Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyHétf. Okt. 12, 2015 8:57 am

R2-D2 írta:

Niwrok írta:

Az nagyon jó, hogy a komolyságát visszakapta a sorozat, legalábbis erre a különkiadásra (talán túlságosan is), de úgy érzem, a stílusát elvesztette.


A kérdés az, hogy melyik az IGAZI stílusa. Meg hogy most akkor ez mit keres a mondern kori Sherlock sorozatban.
Ennyi erővel minden korba bele lehetne erőszakolni a figurát... hmmm


Attól függ melyiké: a sorozat IGAZI stílusa az első két évad ugye, míg a harmadik inkább valami buddy-movie már, mint amikor két haver a szombati sörözés közben detektívtörténeteket mesél egymásnak. A karakter IGAZI stílusa az ez, a viktoriánus verzió, de közben már most látszik, hogy szét van fényelve meg effektezve tök feleslegesen, amitől idegen lesz a szereplőktől és a sorozattól is; elveszi a sorozat különlegességét, a modern újraértelmezést (igaz, azzal már a harmadik évad sem nagyon tudott mit kezdeni), de a korszak ellenére nem is fog úgy kinézni, mint egy klasszikus, inkább mint Guy Ritchie steampunk világa a filmekből.

Szerintem a szereplőktől függetlenül külön filmként fogom kezelni, nem a sorozat részeként, abban ugyanis csak olyan lenne, mint egy gagyi flashback, egy színdarab vagy Pamela álma.

Kariaji, örülünk neki, amíg nem jön a negyedik évad, és ennyi.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyHétf. Okt. 12, 2015 11:18 am

Niwrok írta:

Kariaji, örülünk neki, amíg nem jön a negyedik évad, és ennyi.

A magam részéről nem várom feltétlenül a negyedik évadot. A harmadik meglehetősen lelombozott. No
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyPént. Nov. 06, 2015 9:36 pm

.


Nem rossz, csak itt-ott nekem ronda. Ennél már 10 éve is jobbat tudott a Blizzard cinematic-csapata...
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyKedd Nov. 10, 2015 8:26 pm

.


Az a baj, hogy nekem Szenilla csak egy van, és az nem egy hal Rolling Eyes .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptySzer. Nov. 11, 2015 12:03 am

Niwrok írta:
.
Az a baj, hogy nekem Szenilla csak egy van, és az nem egy hal Rolling Eyes  .
.

egyetért egyetért egyetért egyetért
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyVas. Nov. 29, 2015 11:15 am

.
Sírjak vagy nevessek Smile ? faceplam faceplam faceplam


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyHétf. Dec. 07, 2015 8:36 pm

.
Ebből a kettőből esetleg "valaki" benevezne az egyikre egy közös "távmozizásra" Smile ?





A Circle-nek szerintem borzasztóan gagyi a látványvilága, de hátha az 50 emberből ki tudtak hozni legalább egy Exam-extralightot, a Subjects meg nekem egy érdekes Chronicle-utánérzés a POV-kamera nélkül, szóval várom a javaslato(ka)t Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyHétf. Dec. 07, 2015 8:41 pm

.
A rendezőjétől eddig közepes-gyenge horrorokat láttam csak, de ez, ha jól viszik végig az ötletet, a jövő év egyik gyöngye lehet. Pedig csak ugyanúgy egy baba, mint az Annabelle...


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyKedd Dec. 08, 2015 12:04 am

Niwrok írta:
.
"valaki"


lol2 lol2 lol2 lol! lol! lol! lol! lol!


A Circle-hez van felirat, arról beszélhetünk. Uram, válasszon helyet és időpontot! Wink
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyKedd Dec. 08, 2015 12:19 am

Egyébként én meg ezzel szemezek - már ha lesz hozzá felirat.

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyCsüt. Dec. 10, 2015 11:51 pm

Te jószagú atyaúristen... Shocked Shocked Shocked





.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyPént. Dec. 11, 2015 6:38 am

R2-D2 írta:

Te jószagú atyaúristen... Shocked Shocked Shocked


Az első részről azt olvastam -és talán idéztem is már-, hogy az a jó benne a többi hasonszőrűhöz képest, hogy amikor megerőszakolja a harmincas generáció gyerekkorát, akkor legalább használ vazelint.

Láttam az előzetest, de az idióta szövegeket leszámítva, és azt, hogy ezt a Michelangelot szívlapáttal pofoznám bele egy teknőslevesbe, annyira idegesítő, a rajzfilm sem volt sokkal jobb... Vagy Rocksteady és Bibop akasztott ki ennyire Smile ?
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyKedd Dec. 29, 2015 11:08 am

.
Amikor magyarok próbálkoznak az idővisszapörgetős műfajjal:

Hurok előzetes

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyKedd Dec. 29, 2015 12:06 pm

Niwrok írta:
.
Amikor magyarok próbálkoznak az idővisszapörgetős műfajjal:

Hurok előzetes

.


Hmmmm... örömteli, hogy lesz ilyenünk is, egy újabb magyar film, amit meg akarok majd nézni.

De azért vannak aggályaim - az előzetes alapján egy sima akciófilmet láttam.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 EmptyKedd Dec. 29, 2015 1:30 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:
.
Amikor magyarok próbálkoznak az idővisszapörgetős műfajjal:
Hurok előzetes


Hmmmm... örömteli, hogy lesz ilyenünk is, egy újabb magyar film, amit meg akarok majd nézni.
De azért vannak aggályaim - az előzetes alapján egy sima akciófilmet láttam.


Valahol el kell kezdeni Smile . Márciusban meglátjuk.
.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 18 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
18 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: