Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyVas. Szept. 17, 2017 7:51 pm

Niwrok írta:
.

elég érdekes lesz "nektek"



lol!

Nektek? Mármint nekem és a több tudatomnak?

De köszi, érdekel. peace
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptySzer. Szept. 20, 2017 11:11 pm

.


Mivel legalább a fele az újabb játékok jeleneteinek egy az egyben átvételét jelenti, amit "csak" le kellett forgatni, és mert a kütyük, a mindenféle tekergetős bizbaszok jól illenek a kincskeresésbe, így egyelőre azt mondom, tetszik. De az a robbanás úgy 0:45 környékén simán az évtized legrondábbja ebben a kategóriában, az a nyilazás is rettentő gagyi és erőtlen, és azért akadnak benne bőven harmatos trükkök...
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptySzer. Szept. 20, 2017 11:18 pm

.


Akcióra nem rossz, de akkor most kukázták mindazt, ami a Daredevilben történt, vagy mi a rák Evil or Very Mad ?!
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyCsüt. Szept. 21, 2017 1:12 am

Háááát... sajnos egyik sem.

Tomb Raiderből még egyet sem láttam, nem is vágyom rá, a másikhoz meg nem tudok hozzászólni...

Az a Te asztalod. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyCsüt. Szept. 21, 2017 7:07 am

R2-D2 írta:

Háááát... sajnos egyik sem.
Tomb Raiderből még egyet sem láttam, nem is vágyom rá, a másikhoz meg nem tudok hozzászólni...
Az a Te asztalod. Smile


Ha bármennyire is érdekel, Tomb Raiderből nem is kell többet látnod, mert ez is reboot lesz. Egyébként meg nem gondoltam volna, hogy egy régészes-kincsvadászos kaland-akciófilm ennyire passz nálad, csak mert nem egy ostoros-kalapos csávó vagy egy metroszexuális kalóz a főhőse Wink .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyCsüt. Szept. 21, 2017 10:17 am

Niwrok írta:


Ha bármennyire is érdekel, Tomb Raiderből nem is kell többet látnod, mert ez is reboot lesz. Egyébként meg nem gondoltam volna, hogy egy régészes-kincsvadászos kaland-akciófilm ennyire passz nálad, csak mert nem egy ostoros-kalapos csávó vagy egy metroszexuális kalóz a főhőse  Wink .
.  

Ez teljesen jogos, de valahogy kimaradt. Olyan utánzatnak gondoltam és kimaradt.. scratch
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyHétf. Szept. 25, 2017 11:39 pm

.


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyHétf. Szept. 25, 2017 11:46 pm

Laughing

Most te előztél meg. Pont nemrég néztem...

Remélem, a balul sikerült második rész után magára talál a sorozat.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyHétf. Szept. 25, 2017 11:53 pm

R2-D2 írta:

Laughing Most te előztél meg. Pont nemrég néztem...


Jó, hát nem verseny ez, csak te is tudod meg én is, hogy "ajánlani" sokkal izgalmasabb, felvillanyozóbb valamit, mint "bepótolni" Smile .

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyHétf. Szept. 25, 2017 11:58 pm

Niwrok írta:


Jó, hát nem verseny ez, csak te is tudod meg én is, hogy "ajánlani" sokkal izgalmasabb, felvillanyozóbb valamit, mint "bepótolni"  Smile .

.

Jogos. peace

Kingsman 2-őt "ajánlod", vagy írjak róla én?
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyKedd Szept. 26, 2017 6:27 am

R2-D2 írta:

Kingsman 2-őt "ajánlod", vagy írjak róla én?


Előbb látnom kéne, és ez holnap-holnaputánnál előbb sajnos nem fog megtörténni. Ha van benned elég mondandó róla, akkor nem tartalak vissza Smile .

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyKedd Okt. 03, 2017 9:11 pm

.


A narancslekvár-függő perui maci még mindig cuki, de látom, most sem bírnak leállni a fülzsíros "poénokkal"  Smile .

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyPént. Okt. 06, 2017 1:47 am

.




Két nyomozós sorozat, "kissé" más stílusban Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyPént. Okt. 06, 2017 11:59 am

Niwrok írta:
.

Két nyomozós sorozat, "kissé" más stílusban  Smile .
.

Köszi, de mit csináltál Te fönn 1:47-kor??? Shocked

Az első annyira nem jön be, nekem túl idétlen, a második viszont érdekes. És hihetetlen, olyan színészgárdájuk van, ami egy hollywoodi szuperprodukcióban is elmenne... Kenau Reeves sorozatban??? Ezt is megértük... Shocked
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 EmptyPént. Okt. 06, 2017 12:24 pm

R2-D2 írta:

Köszi, de mit csináltál Te fönn 1:47-kor??? Shocked

Az első annyira nem jön be, nekem túl idétlen, a második viszont érdekes. És hihetetlen, olyan színészgárdájuk van, ami egy hollywoodi szuperprodukcióban is elmenne... Kenau Reeves sorozatban??? Ezt is megértük... Shocked


Nem fogod elhinni: kritikát írtam Smile . Először csak az első gondolataimat akartam felvázolni hazaérve a moziból, aztán gondoltam írok a moziajánlók közé, aztán egyre hízott, mint a kis gömböc, és akkortájt kaptam észbe, hogy talán aludni is kéne, amikor már 3/4-e készen volt. A hétvégén majd ki is kerül Smile .

Kenau Reeves még egy dolog, engem jobban meglepett, hogy Daniel Brühlt látom sorozatban... de látjuk, évek óta megy ez a trend, hogy a rendezők és a mozis színészek felfedezik maguknak az oly sokáig lenézett tévét is. Nekem a Kártyavár volt az első nagyobb meglepetés, hogy Fincher meg Spacey tévében scratch ...
.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 27 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
27 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: