Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
LordPicard

LordPicard


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 36
Tartózkodási hely : Jászberény

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptyPént. Nov. 09, 2012 9:19 pm


Irigyellek nem kicsit, de jövőre végre én is elmondhatom magamról, hogy láttam moziban Smile Az a jelenet, az nálam is mindig ilyen erőteljes hatással van, a végéről nem is beszélve, onnantól, hogy felszáll a helikopter. Nagyon szeretem John Williams munkáit; a Star Wars vagy az Indy esetében is csodát művelt, de bármihez is nyúlt, mesteri lett. De számomra örökké a Jurassic Park albuma lesz az, amit etalonnak fogok nevezni a munkásságából. Megindító, gyönyörű. Épp ma délután is hallgattam az albumot, nem lehet megunni. Most már be kellene szerezni a 2-3. rész soundtrack-jét is Smile Őszintén szólva, kipróbálnám, hogy milyen lehetne, ha törölnék a memómat a filmet illetően és először láthatnám, de mondjuk hiába láttam rengetegszer, soha egy percig nem unatkoztam alatta és a végére mindig teljesen a hatása alá kerülök és ilyenkor előveszem a képregényeket, újságokat, könyveket és átolvasom őket Smile)
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptySzomb. Nov. 10, 2012 10:31 am

1000 %, hogy moziban láttam anno a Jurassic parkot, de érdekes módon nem maradt meg az élmény. Más filmek más pillanataira emlékszem a moziból, de erre nem... Smile

A VHS-re viszont már emléxem. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 10:26 am

Vissza az elejére Go down
LordPicard

LordPicard


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 36
Tartózkodási hely : Jászberény

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 10:43 am

R2-D2 írta:
Star Trek Into Darkness előzetes

Ez brutális lesz! Párszor már megnéztem most, és legutóbb a japán verziót, merthogy hosszabb és egy (újabb) WTF jelenetet is tartalmaz! És elvileg A Hobbit előtt hosszabb előzetes lesz? Brutális egy májusunk lesz, előbb az Iron Man 3, aztán Jurassic Park 3D majd Star Trek. Szülinapomra egy köteg mozijegyet kérek Very Happy
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 10:48 am

LordPicard írta:
R2-D2 írta:
Star Trek Into Darkness előzetes

Ez brutális lesz! Párszor már megnéztem most, és legutóbb a japán verziót, merthogy hosszabb és egy (újabb) WTF jelenetet is tartalmaz! És elvileg A Hobbit előtt hosszabb előzetes lesz? Brutális egy májusunk lesz, előbb az Iron Man 3, aztán Jurassic Park 3D majd Star Trek. Szülinapomra egy köteg mozijegyet kérek Very Happy

Inkább legyen , mint itthon kelljen ülni. Hollywood sosem alszik. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptySzer. Dec. 12, 2012 3:35 pm

Wow!!!!

Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 03, 2013 10:19 am

Na, most lépett fel nálam ez a film 2013 várólistájának a dobogójára.
Mintha a Drive és a Leon, a profi találkoznának.
Ha ez se teszi sínre Colin Farrell karrierjét, akkor semmi!


Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 7:02 am



Amilyen szar és ízléstelen a második rész volt, tulajdonképpen már annak meg kéne nyugtatnia, hogy ebben eddig egy szétloccsant agyú zsiráf a leggusztustalanabb. Viszont egy fikarcnyit sem volt figyelemfelkeltő... de sajnos úgyis el fogok rá menni...

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptySzer. Szept. 11, 2013 9:26 pm

Horror-thriller dömping:








És a ráadás, ELSŐSORBAN NIWROK figyelmébe: Razz

Péntektől a mozikban kinn!!!



Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 12, 2013 5:51 pm

R2-D2 írta:
Horror-thriller dömping:
És a ráadás, ELSŐSORBAN NIWROK figyelmébe: Razz
Az első kettőt megnéztem, felkerültek a "turislistára", a névre szólót viszont pont ki kellett hagynom, bocs Smile . Az a helyzet, hogy előzeteseket legfeljebb addig nézek, amíg el nem döntöm, hogy egy filmet megnézek-e vagy sem, Az Insidious 2-nél viszont a produkció indulásától garantált, hogy látni akarom. Tudom, hogy sokaknál az előzetes a felkészülés meg az izgatottság fokozásának része, de a meglepetéseket és a hangulatokat inkább szeretem meghagyni magára a filmre.
De kösz, hogy ennyire gondoltál rám Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 10:08 pm

.
Ezt látta már valaki innen?

Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 10:15 pm

Niwrok írta:
.
Ezt látta már valaki innen?


Elkezdtem nézni, de eszméletlenül céltalan és üres filmnek tűnt, hiába voltak gyönyörű képi megoldások és beállítások, egyszerűen képtelen volt lekötni.
Nagyon-nagyon ritkán csinálok ilyet, de ezt kb. a felénél félbehagytam és azóta se vettem újra elő.
Ki tudja, lehet valakinek be fog jönni, nem akarom elvenni senki kedvét, de ennek a produkciónak szerintem nagyobb a füstje, mint a lángja, és az is csak a Nightwish miatt.
A zenekar nélkül szerintem a kutyát nem érdekelné ez a film.  No 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 10:21 pm

Én terveztem/tervezem, majdnem meg is vettem kinn BD-n, de picit tartok is tőle. Ha valamikor is megnézem, az csak a zene miatt lesz, az Imagenarium a legkedvesebb Nightwish albumom. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 10:22 pm

R2-D2 írta:
Én terveztem/tervezem, majdnem meg is vettem kinn BD-n, de picit tartok is tőle. Ha valamikor is megnézem, az csak a zene miatt lesz, az Imagenarium a legkedvesebb Nightwish albumom. Smile

Akkor készülj, hogy a konkrét albumról összesen van kb. fél-fél percnyi hanganyag a filmben, és ennyi.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 10:37 pm

Köszi. Tehát akkor nem baj, ha egy kicsit hátrébb sorolom a listámon...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
2 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: