Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptySzer. Dec. 10, 2014 6:10 pm

R2-D2 írta:


Látványos. Smile

Az tuti. Nem túl újkeletű a trailer, talán pár hónapja már linkeltem is, viszont még mindig nyálcsorgatós. Cool
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptySzer. Dec. 10, 2014 6:15 pm

Weide írta:


Az tuti. Nem túl újkeletű a trailer, talán pár hónapja már linkeltem is, viszont még mindig nyálcsorgatós. Cool

Ezt biztos nem, ez új. tongue

Nem tudom, kell-e ez nekem.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptyPént. Dec. 26, 2014 12:10 am



Ha ilyen lesz végig, akkor imádni fogom! Qrvajók a visszautalások a sorozatra, ennyi alapján is állati a hangulata, és Billy Bob Thorton meg Haley Joel Osment felbukkanásával garantált, hogy színészcameo is lesz dögivel! A bevezető előzetes meg hatalmas!!
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptyPént. Dec. 26, 2014 12:20 am

Niwrok írta:


Ha ilyen lesz végig, akkor imádni fogom! Qrvajók a visszautalások a sorozatra, ennyi alapján is állati a hangulata, és Billy Bob Thorton meg Haley Joel Osment felbukkanásával garantált, hogy színészcameo is lesz dögivel! A bevezető előzetes meg hatalmas!!
.

Még megvan ám a pendrive-on! Wink
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptyPént. Dec. 26, 2014 12:27 am

R2-D2 írta:

Niwrok írta:

Ha ilyen lesz végig, akkor imádni fogom! Qrvajók a visszautalások a sorozatra, ennyi alapján is állati a hangulata, és Billy Bob Thorton meg Haley Joel Osment felbukkanásával garantált, hogy színészcameo is lesz dögivel! A bevezető előzetes meg hatalmas!!

Még megvan ám a pendrive-on! Wink


Ja, csak az az S1 meg az S2, ami még tele van gyerekbetegségekkel, persze az amúgy tízcsillagos idézhető dumák és jelenetek mellett. A csúcs úgy a 4., 5., 6.-nál jött el, és oda eljutni Wink ... arra nem látok sok esélyt silent .
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptySzer. Jan. 14, 2015 8:07 pm



Hát nem tudom srácok, én hangosan felröhögtem ezen az előzetesen. Amúgy maga az ötlet még egész poén is lenne, sőt, egy kis társadalomkritikát is bele lehetne csempészni ennek a koncepciónak a segítségével, de a turmixgépes jelenetnél nálam elszakadt a cérna. lol2
Ezt tuti meg fogom nézni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptyPént. Jan. 30, 2015 10:14 pm

.
Chronicle + Pillangó-hatás = ...



.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptyKedd Feb. 03, 2015 11:53 pm

ÁÁÁÁÁÁÁ! Ezek hülyék....

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptySzer. Feb. 25, 2015 11:17 pm

faceplam faceplam fuck off faceplam fuck off faceplam fuck off faceplam fuck off


Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptyCsüt. Feb. 26, 2015 6:42 am

R2-D2 írta:

faceplam faceplam fuck off faceplam fuck off faceplam fuck off faceplam fuck off


A harapós p*na után igazából csak idő kérdése volt, hogy mikor lép valaki tovább a következő szintre Smile . Asylum-SyFy stílus, kombinálva a legendás német humorral Very Happy ... a döbbenet talán inkább az, hogy 6,7-en áll az imdb-n Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptySzer. Márc. 18, 2015 7:40 pm

Niwrok!

Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptySzer. Márc. 18, 2015 7:45 pm

R2-D2 írta:

Niwrok!


Köszi, de már nem akarom látni Smile . Úgyis megyek rá Smile , ha lesz itt is, ha nem, akkor meg egy vállrándítás kíséretében fogom "tékázni".
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptySzer. Márc. 18, 2015 7:46 pm

Niwrok írta:

Köszi, de már nem akarom látni Smile . Úgyis megyek rá Smile , ha lesz itt is, ha nem, akkor meg egy vállrándítás kíséretében fogom "tékázni".
.

A múltkori kommented után meglepődnék, ha kisvárosodban vetítenék. Ahogy egyébként nálunk sem fogják... Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptySzer. Márc. 18, 2015 8:59 pm

R2-D2 írta:

A múltkori kommented után meglepődnék, ha kisvárosodban vetítenék. Ahogy egyébként nálunk sem fogják... Crying or Very sad


Az "itt" alatt Magyarországot értettem, jama blogján ugyanis elég bizonytalannak jelölték a bemutatóját a második rész nem túl fényes számait látva... Igen, mert a forgalmazóknál ez tök logikus, hogy egy film, aminek az első részének semmilyen formában nem volt magyar bemutatója, annak a második része -közvetlen folytatásként- kasszát fog robbantani Neutral faceplam .

Ha még pluszban ITT is vetítik, fizetem az útiköltséged, hogy együtt nézzük meg Smile !
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 EmptySzer. Márc. 18, 2015 9:02 pm

Niwrok írta:


Ha még pluszban ITT is vetítik, fizetem az útiköltséged, hogy együtt nézzük meg Smile !

Szavadon foglak. De nekem valahol félúton is jó. Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
14 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: