Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptySzer. Május 28, 2014 8:53 pm

A moziknak lassan tényleg reszeltek, ha az ottani filmek egyre középszerűbbek lesznek, közben meg egyre több színész és filmes nyergel át a tévékre, ahol mondjuk ilyeneket mutatnak be:


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptySzer. Május 28, 2014 8:56 pm

Niwrok írta:
A moziknak lassan tényleg reszeltek, ha az ottani filmek egyre középszerűbbek lesznek, közben meg egyre több színész és filmes nyergel át a tévékre, ahol mondjuk ilyeneket mutatnak be:

.

És akkor Te is átnyergelhetsz a sorozatokra ...  tongue 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptySzer. Május 28, 2014 9:20 pm

R2-D2 írta:

És akkor Te is átnyergelhetsz a sorozatokra ...  tongue 


A fél-évados sorozatokkal láthattad, hogy eddig sem sok bajom volt.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptySzer. Május 28, 2014 9:26 pm

Niwrok írta:

A fél-évados sorozatokkal láthattad, hogy eddig sem sok bajom volt.
.

Tudom, de az igaziakra!!!  Very Happy 
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptyCsüt. Május 29, 2014 10:07 am

Niwrok írta:
A moziknak lassan tényleg reszeltek, ha az ottani filmek egyre középszerűbbek lesznek, közben meg egyre több színész és filmes nyergel át a tévékre, ahol mondjuk ilyeneket mutatnak be:


.

Ennek beraktam már valahova a poszterjét, baromira várós a sorozat! Amúgy az elmúlt fél évben eszméletlen durván rápörögtem én is a sorozatokra. Nem az ilyen véget nem érő, se eleje, se vége baromságokra, hanem inkább az újabb megjelenésekre. Amúgy én nem azt mondom, hogy ne lennének jó mozis megjelenések manapság (bár érezhetően jóval gyengébb ez a mozis év a tavalyinál), de újabb sorozatokban bazzki, alig csalódok. Amúgy az a tendencia is vicces, hogy egyre több filmet kezdenek el sorozattá alakítani, és a nagy részük basszameg jobb, mint maga a film. Csak egy kis érdekes válogatás, mik futnak, és mik várhatóak; Bates Motel (Psycho előzmény), Hannibal (A bárányok hallgatnak), Fargo (a film hangulatában/világában játszódó cselekmény), From Dusk Till Dawn (amolyan reboot/remake féleség), és jön lassan a Friday the 13th, Scream, Constantine (a démonvadász), és még ki tudja mi, amiről egyelőre nem szereztem tudomást.

Amúgy jelenleg a Helix-et csapatom, már csak pár rész van hátra, utána várható egy kis ajánló is a részemről.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptyCsüt. Május 29, 2014 11:51 am

Weide írta:

Ennek beraktam már valahova a poszterjét, baromira várós a sorozat! Amúgy az elmúlt fél évben eszméletlen durván rápörögtem én is a sorozatokra. Nem az ilyen véget nem érő, se eleje, se vége baromságokra, hanem inkább az újabb megjelenésekre. Amúgy én nem azt mondom, hogy ne lennének jó mozis megjelenések manapság (bár érezhetően jóval gyengébb ez a mozis év a tavalyinál), de újabb sorozatokban bazzki, alig csalódok. Amúgy az a tendencia is vicces, hogy egyre több filmet kezdenek el sorozattá alakítani, és a nagy részük basszameg jobb, mint maga a film. Csak egy kis érdekes válogatás, mik futnak, és mik várhatóak; Bates Motel (Psycho előzmény), Hannibal (A bárányok hallgatnak), Fargo (a film hangulatában/világában játszódó cselekmény), From Dusk Till Dawn (amolyan reboot/remake féleség), és jön lassan a Friday the 13th, Scream, Constantine (a démonvadász), és még ki tudja mi, amiről egyelőre nem szereztem tudomást.

Amúgy jelenleg a Helix-et csapatom, már csak pár rész van hátra, utána várható egy kis ajánló is a részemről.

Háát, nem tudom. Ezek közül csak a Hannibal S1-et láttam, de attól nem vágtam magam hanyatt... Én maradok inkább a jól beváltak mellett: SupNat, 24, GoT, TWD... Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptyCsüt. Május 29, 2014 12:54 pm

R2-D2 írta:
Háát, nem tudom. Ezek közül csak a Hannibal S1-et láttam, de attól nem vágtam magam hanyatt... Én maradok inkább a jól beváltak mellett: SupNat, 24, GoT, TWD... Smile

A nagy részüket még én sem láthattam, révén még el se kezdték sugározni őket, csupán egy érdekes tendenciára akartam felhívni a figyelmet. Amúgy a fentiek közül igazán csak a Fargót ajánlanám szívből, ha szereted az elborult thrillert/krimit(?), ott a szereplőgárda, a cselekményszövés, a hangulat, mind-mind csillagos ötös. A FDTD-t meg csak akkor, ha szeretted a filmet is. Érdekes az a sorozat is, mert lényegében az első 5-6 részen keresztül csupán maga a film van elnyújtva, kicsit részletesebben bemutatva a karaktereket meg a háttérsztorikat is, ám pont emiatt néha unalmas is. A hetedik résztől viszont kap az egész sztori egy új csavart, egy új vonalat, a vámpírok eredetét és szándékait is gyökeresen megváltoztatták, ugyanakkor itt van az a pont is, ahol végre visszanyúltak az eredeti film eszement gore-hangulatához. Szóval eléggé felemás az egész, de én nem bántam meg.

A SupNat számomra az a véget nem érő dolog, amibe nincs kedvem belevágni. 24-et szerettem régen, de újra kéne már nézni, addig nem akarok belevágni az új évadba. GoT ugye alap.  Very Happy TWD meg számomra 2 évad után csalódás, őszintén szólva kurvára tudom néha unni. Vannak nagyon jó részei, meg izgalmas momentumai, de néha már elegem van a túlzott drámázásból, meg a karakterek 99% irritáló faszkalap a számomra.

De mondom, lenyomom a Helix-et, aztán az hátha meghozza majd a kedveteket hozzá. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptyCsüt. Május 29, 2014 2:56 pm

Weide írta:

Niwrok írta:

A moziknak lassan tényleg reszeltek, ha az ottani filmek egyre középszerűbbek lesznek, közben meg egyre több színész és filmes nyergel át a tévékre, ahol mondjuk ilyeneket mutatnak be:


Amúgy én nem azt mondom, hogy ne lennének jó mozis megjelenések manapság (bár érezhetően jóval gyengébb ez a mozis év a tavalyinál), de újabb sorozatokban bazzki, alig csalódok.

Amúgy az a tendencia is vicces, hogy egyre több filmet kezdenek el sorozattá alakítani, és a nagy részük basszameg jobb, mint maga a film. Csak egy kis érdekes válogatás, mik futnak, és mik várhatóak; Bates Motel (Psycho előzmény), Hannibal (A bárányok hallgatnak), Fargo (a film hangulatában/világában játszódó cselekmény), From Dusk Till Dawn (amolyan reboot/remake féleség), és jön lassan a Friday the 13th, Scream, Constantine (a démonvadász), és még ki tudja mi, amiről egyelőre nem szereztem tudomást.

Amúgy jelenleg a Helix-et csapatom, már csak pár rész van hátra, utána várható egy kis ajánló is a részemről.


Én sem azt mondtam, hogy nincsenek jó filmek, de a trend az tényleg az, hogy már műfaji megszorítás sincs, ugyanúgy megy horror, képregényfilm vagy pszichodráma is sorozatban, mint ahogy filmen. És már az sincs, hogy a tévésorozat esetleg rosszabb minőségű, vagy a kedvenc színészeidet, rendezőidet csak nagyvásznon élvezheted, mert ami talán tíz éve még ciki volt, arra most ők keresik a lehetőséget, és jelenleg teszemazt Martin Freeman sasszézik a mozis, a tévés meg a színházas szerepei között, már sorozatokat is párhuzamosan csinál (Fargo), és két évre előre nem tudnak találni kb. két hetet, amikor lenne ideje Sherlockot forgatni.

A listádat csak szemelvényszerűen egészíteném ki az Agents of S.H.I.E.L.D.-del, ami ugye majd gondolom mindenféle crossoverekbe fog bonyolódni a Bosszúállók-mozifilmekkel, a másik oldalon meg majd az Arrow ágazik le a Flash-be, a harmadik oldalról meg betámad a Gotham a kölyökmacska-nővel meg a zöldfülű Gordonnal. De ott a Da Vinci's Demons, a két kalózos (Black Sails, Crossbones), meg hát ha már a szekrényben van két évadnyi belőlük, akkor tényleg jó lenne megnézni a WD-t meg a GoT-t. Alig pár hét múlva jön ez (The Strain), meg Michael Bay gyámsága alatt a The Last Ship, és akkor a BBC sorozatait még meg sem említettem, pedig onnan is van egy-kettő, ami érdekel. Na meg kezdődik az egész mókuskerék elölről a Bates Motellel meg a House of Cards-zal, ha már ugye elkezdtem őket, és mindkettő tetszett is elsőévadilag...

Milyen "igazzy"-ról beszélünk ilyen dömpingben  affraid  Smile ?!

Faszomat a bőség zavarába, detélleg  bounce  scratch  !
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptyCsüt. Május 29, 2014 3:13 pm

Niwrok írta:
Faszomat a bőség zavarába, detélleg  bounce  scratch  !

Naja, leginkább nekem is a szelektálással vannak bajok. Egyrészt talonban van jó pár régebbi sorozat is, az újak közül meg nem feltétlen szeretek 3-4-be egyszerre belekezdeni úgy, hogy mellettük még éppen viszek másik 4-5 darabot.
Lehet, majd áttérek R2-D2 módszerére, hogy bevárom az egész évadot, aztán 2-3 nap alatt ledarálom az egészet, a legtöbb sorozat amúgy is irritálóan cliffhangeres, és nem tudod nem továbbnézni. Másrészről viszont tetszik az a napi rutinom, ami eddig volt. (Hétfőn GoT, Szerdán Fargo és FDTD, Csütörtökön a régiekből valami, mondjuk Sleepy Hollow, hétvégente meg Salem meg Penny Dreadful...) Szóval némi rendszeresség jól esik mondjuk.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptyCsüt. Május 29, 2014 5:32 pm

Weide írta:


A SupNat számomra az a véget nem érő dolog...


Hát persze, hogy az... de nem az a legjobb az egészben, mikor egy szeretett dolognak, könyvnek/sorozatnak sosincs vége????  (Spears ügynök és Aquilera ügynök... Smile)


Niwrok írta:


Milyen "igazzy"-ról beszélünk ilyen dömpingben  affraid  Smile ?!

Faszomat a bőség zavarába, detélleg  bounce  scratch  !
.

Mármint a klasszikusokról.. Lost, 24, stb... Smile

Én is állandóan úgy érzem, futok magam után... Smile

Weide írta:

Lehet, majd áttérek R2-D2 módszerére, hogy bevárom az egész évadot, aztán 2-3 nap alatt ledarálom az egészet, a legtöbb sorozat amúgy is irritálóan cliffhangeres, és nem tudod nem továbbnézni. Másrészről viszont tetszik az a napi rutinom, ami eddig volt. (Hétfőn GoT, Szerdán Fargo és FDTD, Csütörtökön a régiekből valami, mondjuk Sleepy Hollow, hétvégente meg Salem meg Penny Dreadful...) Szóval némi rendszeresség jól esik mondjuk.


Én utóbbit még nem próbáltam, sőt annyira nem, hogy ha egy sorozatot darálok, akkor SEMMI mást nem nézek mellette. Csak az van pár napig...



.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:34 pm

.
Butterfly Effect + Chronicle + Primer = ...


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptySzer. Jún. 18, 2014 11:10 pm

Niwrok írta:
.
Butterfly Effect + Chronicle + Primer = ...


.


= Welcome to Yesterday...

Ígéretes, beleillik az évi két-három semmiből feltűnő, nekünk tetsző mozik közé. Smile

Nézzük, nézzük!!!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptySzer. Jún. 18, 2014 11:18 pm

R2-D2 írta:

= Welcome to Yesterday...
Ígéretes, beleillik az évi két-három semmiből feltűnő, nekünk tetsző mozik közé. Smile
Nézzük, nézzük!!!


Én is így vagyok vele Smile.
És addigra talán sikerül is elfelejtenem, hogy az előzetes a film kb. 95%-át el is meséli, a "Hogyan csináljunk mindent vissza?" kérdésre adott válaszon kívül  Neutral ...
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptySzer. Jún. 18, 2014 11:20 pm

Niwrok írta:
a "Hogyan csináljunk mindent vissza?" kérdésre adott válaszon kívül  Neutral ...
.

Szerintem már csak ezért is érdemes lesz megnézni.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 EmptyPént. Júl. 04, 2014 6:04 pm

Weide írta:

Imagenierum
Elkezdtem nézni, de eszméletlenül céltalan és üres filmnek tűnt, hiába voltak gyönyörű képi megoldások és beállítások, egyszerűen képtelen volt lekötni.
Nagyon-nagyon ritkán csinálok ilyet, de ezt kb. a felénél félbehagytam és azóta se vettem újra elő.
Ki tudja, lehet valakinek be fog jönni, nem akarom elvenni senki kedvét, de ennek a produkciónak szerintem nagyobb a füstje, mint a lángja, és az is csak a Nightwish miatt.
A zenekar nélkül szerintem a kutyát nem érdekelné ez a film.  No 

Fuss neki mégegyszer. A közepén van egy mélypont, valóban, de a végére olyan szépen összeáll a kép, hogy még meg is könnyeztetett. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
8 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: