Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 10:08 pm

.
Ezt látta már valaki innen?

Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 10:15 pm

Niwrok írta:
.
Ezt látta már valaki innen?


Elkezdtem nézni, de eszméletlenül céltalan és üres filmnek tűnt, hiába voltak gyönyörű képi megoldások és beállítások, egyszerűen képtelen volt lekötni.
Nagyon-nagyon ritkán csinálok ilyet, de ezt kb. a felénél félbehagytam és azóta se vettem újra elő.
Ki tudja, lehet valakinek be fog jönni, nem akarom elvenni senki kedvét, de ennek a produkciónak szerintem nagyobb a füstje, mint a lángja, és az is csak a Nightwish miatt.
A zenekar nélkül szerintem a kutyát nem érdekelné ez a film.  No 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 10:21 pm

Én terveztem/tervezem, majdnem meg is vettem kinn BD-n, de picit tartok is tőle. Ha valamikor is megnézem, az csak a zene miatt lesz, az Imagenarium a legkedvesebb Nightwish albumom. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 10:22 pm

R2-D2 írta:
Én terveztem/tervezem, majdnem meg is vettem kinn BD-n, de picit tartok is tőle. Ha valamikor is megnézem, az csak a zene miatt lesz, az Imagenarium a legkedvesebb Nightwish albumom. Smile

Akkor készülj, hogy a konkrét albumról összesen van kb. fél-fél percnyi hanganyag a filmben, és ennyi.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 10:37 pm

Köszi. Tehát akkor nem baj, ha egy kicsit hátrébb sorolom a listámon...
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyPént. Jan. 24, 2014 10:55 pm



Hát valami kurva jó lesz!  Very Happy cheers 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyPént. Jan. 24, 2014 11:02 pm

Weide írta:
Hát valami kurva jó lesz!  Very Happy cheers 


Az. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyPént. Jan. 31, 2014 11:58 pm

Találtam két valamit... Smile







Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptySzomb. Feb. 01, 2014 7:13 am

R2-D2 írta:

Találtam két valamit... Smile


Az első nekem tényleg csak egy "valami", pillanatfelvétel a Hannibal-család mindennapjaiból.
A második viszont pont a kedvenc stílusom, kevés ember szűk helyre összezárva, és ha megjátsszák pluszban, hogy mindez csak gondolatkísérlet (legalábbis a helyszínváltozások erre utalnak), akkor valami kurvajónak nézek elejbe! Köszi!
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptySzomb. Feb. 01, 2014 11:58 am

Niwrok írta:
R2-D2 írta:

Találtam két valamit... Smile


Az első nekem tényleg csak egy "valami", pillanatfelvétel a Hannibal-család mindennapjaiból.
A második viszont pont a kedvenc stílusom, kevés ember szűk helyre összezárva, és ha megjátsszák pluszban, hogy mindez csak gondolatkísérlet (legalábbis a helyszínváltozások erre utalnak), akkor valami kurvajónak nézek elejbe! Köszi!
.

Mindkettő a tegnap vett Metallica BD-n volt rajta, egyikről sem tudtam. Mindegy, hamarosan megnézzük. Wink
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyVas. Feb. 02, 2014 11:44 am

R2-D2 írta:
Niwrok írta:
R2-D2 írta:

Találtam két valamit... Smile


Az első nekem tényleg csak egy "valami", pillanatfelvétel a Hannibal-család mindennapjaiból.
A második viszont pont a kedvenc stílusom, kevés ember szűk helyre összezárva, és ha megjátsszák pluszban, hogy mindez csak gondolatkísérlet (legalábbis a helyszínváltozások erre utalnak), akkor valami kurvajónak nézek elejbe! Köszi!
.

Mindkettő a tegnap vett Metallica BD-n volt rajta, egyikről sem tudtam. Mindegy, hamarosan megnézzük. Wink

A We Are What We Are trailerébe már régebben belefutottam, azóta le is van töltve a film, de megnézni még nem sikerült.
Azt amúgy ugye tudod, hogy ez egy 2010-es mexikói horror remake-je? Durva belegondolni, hogy manapság Hollywood már egy évtizedet se vár, hogy újra elővegyenek valamit újraforgatás céljából.  Crying or Very sad 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyVas. Feb. 02, 2014 11:53 am

Weide írta:

A We Are What We Are trailerébe már régebben belefutottam, azóta le is van töltve a film, de megnézni még nem sikerült.
Azt amúgy ugye tudod, hogy ez egy 2010-es mexikói horror remake-je? Durva belegondolni, hogy manapság Hollywood már egy évtizedet se vár, hogy újra elővegyenek valamit újraforgatás céljából.  Crying or Very sad 

Igen, de csak annyit tudtam, hogy valami spanyol. Hogy konkrétan mexikói, azt nem. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyVas. Feb. 02, 2014 1:04 pm

Weide írta:

A We Are What We Are trailerébe már régebben belefutottam, azóta le is van töltve a film, de megnézni még nem sikerült.
Azt amúgy ugye tudod, hogy ez egy 2010-es mexikói horror remake-je? Durva belegondolni, hogy manapság Hollywood már egy évtizedet se vár, hogy újra elővegyenek valamit újraforgatás céljából.


Néha egy évet se nagyon... Ld. Silent House (Uruguay) és Silent House (USA).
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyHétf. Feb. 03, 2014 3:10 pm

Nem bírom ki, hogy ne tegyem be ide is: a 2014-es év általam legjobban várt produkciója...

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 EmptyHétf. Feb. 03, 2014 9:27 pm

Lehet, hogy moziba fogok menni egy magyar filmre??????






AURA



.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
2 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: