Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptySzomb. Márc. 25, 2017 11:58 pm

Niwrok írta:
.

Na, most már ezt sem várom annyira  faceplam ! Cyborg egyszerűen ocsmány, Gal Gadot dühítően ripacs, és sajnos olyan filmet egyik moziban sem vetítenek majd, amiben Flash (Ezra "Kevin" Miller ebben a szerepben is egész jó) és Batman mellé Aquaman még néha beugrik, a másik kettő meg a vágóasztalról egyenesen a kukába kerül, ahová valók.
.

Órák óta azon tűnődőm, ez most bosszantás, vagy rábeszélés akar lenni... hmmm Laughing

Csodálatos egy csapat. Egy repkedő Posszeidon, Xena tesója, egy T800-as, egy gyenge Quicksilver utánzat, maga a halamasságos Batman, meg egy téli ló... anyám... faceplam

Meg még egy Metallica album címet is lenyúltak... legalább akkor lehetett volna az a zene alá...
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptyVas. Márc. 26, 2017 8:14 am

R2-D2 írta:

Niwrok írta:


Na, most már ezt sem várom annyira  faceplam ! Cyborg egyszerűen ocsmány, Gal Gadot dühítően ripacs, és sajnos olyan filmet egyik moziban sem vetítenek majd, amiben Flash (Ezra "Kevin" Miller ebben a szerepben is egész jó) és Batman mellé Aquaman még néha beugrik, a másik kettő meg a vágóasztalról egyenesen a kukába kerül, ahová valók.
.

Órák óta azon tűnődőm, ez most bosszantás, vagy rábeszélés akar lenni... hmmm  Laughing
Csodálatos egy csapat. Egy repkedő Posszeidon, Xena tesója, egy T800-as, egy gyenge Quicksilver utánzat, maga a halamasságos Batman, meg egy téli ló... anyám... faceplam
Meg még egy Metallica album címet is lenyúltak... legalább akkor lehetett volna az a zene alá...


"...bosszantás vagy rábeszélés..." hmmm Egyik vonatkozását sem értem igazán Smile . Aligha tudnálak felbosszantani azzal, hogy amit már eredetileg is szarnak gondolsz, az szerintem is egyre szarabb... A DC úgy tűnik, felesküdött arra, ha beledöglenek is, akkor is lerombolnak a figuráikról mindent, amit Nolan és a többiek felépítettek, és hogy bebizonyítják, a "Fant-négy-sztikus Négyes" nem is volt olyan vacak. Rábeszélni meg mire... erre?! Annyira nem tudnálak utálni Wink ...

Legfeljebb magamat bosszantom vele és magamat akarom rábeszélni, mert a többiben van lehetőség, csak egyelőre rettentő nehéznek tűnik átrágni magam ehhez a szaron novemberben...

De azért annyi "justice"-t hadd adjak meg nekik, hogy nem nyúltak le semmit peace . Még ha nyilván te a saját tapasztalataidhoz viszonyítod is, de a Justice League már a 60-as évek elején is létezett képregényben, és ahogy ők, a Metallica is abból az Állampolgári Esküből vette az idézetet, amit a filmek olyan előszeretettel mutatnak, hogy az iskolások minden reggel felmondják.

Ahogy Flash is jó húsz évvel leelőzte Quicksilvert, ha már azt nézzük, ki kitől nyúlt.
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptyKedd Május 02, 2017 12:06 am

.
Sajnos már képkockáiban is rohadt spoileres, de ez azért várós!


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptyKedd Május 02, 2017 7:57 pm

Niwrok írta:
.
Sajnos már képkockáiban is rohadt spoileres, de ez azért várós!


bounce bounce bounce bounce

Köszi! Egy újabb biztos pont az életben. Laughing
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptySzer. Május 03, 2017 5:37 pm

.
Az "utcai Bosszúállók" Smile ... Külön-külön már nagyjából tudom, hogy kitől mit várhatok, amihez képest "Stick" és Sigourney Weaver plusz pont... mert én azért várom Smile . Arra a szarkofágra viszont nagyon felszaladt a szemöldököm No ...


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptySzer. Május 03, 2017 6:14 pm

Legalább lesz, ki írjon róla...  peace


Más. Én erre jobban kíváncsi vagyok - annak ellenére, hogy előzetesen nem tudok róla semmit...





.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptySzer. Május 03, 2017 6:57 pm

R2-D2 írta:

Más. Én erre jobban kíváncsi vagyok - annak ellenére, hogy előzetesen nem tudok róla semmit...


Hát, én is csak annyit, hogy létezik, meg hogy Stephen King kipróbálta magát ezzel a high-fantasy műfajban is. Elég sikeresnek kellett lennie, mert jó pár kötetet megélt, de amennyire olvastam, ez nem is feldolgozás, inkább egyfajta folytatás és mellékszál.

Más. Készült ilyen is, pár napja mutatták be az első részt... és ha a Hanniballal nem csömörlöttem volna meg annyira Fullertől, hogy még be sem fejeztem, Gaiman miatt megnézném... lehet, hogy majd amúgy is... Olvass bele, szerintem van benne lehetőség, bár ez állítólag még mélyebben csobban az LSD-ben.


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptySzomb. Május 06, 2017 12:05 pm

.

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptyPént. Május 19, 2017 11:04 pm

.
Ez még nem előzetes, csak hír, hogy sorozat készül a Netflixre a Witcher játékokból... és amennyire tudom, mindkettő elég ok a bizakodásra. Itt egy kis ízelítő, hogy nagyjából mire lehet majd számítani...



.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptyVas. Május 21, 2017 4:41 pm

.
"Watch out for each other, and yes, watch each other."


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptyVas. Május 21, 2017 4:45 pm

Niwrok írta:
.

"Watch out for each other, and yes, watch each other."


egyetért

Május 30... + egy hónp, míg lesz feiratom... Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptyVas. Május 21, 2017 9:06 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:
.

"Watch out for each other, and yes, watch each other."


egyetért

Május 30... + egy hónap, míg lesz feiratom... Crying or Very sad


Ezzel most, ha nem gond, nem tudlak megvárni...
Az Underwoodék építette házmester-autokrácia minden, amivel ez a sorozat tényleg a csúcsra tud érni.
.


A hozzászólást Niwrok összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 21, 2017 9:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptyVas. Május 21, 2017 9:09 pm

Niwrok írta:

Ezzel most, ha nem gond, nem tudlak megvárni...
.

Nem hát. Ez eddig is így volt. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptySzomb. Jún. 03, 2017 12:50 am

.


Először is azt kéne kinyomozni, hogy ki rakta az előzetes alá ezt a hangulatgyilkos zenét... Utána, hogy ki rejtette az alá a szörnyű bajusz alá Kenneth Branagh-t... Aztán jöhet a "kis Armstrong bébi"...
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 EmptySzomb. Jún. 03, 2017 12:40 pm

Niwrok írta:
.

Először is azt kéne kinyomozni, hogy ki rakta az előzetes alá ezt a hangulatgyilkos zenét... Utána, hogy ki rejtette az alá a szörnyű bajusz alá Kenneth Branagh-t... Aztán jöhet a "kis Armstrong bébi"...

.

lol!

Te ebben jobban otthon vagy/leszel, nekem nincs bajom ezzel az előzetessel. Még a zenéjével sem... tongue

Tuti megnézem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 25 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
25 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: