Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban

Go down 
+10
Weide
RaptorZ
John Williams
kimi007
DragonSlayer
tzoli
mesterjani
butch
Tadam
R2-D2
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptySzomb. Május 17, 2014 7:45 pm

Végre rájöttem, hogyan működik ez a nyomi "Multi-quote" gomb, ami mostanában felbukkant a hozzászólások környékén! Nem tudom, akarja-e használni valaki, és amit csinál, azt eddig is össze lehetett hozni, legfeljebb egy kicsit bonyolultabban, de azért leírom, hátha van még, aki eddig sikertelenül próbálkozott vele:

Ha egyszerre több hozzászólást is szeretnétek idézni egy hozzászóláson belül (mondjuk R2-D2 több filmes írására is reagálni akartok egyszerre... bár ő egynek is örülne, de mindegy Smile ...), akkor jelöljétek ki azokat ezzel a "Multi-quote" gombbal, és utána lent, az "Új hozzászólás" gombra kattintsatok.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptySzomb. Május 17, 2014 8:55 pm

Niwrok írta:
Végre rájöttem, hogyan működik ez a nyomi "Multi-quote" gomb...

Bocsi, azt hittem, gyértelműbb. Smile

Ha Gyulusnak lesz ideje, elvileg magyarítani és egységesíteni fogjuk a gombokat is.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 05, 2014 9:05 pm

Most látom csak az 50-es számot... Smile

Képzeld Niwrok, kitaláltam, mi az: a fórumozók száma. Az 50-ik pedig Angelus!!!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 05, 2014 9:21 pm

R2-D2 írta:

Most látom csak az 50-es számot... Smile
Képzeld Niwrok, kitaláltam, mi az: a fórumozók száma. Az 50-ik pedig Angelus!!!


Gondoltam, azt a jubileumot, hogy a Fórumnak több, mint 50 regisztrált tagja van, érdemes külön is jelölni valahogy Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptySzomb. Jún. 07, 2014 3:33 pm

Niwrok írta:

Gondoltam, azt a jubileumot, hogy a Fórumnak több, mint 50 regisztrált tagja van, érdemes külön is jelölni valahogy Smile.
.

Okos! Smile

A poszterek meg érdekesek, hárombólból kettő csalódást okozó első epizód folytatása. Legalábbis számomra...
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptySzomb. Jún. 07, 2014 5:05 pm

R2-D2 írta:

A poszterek meg érdekesek, háromból kettő csalódást okozó első epizód folytatása. Legalábbis számomra...


Ha ugyanarra a kettőre gondolunk, akkor tudod jól, hogy számomra is Smile .
Inkább csak azért ezek kerültek a falra, mert nem nagyon találtam jobb bemutatókat, elég punnyadtnak látom a június közepétől július közepéig tartó időszakot így, hogy a Jupiter kiesett a képből. Ezek meg a "talán kapnak egy esélyt"-kategóriások a nagyon is várt Trafo mellett.
.

Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptyVas. Jún. 08, 2014 12:37 pm

Niwrok írta:
R2-D2 írta:

A poszterek meg érdekesek, háromból kettő csalódást okozó első epizód folytatása. Legalábbis számomra...


Ha ugyanarra a kettőre gondolunk, akkor tudod jól, hogy számomra is Smile.
Inkább csak azért ezek kerültek a falra, mert nem nagyon találtam jobb bemutatókat, elég punnyadtnak látom a június közepétől július közepéig tartó időszakot így, hogy a Jupiter kiesett a képből. Ezek meg a "talán kapnak egy esélyt"-kategóriások a nagyon is várt Trafo mellett.
.


Annyira azért nem lesz punnyadt.
Csak animációból lesz mindjárt három, a Repcsik folytatása, az új Így neveld a sárkányodat és Miyazaki 2013-as (szintén repülős) animációja a Szél támad.
A Hogyan rohanj a veszTedbe, Transformers: A kihalás kora, Kavarás, Az anarchia éjszakája, A majmok bolygója: Forradalom kommersz ötöse mellett olyan kevésbé ismert, de érdekesnek tűnő bemutatók is lesznek, mint a Mi vagyunk a legjobbak című svéd punk-dráma, az Yves Saint Laurent életrajzi film, a francia premier után pár héttel érkező Micsoda nők! vígjáték, a szintén könnyedebb horvát A pap gyermekei és nem utolsósorban a friss magyar siker, a Fehér isten.
A magam részéről örülnék, hogy ha ebből a kínálatból jutna időm azokra, amik érdekelnek.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptyVas. Jún. 08, 2014 1:01 pm

téglagyári megálló írta:

Annyira azért nem lesz punnyadt.
Csak animációból lesz mindjárt három, a Repcsik folytatása, az új Így neveld a sárkányodat és Miyazaki 2013-as (szintén repülős) animációja a Szél támad.
A Hogyan rohanj a veszTedbe, Transformers: A kihalás kora, Kavarás, Az anarchia éjszakája, A majmok bolygója: Forradalom kommersz ötöse mellett olyan kevésbé ismert, de érdekesnek tűnő bemutatók is lesznek, mint a Mi vagyunk a legjobbak című svéd punk-dráma, az Yves Saint Laurent életrajzi film, a francia premier után pár héttel érkező Micsoda nők! vígjáték, a szintén könnyedebb horvát A pap gyermekei és nem utolsósorban a friss magyar siker, a Fehér isten.
A magam részéről örülnék, hogy ha ebből a kínálatból jutna időm azokra, amik érdekelnek.


Én azért látom punnyadtnak, mert engem az animációsokból csak a Szél támad érdekel (a Repcsik alapból, a sárkányos az első rész fényében nem), a Seth McFarlane film és a Blended pedig csak akkor, ha társasági mozizás keretében hívnak rá (mondjuk Adam Sandler lehet, hogy akkor sem). A Transformersről, a Purge-ról és a majmokról már nyilatkoztam, a "kamara"-bemutatók hozzánk valószínűleg nem jönnek, a Fehér isten viszont remélem igen, mert azt szívesen megnézném.
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptyVas. Jún. 15, 2014 5:13 pm

.
Látom, folytatódik az oldal magyarítása Smile .
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptyVas. Jún. 15, 2014 5:32 pm

Niwrok írta:
.
Látom, folytatódik az oldal magyarítása Smile .

Na ja, magad uram, ha szolgád nincs... Smile És már kész is.

Két meccs, meg a Da Vinci S2 közben most van ilyenekre időm.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptyKedd Júl. 08, 2014 12:03 pm

A plakátok a bannerban milyen gyakran frissülnek? Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptyKedd Júl. 08, 2014 12:14 pm

Weide írta:

A plakátok a bannerban milyen gyakran frissülnek? Smile


Jellemzően havonta, annak is általában a közepén. A héten lesz aktuális a csere.
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptySzer. Júl. 30, 2014 6:38 pm

Lehetne nyitni egy Horror topikot?  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptySzer. Júl. 30, 2014 6:50 pm

Weide írta:
Lehetne nyitni egy Horror topikot?  Rolling Eyes 

Ezt én is díjaznám. Bár igaz nem vagyok az a nagy horror-os(azért nem is vetem meg) de azért ott is vannak gyöngyszemek! Minden szeretett Vezérünkön múlik sztem! R2 eldönti és úgy lesz!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 EmptySzer. Júl. 30, 2014 6:53 pm

Weide írta:
Lehetne nyitni egy Horror topikot?  Rolling Eyes 

Mr. White írta:
Weide írta:
Lehetne nyitni egy Horror topikot?  Rolling Eyes 

Ezt én is díjaznám. Bár igaz nem vagyok az a nagy horror-os(azért nem is vetem meg) de azért ott is vannak gyöngyszemek! Minden szeretett Vezérünkön múlik sztem! R2 eldönti és úgy lesz!


Tessék jobban figyelni, már meg is történt! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban
Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: A filmfórumról :: Beszélgetőszoba-
Ugrás: