HomeCalendarGalleryGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin

Hozzászólások száma : 2340

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Szer. Nov. 19, 2014 9:15 pm

purple rain írta:

Bár nem én lettem megszólítva, azért belepofázok Smile Engem egy dolog zavar a fórumban, de kibaszottul. Kurvára keszekusza, átláthatatlan a főmenü, hogy hol mi van, ezekkel az almenükkel... Másrészt, szájbalököttül bosszantó egyrészt, hogy a legfrissebb hozzászólások leghátul vannak (nem is értem hogy lehet ilyen aberráltan programozni valamit Smile) és kurva idegesítő, hogy ha 5-6 beszélgetés-reagálás van, akkor hozza az előzőket ha én nem törlöm ki. Én ezt utálom csinálni, a faszom se akarja. Az Xpress vagy a Kritikus Tömeg felülete hibátlan. Olyasmit nem lehetne összehozni?

A főoldal szerkezetében látok lehetőségeket, de nagy vonalakban, fórumként jó ez, és legfeljebb az elején volt zavaró, hogy még mindig olvasatlannak jelölt egy olyan témát, aminek az utolsó bejegyzését pont elolvastam, és csak utólag vettem észre, hogy azért, mert más témákhoz is volt hozzászólás.

Alul amúgy van gomb a minden téma olvasottá tételére, akit nem érdekel a többi bejegyzés, de még egyszerűbb e-mailes értesítést kérni az új témákról vagy a témák változásairól, új hozzászólásokról, aki amit éppen követni akar. És akkor máris tökmindegy, hogy elől vagy hátul vannak-e a friss hozzászólások Wink.

Én amúgy is szerencsésebbnek tartom az időrendi megjelenítést, mivel legtöbbször filmekről és az arra adott reakciókról van szó, és engem meg az kergetne az idegbe, ha állandóan végig kéne görgetnem a legutolsó hozzászólástól visszafelé, hogy most éppen miről folyik a csevej, honnan indult a diskurz. Ráadásul a kérdés-felelet viszonyban is kezelhetőbb ez, mert elég csálé dolog lenne, ha előbb akadhatna meg a szemem a válaszon, és utána kéne visszakeresni, hogy mire is érkezett.

Az biztos, így utólag, hogy szerencsésebb lett volna szerzők helyett filmenként nyitni a témákat, de ez a két év távlatából már alighanem eső meg köpönyeg.
.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
téglagyári megálló

Hozzászólások száma : 116

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Csüt. Nov. 20, 2014 8:54 pm

Ha már említve lettem, a történelmi hűség kedvéért megjegyezném, hogy az Xpressen történt, olykor személyemet is érintő különféle (értsd: vásárlói és bolttulajdonosi) gyalázatok hatására gondolkodtam el - hangosan is - egy blog létrehozásáról, ám Artu lebeszélt róla, merthogy a fórum az jobb, mondta ő. Így aztán tervezgettünk, szabályzatot pofozgattunk, én főleg a kontroll voltam az ő ötletei felett, de mondhatni, hogy valamennyire együtt kezdtük el. Hogy aztán miért nem maradtam fősodorban, annak több oka is volt. Valóban idegen volt a felület, meg kissé zavart, hogy pont azok az arcok exponálták magukat leginkább, akiknek stílusuk, ízlésük, már odaát sem mindig tetszett, s akkoriban nem annak örültem, hogy ha valamiben egyezünk valakivel, hanem azon hergeltem magamat, ha valamiben nem. Idővel ezt a gyerekbetegséget már nem akartam erőltetni, és a magvas gondolataimat sem tartottam másra érdemesnek se itt se ott, akkor visszavonultam jó sokáig meditálni, felnőni.
Mára eljutottam arra a pontra, hogy eszem ágában sincs órákat tölteni, hogy minél veretesebben vezessem elő a friss filmélményeimet, de még az is fáraszt olykor, hogy másét elolvassam. Pláne, hogyha nekiállnak "kibeszélni" azt. Smile Bocs, de ez van.
Aztán azt is észrevettem, hogy amikor néha megjelenek, akkor mintha itt se lennék, át-átugorják a hozzászólásaimat, amiket aztán ezért pár nap után töröltem is, magamban tudok beszélgetni gépelés nélkül is. Smile
A legutóbbi "fordulat" pedig nem is a legutóbbi, csak mostanra kristályosodott ki bennem (nem kelek és fekszem a Filmfórummal) szóval talán egy-másfél hete beszéltem Gyulussal és neki mondtam, hogy mára ez a felület totál kétszemélyes légyott-helyszínné vált. Artu és Niwrok ajánlgatják egymásnak a vetélkedőszinten legeslegismeretlenebb filmeket, örülnek egymás írásainak és legtöbbször gyorsan meg is nézik az egymásnak ajánlottakat. Amikor meg betéved néha egy harmadik, akkor azt gyorsan lerázzák azzal, hogy hű, hát erre nincs időm megnézni. Smile
Artunak ittlétem alatt kettőször ajánlottam néznivalót. Már másfél év után sikerem lett, amikor megnézte a Taken minisorozatot, a másik, Nyárutó című filmmel már nem volt ekkora "szerencsém", de már nem is izgat, úgy vagyok vele, hogy jobb így, mintha találna benne valami olyan kifogást, ami szerintem hülyeség. Smile
Így viszont hagyom őket "turbékolni" Smile, időnként bele-beleolvasok az eszmefuttatásaikba, nekem ennyi elég is.
Az egysorosaimat meg megeszi az Xpress meg a Facebook.
Az azért furcsa, hogy csak most vették észre, hogy a fórum róluk szól, mert ez kábé azóta így van, amióta Remo eltávozott feldolgozni a porosodó lemezeit. Smile

Hogy kellene valamin is változtatni? Szerintem ha azoknak, akik ténylegesen használják, megfelel, ahogy eddig is, akkor nem kell aggódni amiatt, hogy nem kukkolják őket. Speciel én nagyon örülök, hogy az indexen nem lettem eddig sem "címlap", ezután sem vágyom oda, ahogy az origóra sem, de ez már egy másik történet. Smile
Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Csüt. Nov. 20, 2014 10:49 pm

téglagyári megálló írta:

Hogy kellene valamin is változtatni? Szerintem ha azoknak, akik ténylegesen használják, megfelel, ahogy eddig is, akkor nem kell aggódni amiatt, hogy nem kukkolják őket. Speciel én nagyon örülök, hogy az indexen nem lettem eddig sem "címlap", ezután sem vágyom oda, ahogy az origóra sem, de ez már egy másik történet. Smile

Csak hogy ne mondhasd, hogy átugrottalak...

Bármilyen arc bármennyire is exponálja magát, az továbbra sem vesz el senki elől semmilyen helyet, ahogy eddig sem tette. A Fórum végtelen számú hozzászólást tud kezelni.

És hogy nem tetszik valakinek az ízlése vagy a stílusa? Lehet, hogy nekik sem a tied, na bumm...
.
R2-D2
Admin

Hozzászólások száma : 3480

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Csüt. Nov. 20, 2014 10:56 pm

téglagyári megálló írta:
Ha már említve lettem, a történelmi hűség kedvéért megjegyezném, hogy az Xpressen történt, olykor személyemet is érintő különféle (értsd: vásárlói és bolttulajdonosi) gyalázatok hatására gondolkodtam el - hangosan is - egy blog létrehozásáról, ám Artu lebeszélt róla, merthogy a fórum az jobb, mondta ő.

Na, ezzel a hozzászólásoddal sikeresen belerúgtál a Fórumba (a két év munkájába), Niwrokba, Remoba, meg belém is (ez utóbbi nem érdekel, ezt személyesen majd kibeszéljük)... Shocked

De ha már vetted a fáradtságot, hogy írtál - amit amúgy köszi -, néhány gondolatban reagálok rá...

Igen, tényleg a Fórum mellett érveltem, ugyanis az időtájt úgy volt, hogy Xpress Fórum előbb-utóbb megszűnik, s ez egy menedékhely lesz. Társalgási helyként gondoltam rá - aminek, igen, a kibeszélő is a része -, egy blog erre nem alkalmas.

Azt is tudta mindenki, hogy ez egy ingyenes, sablon fórum, bizonyos dolgokban meg van kötve a kezünk. De azt hiszem, pont a Te szavaid voltak: minden fórum olyan, amilyennek tagjai teszik. Szóval ezt is lehetett volna tartalommal megtölteni, de ezek szerint mindenki csak olvasni jár ide.

Az áttekinthetetlenség: ez szimpla ökörség. Nem egy fórumon jártam, mindenhol ugyanilyen rendszerben működik, mindenhol mindenki érti és tudja is használni. Az más kérdés, hogy az Xhez szokott arcoknak ez fura, de az X szerkezetileg nem fórum. Sőt a kritikustömeg sem az. Mindkettő inkább egy saját fejlesztésű weboldal.

Az meg hogy - érzeted szerint - egymásnak írogatunk, engem ugyanúgy zavar, viszont a "vetélkedőszinten legeslegismeretlenebb filmekre" kimondottan büszke vagyok. Ezerszer inkább nézek már egy nem amerikai mozit, mint az aktuális baromságaikat. A Nyárutó meg konkrétan nem érdekel, ahogy nem érdekel semmilyen romantikus, vagy drámába oltott romantikus film.

Sajnálom, hogy nem találtad meg itt a helyed, minden lehetőséged meg lett volna rá, viszont ha ez a két ember legalább egymásnak nem írogatna, akkor rég bezárhattuk volna a boltot. De lehet, az lesz a legjobb.

Felhasználó profiljának megtekintése http://www.artudetu.gportal.hu/
téglagyári megálló

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Pént. Nov. 21, 2014 12:39 am

R2-D2 írta:

Na, ezzel a hozzászólásoddal sikeresen belerúgtál a Fórumba (a két év munkájába), Niwrokba, Remoba, meg belém is (ez utóbbi nem érdekel, ezt személyesen majd kibeszéljük)...  Shocked

Nem rúgtam én bele senkibe, sikert sem ezzel kívánok magamnak. Kérdés merült fel, hogy miért tart itt a fórum, azt hiszem, hogy a hozzászólásomban erre irányuló észrevételek vannak, még ha nem is mind tetszhet mindenkinek.
Hogy minden fórum olyan, nos, igen, ez ilyen lett, ilyenné tettétek, szerintem túl belterjes, de ez az én véleményem, meg talán azoké, akik belenéznek, de nem tartják annyira érdemesnek, hogy regisztráljanak, és beszállni kívánjanak.
Áttekinthetetlenség addig van, amíg valaki be nem gyakorolja, hogy mit honnan, hová kattintgatva ér el, de szerintem fontos az első benyomás, és ha elsőre nem jön rá az illető, hogy mi-merre, akkor inkább lép, mert ilyenek az emberek, nem akarnak fölöslegesen kattintgatni és az sem hatja meg őket, hogy ez ingyen volt, ez van, ez ellen sem lehet tenni.
Ha a saját ízlésedre próbálod formálni a filmes részt, akkor arra lehetsz büszke, de ha ez aránytalanul a tökismeretlen, netalán már a köldöknéző filmek irányába hajlik, akkor szintén kalkulálható az, hogy aki beszagol, az vállat von, hogy csak hülyeség van itt. Merthogy a regisztrált 40 fórumozó nem fog hottentotta független filmeket kibányászni, csak hogy diskurálhasson, ez szintén érthető, nem feltétlen kritikának vedd.
A Nyárutó pedig az én ajánlásom, nemrég például arzo kedvéért néztél meg valami leszbi filmet, ami ha igaz, amit írtál, marhára nem a te stílusod, de a kedvéért megnézted, ahogy Niwrok is elég sok mindent lenyomott a torkodon, úgyhogy akár meg is nézhetted volna ezt is, de vágom, hogy a hierarchiában én lejjebb vagyok, ami nem gond, túlélem, mint említettem, most is csak kérésre, kérdésre hoztam mindezt elő. Így látom, és ha én így látom, akkor más is láthatja így, tehát mint egy olvasói véleményt kéretik kezelni, nem mint személyeskedő b....gatást. Niwrokot ugyan nem ismerem, de téged és Remót igen, miért akarnám bántani az ismerőseimet, barátaimat? Az észrevételemet is azért tettem, mert kérted, ezzel részemről ki is merült a téma.
Bezárni emiatt se zárj be, inkább töröld ki, ha zavar, nem akarok még egy fórumot eltüntetni, az már megvolt "odaát". Smile
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Pént. Nov. 21, 2014 1:33 am

téglagyári megálló írta:

Bezárni emiatt se zárj be, inkább töröld ki, ha zavar, nem akarok még egy fórumot eltüntetni, az már megvolt "odaát". Smile

Áááá... a bezáráshoz több kell. Pontosabban még ennél az érdeklődésnél is kevesebb kell.

Az építő jellegű kritikának örülök, meg osztom magam is azt a véleményt, hogy ne bántsuk egymást - viszont segíteni Te sem tudtál, csupán a hibákat soroltad fel. Amik közül jó részét el is fogadom, de inkább az érdekelne mit lehetne, mit kellene máshogy csinálni. scratch

A többit majd inkább személyesen/telefonon, mert leírva akár rosszul is elsülhetnek a dolgok.

Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Pént. Nov. 21, 2014 7:24 am

téglagyári megálló írta:

R2-D2 írta:

Na, ezzel a hozzászólásoddal sikeresen belerúgtál a Fórumba (a két év munkájába), Niwrokba, Remoba, meg belém is (ez utóbbi nem érdekel, ezt személyesen majd kibeszéljük)...  Shocked

Nem rúgtam én bele senkibe, sikert sem ezzel kívánok magamnak. Kérdés merült fel, hogy miért tart itt a fórum, azt hiszem, hogy a hozzászólásomban erre irányuló észrevételek vannak, még ha nem is mind tetszhet mindenkinek.
Niwrokot ugyan nem ismerem, de téged és Remót igen, miért akarnám bántani az ismerőseimet, barátaimat?

"Légyott-helyszín", "turbékolni", "kukkolják" ...

Hát, én is köszönöm az "olvasói vélemény"-t, ahogy azt is, hogy azt egyre kevésbé félreérthetően fogalmazod meg, de még mindig nem annyira, mint azt, hogy ugyan írni és legtöbbször olvasni sincs kedved a Fórumot, de "kvázi külsősöknek" beszélsz róla, mennyire "kétszemélyes" is a dolog. Mindenki arra talál időt, amire akar...
.
téglagyári megálló

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Pént. Nov. 21, 2014 7:44 am

Niwrok írta:
téglagyári megálló írta:

R2-D2 írta:

Niwrokot ugyan nem ismerem, de téged és Remót igen, miért akarnám bántani az ismerőseimet, barátaimat?

Hát, én is köszönöm az "olvasói vélemény"-t, ahogy azt is, hogy azt egyre kevésbé félreérthetően fogalmazod meg, de még mindig nem annyira, mint azt, hogy ugyan írni és legtöbbször olvasni sincs kedved a Fórumot, de "kvázi külsősöknek" beszélsz róla, mennyire "kétszemélyes" is a dolog. Mindenki arra talál időt, amire akar...
.

Ezt azért te is érzed, hogy erőltetetten próbálsz ellentmondásba hozni, de ha annyira akarod legyen. Ebben a "furcsa párban" te vagy a nő. Smile
Gyulus teljesen indokoltan jön a képbe, szívesen elmesélem a sztorit, de nem itt.
Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Pént. Nov. 21, 2014 8:04 am

téglagyári megálló írta:
Niwrok írta:
téglagyári megálló írta:

R2-D2 írta:

.

Ezt azért te is érzed, hogy erőltetetten próbálsz ellentmondásba hozni, de ha annyira akarod legyen. Ebben a "furcsa párban" te vagy a nő. Smile
Gyulus teljesen indokoltan jön a képbe, szívesen elmesélem a sztorit, de nem itt.

Meg sem akarom tudni, milyen az, amikor személyeskedsz, ha az eddigiek voltak az olvasói vélemények Rolling Eyes ...
.
téglagyári megálló

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Pént. Nov. 21, 2014 11:23 am

Artut annál sokkal jobban bírom, mint hogy ezen a felületen továbbvigyünk egy olyan beszélgetést, ami már nem szervesen a témához kapcsolódik, vagy ha mégis, akkor úgy legyen tálalva, ahogy, szóval a továbbiakat majd inkább szóban megbeszélem vele, az eddigieket pedig ha akarja, akkor majd kitörli.

Utoljára erről a témáról itt még annyit, hogy mivel magam is bábáskodtam az oldal születésénél, ezért még valamennyire most is magaménak érzem, ezért - és mint regisztrált fórumozóként alanyi jogon - talán nem  tilos,  hogy bele-belepillantsak, hogy mi történik benne. Ez nincs ellentmondásban azzal, hogy úgy egyébként minderről mi a véleményem. Sajnálom én is, hogy ez van, lehetett volna ez másképp is. Talán ha valami módon jobban ösztönözve lettek volna a tagok arra,  hogy írjanak, ha időnként egyfajta moderátori (és itt nem a cenzúrát értem) módszerrel néha megszólítva lettek volna a csak olvasni járó emberek, pl. mi a véleményetek erről és erről, mi a kedvencetek, mi az ami ebben a hónapban, fél évben vagy tavaly a legjobban tetszett, stb. akkor a "noszogatásra" esetleg ennél nagyobb aktivitás lett volna a reakció. Az, hogy kitaláltunk jól hangzó című topikokat, amibe aztán alig írt valaki, az kevésnek bizonyult. Így, hogy a végére egy-két ember "kamara" jelleggel egymással kommunikált, végképp úgy alakult, hogy ha mégis idekattintott valaki, akkor már azt láthatta, hogy annyira "elszállt" a dolog, hogy talán már meg sem próbált becsatlakozni. Mint amikor lemegy valaki egy társasághoz pár óra késéssel, és azt tapasztalja, hogy ott már akkora a hangulat, legyen az piától vagy csak sima intenzív kibeszéléstől, sztorizástól, hogy ő, a későn jövő azt érzékeli, hogy sok körrel le van maradva mindenről. Nem tudom, hogy ez mennyire érzékelhető, nyilván az újabb idézőjeles szavakba is beleköthet az, aki akar, de a lényeget próbálom érzékeltetni. Ha ez a felület úgy néz ki, mint egy msn vagy egy fb oldal chat-doboza, amiben ketten beszélgetnek, akkor abba egy harmadik valaki, ha látja is, kevésbé tud belehelyezkedni, főleg, ha úgy néz ki, hogy a másik kettő jobban elvan magában. S ezen az sem segít, hogyha egy teljesen másik közösségbe időnként kiragadunk ebből a körből részleteket, hogy "nézzétek meg, odaát erről beszélgettünk" (Xpress-linkelés), ahogyan a gyakorlat mutatja is. Az említett javaslatok a passzívak aktiválására, történhetnének pont az ilyen linkelések alatt, ahogyan azt például egy másik bloggazda is folytatta az Xpressen, így "átcsábítva "az ottani emberek egy részét a saját oldalára. Továbbra is úgy vélem, hogy van ebben az oldalban potenciál, de nem így, ahogy most megy, nem ennyire csak és kizárólag a saját ízlést, a saját érdeklődési kört ennyire kiterjesztve az "egyéb" filmek rovására. Mert aki mondjuk főleg a mozibajárási, filmvásárlási élményeiről akarna vagy tudna "csak" kommunikálni, és itt több helyen abba fut bele, hogy "Hollywood szar", akkor most az mit kezdjen ezzel. Érthető? Nem kötözködés, kívülállóként próbálom vizsgálni ezt az egészet. Ez a fedezzük fel a függetlenek függetlenjeit tök jó dolog egy olyan oldalon, ahol vannak még százan mások és ez egy azon belüli kiscsoportos klub, de ha maga az egész oldal csak ebből a klubból áll, akkor arra nehéz alapozni. Mint ahogy a csak a független filmekkel operáló filmkiadó(k) is már rég becsukták a boltot idehaza.
Az egy-két emberrel "futó" oldalaknál még az is probléma lehet, hogy a létszámhiány miatt folyamatosan ugyanazokba botlik az ember, ugyanazoknak az embereknek ugyanazon "szűrőin "átfutó írásait tudja "csak" olvasni. Mint az elején említettem, nagyon bírom Artut, olvastam tőle talán már száznál, de lehet, hogy kétszáznál is több írást. Mivel egyébként is ismerem őt, tudom, hogy hogyan vélekedik a világról, különböző dolgokról, milyen az ízlése, mik az erényei és a gyengéi, ezért nagyjából tudom azt is, hogy ha jön egy új film, akkor arról mit és hogyan fog írni. Tetszési indextől függően kevésbé vagy jobban ellenkezünk, ha egy egyébként is különbözőképpen ítélt dolog az adott film cselekménye, vagy cselekményének része. Na most az tök jó dolog, hogyha úgy alakul, hogy egyezik a véleményünk, de ha mégsem, akkor két dolog lehetséges. Vagy ráhagyom, hogy "írjon, amit akar" Smile vagy pedig én is leírom a véleményemet, hadd lássák, hogy van más szemszög is, ami lehet, hogy tök ellentétes, s mivel hajlamosak vagyunk arra, hogy "márpedig én akkor is így fogom gondolni, ha fene-fenét eszik", akkor ezeket az írásokat, írásváltásokat folyamatosan lezavarhatjuk minden ilyen különbözően megítélt film kapcsán, amiből hosszútávon nem sül ki jó dolog. Bár, hozzáteszem, engem esetenként meg lehet győzni, ha egy jó érvrendszer áll fel, képes vagyok újrabootolni. Smile
Szóval ahol kevesen vannak, ott jobban fennáll az esélye annak, hogy idővel megunják azt, hogy kevesen vannak, ezen kell egy kicsit változtatni, megváltozni nem kell, nem is tud senki, de egy picit nyitottabb módon, konstruktívabban még lehet ebből bármi, akár Index címlap is! Smile

Peace!
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Pént. Nov. 21, 2014 5:39 pm

téglagyári megálló írta:

Utoljára erről a témáról itt még annyit, hogy mivel magam is bábáskodtam az oldal születésénél, ezért még valamennyire most is magaménak érzem, ezért - és mint regisztrált fórumozóként alanyi jogon - talán nem  tilos,  hogy bele-belepillantsak, hogy mi történik benne.

Szóval ahol kevesen vannak, ott jobban fennáll az esélye annak, hogy idővel megunják azt, hogy kevesen vannak, ezen kell egy kicsit változtatni, megváltozni nem kell, nem is tud senki, de egy picit nyitottabb módon, konstruktívabban még lehet ebből bármi, akár Index címlap is! Smile

Peace!

No, ez már egy tök jó hozzászólás volt. Tulajdonképp rengeteg mindenben igazat kell, hogy adjak neked, magam is érzem azt, amit írtál, de a Bölcsek Köve ezek szerint egyikünknél sincs...

Egyszerűen nem tudom, hogyan lehetne rávenni embereket jobban a kommunikációra. Olvasónk rengeteg van (sokat van megnyitva naponta a Fórum, látom mennyi vendégünk van), de hozzászólónk egyre kevesebb. Nagyjából kettő. tongue

Plusz Te. Néha. Wink
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Szer. Dec. 17, 2014 8:53 pm

Király lett a karácsonyi hógömb!!! Dance Bravo
téglagyári megálló

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Csüt. Dec. 18, 2014 11:25 am

R2-D2 írta:

Nekem is tetszik! Smile
Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Csüt. Dec. 18, 2014 10:22 pm

téglagyári megálló írta:

R2-D2 írta:

Nekem is tetszik! Smile

Örülök, hogy tetszik nektek. Néha nem árt egy kis színesítés Smile .
.
Mr. White

Hozzászólások száma : 252

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Csüt. Dec. 25, 2014 8:46 pm

Srácok nekem csak egy bajom van a forummal mégpedig az hogy nem jól mutatja az időt. Nem azt mondom, hogy valami nagy baj, csak azért néha visszaszámolok, hogy ekkor írtam volna, hisz akkor aludtam vagy nem is voltam fent a fórumon.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» A falu vezetőjének irodája
» Javaslatok
» -= Javaslatok =-