Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Niwrok írásai 1.0

Go down 
+5
Weide
Mr. White
Remo
R2-D2
Niwrok
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 44 ... 66  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyVas. Jún. 22, 2014 10:56 pm

Mr. White írta:
R2-D2 írta:

Ezt viszont ajánlódtól függetlenül terveztem megnézni - ha nem lenne Da Vinci meg GoT, lehet én írtam volna róla előbb -, ugyanis a rendező lett az egyik készülő SW spin-off film direktora. Szóval már rajongói kíváncsiség is hajt: a kétes sikerű Godzilla mellett kíváncsi voltam, Edwards mlyen Monsterset csinált.

Mit gondolsz arról aki a 8 és 9. részt kapta? Rion Johnson aki a Loopert csinálta

Inkább nem gondolok semmit... Evil or Very Mad 

Ráadásul - ha jól tudom - ő csinálta a Breaking Bad legnézhetetlenebb epizódját, mikor is 45 percen keresztül kergettek egy legyet...
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyHétf. Jún. 23, 2014 1:44 am

R2-D2 írta:


Inkább nem gondolok semmit... Evil or Very Mad 

Ráadásul - ha jól tudom - ő csinálta a Breaking Bad legnézhetetlenebb epizódját, mikor is 45 percen keresztül kergettek egy legyet...

Az volt az az epizód amikor én hanyagoltam a sorozatot. És ez már legalább 1 éve volt! Nekem se a Looper se a Bloom testvérek nem jöttek be ezért én ezt a csávót csak egy kicsit emelem magasabb pozícióba mint John Moore-t! Az pedig nagyon alul van!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyHétf. Jún. 23, 2014 8:57 am

Mr. White írta:
R2-D2 írta:

Ezt viszont ajánlódtól függetlenül terveztem megnézni - ha nem lenne Da Vinci meg GoT, lehet én írtam volna róla előbb -, ugyanis a rendező lett az egyik készülő SW spin-off film direktora. Szóval már rajongói kíváncsiség is hajt: a kétes sikerű Godzilla mellett kíváncsi voltam, Edwards mlyen Monsterset csinált.

Mit gondolsz arról aki a 8 és 9. részt kapta? Rion Johnson aki a Loopert csinálta

Szerintem a Looper-ben csak a sztori és a történetmesélés volt a szar, maguk a karakterek és a szövegek jól össze voltak rakva, úgyhogy ilyen téren én nem temetem előre az ürgét.
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyHétf. Jún. 23, 2014 11:10 am

A Looper jó film és a Breaking Bad-epizód is kiváló, viszont a SW-folytatásokra továbbra sem vagyok kíváncsi.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyHétf. Jún. 23, 2014 11:32 am

téglagyári megálló írta:
A Looper jó film és a Breaking Bad-epizód is kiváló, viszont a SW-folytatásokra továbbra sem vagyok kíváncsi.

Nekem az alapötlet és a kezdeti lendülete, hangulata nagyon tetszett a filmnek, de aztán a végén a bohóckodás a farmnál, az az oda nem illő supernatural/misztikus szál teljesen elvitte valami más irányba, ami számomra annyira elütött a film elejétől, hogy nem tudtam vele lényegében mit kezdeni. A végső csavar is annyira túlkomplikált volt, meg igazából értelmét sem láttam, hogy ez teljesen tönkre vágta számomra a filmet. Viszont Gordon-Levitt és Willis közös jelenetei parádésak voltak, már azokért megérte megnézni a filmet.

A SW-okat meg továbbra is várom, főleg a spin-off filmeket. Boba Fett-tel mennyire jó sztorit lehetne összehozni.  egyetért 
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyHétf. Jún. 23, 2014 12:11 pm

Weide írta:
téglagyári megálló írta:
A Looper jó film és a Breaking Bad-epizód is kiváló, viszont a SW-folytatásokra továbbra sem vagyok kíváncsi.

Nekem az alapötlet és a kezdeti lendülete, hangulata nagyon tetszett a filmnek, de aztán a végén a bohóckodás a farmnál, az az oda nem illő supernatural/misztikus szál teljesen elvitte valami más irányba, ami számomra annyira elütött a film elejétől, hogy nem tudtam vele lényegében mit kezdeni. A végső csavar is annyira túlkomplikált volt, meg igazából értelmét sem láttam, hogy ez teljesen tönkre vágta számomra a filmet. Viszont Gordon-Levitt és Willis közös jelenetei parádésak voltak, már azokért megérte megnézni a filmet.

A SW-okat meg továbbra is várom, főleg a spin-off filmeket. Boba Fett-tel mennyire jó sztorit lehetne összehozni.  egyetért 

Igen, ezt olvastam más elmarasztalásokban is, nekem úgy látszik jó pillanatban volt meg ez a film, befogadtam, úgy, ahogy van.

A Lucas nélküli Lucasfilm már a bejelentéskor sem tett boldoggá, a váltásnak örülőket megvetem. J.J Abrams számomra csupán egy átlagos iparos, úgyhogy az új film iránt érzett pár százaléknyi valami, csupán az eredeti, öreg szereplőknek és John Williamsznek tudható be, de részemről ez már nem lesz az a rajongva várt esemény, mint az eddigi SW-premiereknél.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyHétf. Jún. 23, 2014 1:00 pm

téglagyári megálló írta:
A Lucas nélküli Lucasfilm már a bejelentéskor sem tett boldoggá, a váltásnak örülőket megvetem.

Emlékszem, erről nagyban folyt a diskurzus még az Xpress-en. Amúgy nem hiszem, hogy bárki kifejezetten is örült volna a váltásnak. Micsoda fortyogó komment-hadakat kellett leküzdeni, mikor kiderült, hogy a Disney felvásárolta a franchise-t, te jó ég, emlékszem. De azért én reménykedem, és mindannyiunk érdekében remélem, hogy végül pozitívan fogsz és fogunk csalódni. A brand nem vész el, csak átalakul. Wink
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyKedd Jún. 24, 2014 6:57 pm

Weide írta:
téglagyári megálló írta:
A Lucas nélküli Lucasfilm már a bejelentéskor sem tett boldoggá, a váltásnak örülőket megvetem.

Emlékszem, erről nagyban folyt a diskurzus még az Xpress-en. Amúgy nem hiszem, hogy bárki kifejezetten is örült volna a váltásnak. Micsoda fortyogó komment-hadakat kellett leküzdeni, mikor kiderült, hogy a Disney felvásárolta a franchise-t, te jó ég, emlékszem. De azért én reménykedem, és mindannyiunk érdekében remélem, hogy végül pozitívan fogsz és fogunk csalódni. A brand nem vész el, csak átalakul. Wink

Voltak jó páran, akik a "dilettáns Lucas" hatalomvesztésétől mennybe mentek. Persze (sajnos) csak képletesen. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyPént. Jún. 27, 2014 6:27 pm

Niwrok írta:
Summer Wars

A film után az az érzésem támadt, rájöttem, mi az a sokadik ok, amiért százalékokat kezdtem el osztogatni a filmekre. Azért, hogy súlya legyen, amikor leírom valahova:...

100%



Egészen a 25-ik percig nem értettem, hogy írhattad ezt erről a filmről, aztán a végén meg azt vettem észre, hogy folynak a könnyeim. Mindenekelőtt a War games jutott róla eszembe, s annak ellenére, hogy nem kimondottan szeretem az animékat, így is hatalmas élmény volt.

Ha ez játékfilm lenne, én is megadnám a 90 %-ot, így picit kevesebb lesz. Ha időm engedi és ihletem is lesz, holnap írok róla. Smile

Mindenesetre köszi az ajánlót!!!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyPént. Jún. 27, 2014 11:48 pm

R2-D2 írta:

Summer Wars

Egészen a 25-ik percig nem értettem, hogy írhattad ezt erről a filmről, aztán a végén meg azt vettem észre, hogy folynak a könnyeim. Mindenekelőtt a War games jutott róla eszembe, s annak ellenére, hogy nem kimondottan szeretem az animékat, így is hatalmas élmény volt.

Ha ez játékfilm lenne, én is megadnám a 90 %-ot, így picit kevesebb lesz. Ha időm engedi és ihletem is lesz, holnap írok róla. Smile

Mindenesetre köszi az ajánlót!!!


Részemről az öröm, hogy tetszett annyira, hogy még a megvalósítással szembeni fenntartásaid ellenére is ilyen magasra ért a rangsorban! Ez van, a japán kultúrába jobban beépült a képes-rajzos önkifejezés, ez legyen a legnagyobb baj velük Smile .

A kártyás jeleneten kívül még mindig az jut eszembe legelőször, hogy az egyébként roppant abszurd és blőd alaphelyzet mennyire működik...

Spoiler:
.


A hozzászólást Niwrok összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 17, 2019 8:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: A harag tüze / Out of the Furnace   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyKedd Júl. 01, 2014 6:43 pm

.
A harag tüze / Out of the Furnace


"Egyedi és váratlan", írja az egyik vélemény a fenti képen, én meg igazából nem értem, mégis mire gondolhatott, aki ezt megfogalmazta. Ilyen "B"-kategóriás drámákat ugyanis már a SzívTV-n is láttam vagy húsz éve, és már akkor sem estem tőlük hanyatt, igaz, azok nem rendelkeztek ilyen impozáns színészgárdával.

Russell egy pennsylvaniai kisváros acélkohójában gürcöl, emellett beteg apját ápolja, és a sokadik iraki szolgálat után a helyét nehezen találó öccsét (Rodney) próbálja a helyes úton tartani, a gondjaiban pedig csak az óvónőként dolgozó Lena, a barátnője nyújt neki vígaszt. Mindezt tetézendő, egy gondatlanságból okozott halálos baleset után Russ börtönbe kerül, és amire onnan szabadul, az a kevés jó dolog is, ami volt az életében, széthullani látszik. Rodney például úgy néz ki, hogy olyan mélyre süllyedt az helyi bűnözői körök, a pusztakezes ökölharcok világában és az adósságokban, amiből nem biztos, hogy van kiút. Amikor az öccse eltűnik, és Russ úgy látja, hogy a rendőrségnek (főleg a rendőrfőnök Wesleynek) nincs különösebb ingere megbolygatni az öntörvényűnek és veszélyesnek tartott gyanúsítottakat és hírhedt vezetőjüket, Harlant, ezért Russ maga akar az ügy végére járni.

Végignézve a plakáton azért már sejthető a film fő erénye, ami egyben a fő vonzerő is volt: a színészek. Ilyen kvalitású előadókkal akkor sem nagyon tud mellényúlni az ember, ha a telefonkönyvet olvassák csak fel, még úgy is, hogy keveseknek jutott ebben a filmben kihívás. Ők jelentették és adták meg a kevés jó pillanatot, egy-egy átérezhető emberi gesztust, mondatot, tettet, ami egy drámának mégiscsak a lényege. Adta magát, és ezért is került bele gondolom, hogy Rodney milyen nehezen küzd meg azokkal a borzalmakkal, amikkel a kiküldetései során találkozott, Casey Affleckért meg ugyan különösebben nem rajongom, de az érzelmi mellett a fizikai részt (a bunyós jeleneteket) is tisztességgel megcsinálta.  Rögtön utána jön Woody Harrelson az agresszív Harlan szerepében (hogy tudjuk, mennyire rögtön az első jelenetben ízelítőt kapunk belőle), aztán Dafoe, mint a helyi uzsorás. Bale-nak, mint nagy kedvencnek, sajnos csak két-három igazán jó jelenet jutott, mint például a baleset képei, a börtönből szabadulás és a finálé bárban játszódó része, ill. még a felüljárón játszódó jelenet a Lenát alakító Zoe Saldanával, akinek viszont ez az egy alkalom, amikor nem díszlet vagy kellék. Szóval ez a gárda hozza a tőlük megszokott szintet, miattuk javasolnám esetleg megnézésre, de sajnos ők sem tudtak csodát tenni a történet és a forgatókönyv hiányosságaival.

Folytatva a nézelődést a plakáton eljutottam Scott Cooper nevéig, és kíváncsi voltam, miket csinált előtte, és kiderült, egyetlen másik filmje volt előtte, az Őrült szív... és annyira pontosan ugyanaz a bajom ezzel a filmmel is, mint azzal volt, hogy az akkori véleményem nem filmspecifikus részét be is másolhatom ide: "A történet azonban nem hordozott semmilyen egyedi vonást, amiért pont ezt a filmet ajánlani tudnám. Annyira tankönyvszagúan sablonos, annyira kiszámítható, hogy noha nem szokásom nagyon előre gondolkodni filmnézés közben, de többször jutott eszembe, hogy "Persze, mi más is történhetne..."." Mi más is lehetne Lena foglalkozása, hogy érezzük, milyen szeretnivalóan "cuki", mint hogy óvónő (abból egyébként igen rossz, mert simán otthagyja a gyerekeket felügyelet nélkül, hogy Russ-szal beszélgethessen)? Hogyan lehetne Russ helyzetének kihívásait érzékeltetni jobban, mint egy rákos apával? És van-e "B"-kategóriásabb ismertetőjegy, mint a pusztakezes bunyó (kivéve a Harcosok klubját)? Na és az iraki veterán öccs? A film minden jelenetén, a szereplők minden tulajdonságán, a történet minden "fordulatán" érződik a patikamérleg, és a drámaiság maximumra tekerésétől annyira izzadtságszagú, hogy közben a film elfelejt legalább egy kicsit "tökéletlen" lenni, hogy életszerű legyen. Ilyen családok ugyanis nincsenek a valóságban, még a nagy számok törvényei alapján sem, csak forgatókönyvírók storyboardján. Az ilyen filmeknél úgy érzem, nem embereket, hanem szimbólumokat nézek, de azokból is olyanokat, amik semmit nem bíznak a néző fantáziájára, beleérzésére, megfigyeléseire, hanem olyan, mint a gyorsfagyasztott, ízfokozókkal dúsított készétel. "Mikrós dráma"... úgyis régen alkottam új filmes kifejezést Smile ...

Mert nem lenne ezzel baj, ha nem ilyen töménységben lenne, és ezeket a hasonlatokat és a magyarázatokat annyira szájbarágósra csinálták meg, hogy többször is felhördültem. Volt például egy jelenet -és nem tekintek erre SPOILER!-ként, mert ebben a filmben kizárt, hogy valaki ne tudja kilométerekre előre kitalálni, mi mikor és hogyan történik, kb. a film tizedik percétől-, amikor Russ elmegy vadászni a nagybátyjával, és becéloz egy szarvast, de aztán mégis leengedi a puskáját, és annyira ORDÍT róla, hogy ez arról szól, hogy ő milyen rendes és jólelkű, de bezzeg amikor majd tétje lesz, akkor akár embert is! De ugyanígy pocsék a börtönös jelenet is, mert az egésznek semmi más szerepe nincs, minthogy a szereplők viszonyaival tudjon az író sakkozni, hogy Russ évekre félre legyen állítva (ld. még Nolan esetét a szanatóriumba küldött Batmannel, ha már Bale...), hogy a dolgok el tudjanak csesződni nélküle. Ráadásul ez az acélgyári munkás éveket tölt a börtönben úgy, hogy a személyiségére ennek semmilyen hatása nem lesz. Egy olyan börtönben, amire még külön fel is hívják a figyelmet, hogy ez egy börtön, ahol a kemény arcok keményen rászállnak Russra. De ő olyan kemény és edzett, mint az acél, ráadásul ő egy acélgyári munkás, értitek, ugye? UGYE?! Elmondjam még egyszer? A cím (a "furnace" kohót is jelent) nem volt elég?!

Ahogy pedig valami nem működik a sablonok és a milliószor kitaposott út mentén, akkor vannak az igazi nagy bajok, mert akkor jönnek a brutálisan hülye véletlenek. A történet egy pontján például úgy jut el a lényegi információ pár szereplőhöz, hogy miközben valaki a zsebébe nyúl a pisztolyért, véletlenül kirántja a telefonját, ami ezzel a mozdulattal fel is hív valakit, akinek a telefonja rögzíti a beszélgetést!!! Szerintetek ennek az esélye így nulla a hányadik hatványon?

Egy ennyire közhelyes filmre a véleményem is csak közhelyes lehet: "Egy újszülöttnek minden vicc új". Aki még nem látott ilyen típusú családdrámát, az talán a kevés jó jeleneten, pár szebb képen és beállításon, valamint a színészi játékon kívül talál más érdekességet is ebben a filmben. Nekem nem sikerült, és amúgy is volt egy kis hiányérzetem, mert a plakát alapján valami durvább bosszúsztorira számítottam, ez meg nem igazán volt az.


6,5/10
.


A hozzászólást Niwrok összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 17, 2019 8:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyKedd Júl. 01, 2014 8:58 pm

Niwrok írta:
.
A harag tüze / Out of the Furnace

... Ilyen kvalitású előadókkal akkor sem nagyon tud mellényúlni az ember, ha a telefonkönyvet olvassák csak fel, még úgy is, hogy keveseknek jutott ebben a filmben kihívás.

6,5/10
.

Hááát, nem is tudom. Motivációnak jó a színészgárda, de egyébként nem beszéltél rá...  hmmm 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyKedd Júl. 01, 2014 10:14 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:

A harag tüze / Out of the Furnace

... Ilyen kvalitású előadókkal akkor sem nagyon tud mellényúlni az ember, ha a telefonkönyvet olvassák csak fel, még úgy is, hogy keveseknek jutott ebben a filmben kihívás.


Hááát, nem is tudom. Motivációnak jó a színészgárda, de egyébként nem beszéltél rá...  hmmm 


Ahogy az látszik, nem is nagyon tudlak. Az idézett mondat úgy is folytatódhatna, hogy "... de ezúttal mégiscsak sikerül". Mindenkinek van három-négy villanása, de egyébként már szinte művészet egy ilyen sztorit úgy megcsinálni, hogy a sterilitása miatt ennyire ne váltson ki érzelmet. Forest Withaker és Saldana meg annyira rossz párost alkotnak, hogy külön meg kell magyarázni, miért annyira rosszak.

Esetleg várjuk meg, hátha más is látta innen ezt a filmet, és tud valami olyat mondani, ami téged rábeszél, én meg egy kicsit jobbnak tudom látni tőle Smile ...vagy inkább csak kihúzom a biliből a kezem.
.
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyKedd Júl. 01, 2014 10:16 pm

Niwrok írta:
.
A harag tüze / Out of the Furnace


Ez a film nekem is nagy csalódás volt. Mondjuk a rendezőnek az előző filmjéért se voltam oda, de gondoltam egy ilyen gárdával csak felnő a feladathoz. Hát nem.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 EmptyKedd Júl. 01, 2014 10:51 pm

Niwrok írta:

Esetleg várjuk meg, hátha más is látta innen ezt a filmet, és tud valami olyat mondani, ami téged rábeszél...

Remo írta:


Ez a film nekem is nagy csalódás volt. Mondjuk a rendezőnek az előző filmjéért se voltam oda, de gondoltam egy ilyen gárdával csak felnő a feladathoz. Hát nem.


Megvártuk. Nem sikerült. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niwrok írásai 1.0   Niwrok írásai 1.0 - Page 22 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Niwrok írásai 1.0
Vissza az elejére 
22 / 66 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 44 ... 66  Next
 Similar topics
-
» Niwrok írásai 2.0
» Niwrok írásai 3.0
» R2-D2 írásai 4.0
» R2-D2 írásai 2.0
» Remo írásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Kritikák, filmes gondolatok-
Ugrás: