogy észrevettem barátnőmet is elkapta rendesen, mikor kijöttünk csak annyit mondott, hogy most csak vígjátékokat akar nézni jó darabig mert ez nagyon leterhelte lelkileg.

Az új Trafót én is várom hátha ez majd megfog, főleg mert már az idegesítő részét(Shia LaBeouf) is kigyomlálták.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mozis hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mozis hírek
Vissza az elejére 
4 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hírek innen-onnan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: