Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 R2-D2 írásai 1.0

Go down 
+7
tchabee
Joe Cornelius Hallenbeck
Mr. White
Weide
Niwrok
Remo
R2-D2
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 54 ... 67  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Bosszútól fűtve   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyHétf. Júl. 07, 2014 3:35 pm

.
R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Jx20NGr




Bosszútól fűtve




Colin Farell, Noomi Rapace, Terence Howard, Dominic Cooper… és a rendező Niels Arden Oplev. Öt név, ami számomra önmagában eléggé vonzó volt ahhoz, hogy belevágjak ebbe a két órás kalandba – minden figyelmeztető írás ellenére is. Szerencsére a filmélmény egészét tekintve nem éreztem rosszul magam, de ez is tipikusan az a mozi lett, amit elég volt egyszer látni.

A magyar cím nem tököl sokat, pontosan elárulja, mit is fogunk látni: egy bosszúfilmet, aminek alapfeltétele ugyebár egy megsebzett főhős (akivel azonosulni lehet), valamint egy überszemét figura, akinek a halálát kívánjuk majd. Nos, ezen a felálláson ez a film rögtön csavar kettőt is: nem egy bosszúszomjas főhősünk van, hanem kettő, ráadásul a nagyon szemét faszi sem tűnik annyira nagyon szemétnek (alapban az őt játszó színész castingja kérdéses számomra). Az induláskor ugyanakkor mindezekről semmi nem derül ki. Egy szokványos gengszterfilmbe csöppenünk, ahol egy gigászi lövöldözés során nagyjából elhelyezzük a figurákat a sakktáblán. Victor (Colin Farell) a maffiavezér, Alphonso (Terrence Howard) szolgálatában áll, s épp megmenti főnöke életét. A bandában barátja Darcy (Dominic Cooper), aki épp apa lett – egy maffiózó gyerekének lenni sem egy fényes jövő, de mindegy. Szóval Victor végzi a kis dolgát, mígnem berobban életébe Beatrice (Noomi Rapace). A lány furcsa alkut ajánl neki: vagy megbosszulja a rajta esett sérelmet egy idegen faszin, vagy simán felnyomja a rendőrségen.

S innentől érdekes fordulatot vesz a film. Az egyik szálon ugyanis kibontakozik Victor, mint bosszúálló főhős, megtudjuk a motivációit, együtt izgulunk vele, hogy sikerüljön terve, egy kimondottan jó kis lövöldözős thrillert kapunk. A hitelességet most nem emelném ki, mert néha elgondolkodtatóan valószerűtlen az egész történet és annak akciójelenetei, no meg önmagában Victor karaktere is. Hogy miért is nincs soha sehol a rendőrség, mikor kibaszott nagy gépfegyverropogás veri fel a csendet, azt nem tudom, mint ahogy azt sem, hogy mit keres egy hatalmas üres teherhajó kikötve egy erdő mellett a filmben. Victor meg, annak ellenére, hogy egy sima mérnök, meglehetősen profi harcos és szívbaj nélkül öl – de igazából mindegy is. Ezeket úgy nagyjából fel lehet dolgozni, ezek a mozi (forgatókönyv) elnézhető hibái. A bajom inkább Beatricével, meg az egész Victor/Beatrice kapcsolattal volt.

Számomra már Beatrice motivációja, szándéka erősen sántított. Komolyan? Komolyan megöletni valakit egy baleset maradandó sérülései miatt??? Bizonyos kultúrkörökben, bizonyos népcsoportoknál, szervezeteknél, országokban ez még csak hagyján (ha csak abba belegondolunk, hogy szegény kolumbiai Escobart kivégezték a VB után öngólja miatt), no de a lány teljesen hétköznapi amerikai polgárnak tűnt. Aztán ez a kapcsolat kettejük között… majd minden perce kínszenvedés volt. Ennyire béna, idegesítő párbeszédekkel megtűzdelt szerelmi románcot rég láttam. Még a Drive-é sem volt ennyire gáz – ott legalább csak egy egyik fél volt néma béna. Ez így, ahogy ábrázolva volt, nekem nagyon sutának sikeredett: aztán az is lehet, hogy csupán a színészek icipici rájátszása, vagy szimplán a túlírt karakter a hibás, mindenesetre az egész szerelmi szálat ki lehetne kukázni…

No, persze akkor meg a finálé nem működne. Amikor a csaj nem tette meg azt, amit meg kellett volna tennie, fogtam a fejem: ennyire ostoba libát!!! Persze, a film meglepetésfaktorának jót tett, fordulatnak első osztályú volt, de mint esemény, borzasztó idegesítő lett: hogy aztán szinte röhejes legyen a memóriakártya végső felhasználása és annak következményei. Brrrr… Így viszont a házba berepülő autó és az egyéb agyatlan lövöldözés mellett egy kimondottan bosszantó elem is beépül a végjátékba, ami picit lehúzta az egészet. Egyébként sem voltam tőle elájulva – a két órás játékidő is hosszú picit -, de a leszámolás helyenként kimondottan kínos lett (bármennyire is „jól megkoreografált”). De míg idáig eljutunk, a kisebb-nagyobb hullámvölgyek ellenére bőven nézhető az egész (Victor videózása tisztára Különvélemény), a lebukik/nem bukik le feszültsége sok mindenen átsegít, néha képes a mozi a földön is járni, a színészeket továbbra is bírom – de valahogy az összképp egyáltalán nem olyan fényes, mint lehetne.



70%



.


A hozzászólást R2-D2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 25, 2018 11:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyHétf. Júl. 07, 2014 4:00 pm

R2-D2 írta:

Bosszútól fűtve

De míg idáig eljutunk, a kisebb-nagyobb hullámvölgyek ellenére bőven nézhető az egész (Victor videózása tisztára Különvélemény), a lebukik/nem bukik le feszültsége sok mindenen átsegít, néha képes a mozi a földön is járni, a színészeket továbbra is bírom – de valahogy az összképp egyáltalán nem olyan fényes, mint lehetne.

70%


Hétköznapi amerikai polgároknál is okozhat akkora érzelmi sokkot egy ilyen baleset, amit az életük tönkretételeként élnek meg, hogy a bosszúvágyban keresnek enyhülést.

Kb. minden hétre jut egy szerelemféltésből elkövetett gyilkosság ebben az országban, ami ugyanúgy bosszú, csak nem szokták hozzátenni. Az mennyivel erősebb motiváció? Aztán mégis van  Neutral ...
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyHétf. Júl. 07, 2014 4:49 pm

Niwrok írta:

Bosszútól fűtve

Hétköznapi amerikai polgároknál is okozhat akkora érzelmi sokkot egy ilyen baleset, amit az életük tönkretételeként élnek meg, hogy a bosszúvágyban keresnek enyhülést.

Kb. minden hétre jut egy szerelemféltésből elkövetett gyilkosság ebben az országban, ami ugyanúgy bosszú, csak nem szokták hozzátenni. Az mennyivel erősebb motiváció? Aztán mégis van  Neutral ...
.

Akkor megint az a baj, hogy magamból indulok ki...

Egyébként a szrelemféltés szerintem zömében inkább hitelen felindulás, amit meg Beatrice tervezett, az előre megfontolt szándék... ettől függetlenül nekem nem tetszett.

OFF. Jelentem, elfogyott a lista, már csak a két sorozat maradt, a Bates Motel meg a Kártyavár. Még az idén pótlom őket. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyHétf. Júl. 07, 2014 6:41 pm

R2-D2 írta:

OFF. Jelentem, elfogyott a lista, már csak a két sorozat maradt, a Bates Motel meg a Kártyavár. Még az idén pótlom őket. Smile


Ezt sajnálattal hallom  Wink .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyHétf. Júl. 07, 2014 7:02 pm

Niwrok írta:


Ezt sajnálattal hallom  Wink .
.

Van azért tervem, megyek a saját fejem után. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Nebraska   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyKedd Júl. 08, 2014 3:33 pm

.
R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 7DlHol5




Nebraska




Kócos, ősz hajú öregember bandukol az autópálya leállósávjában. Rendőr megáll, kérdezi. „Merre is tart, papa?” Öregember előremutat. „És honnan jött?” Öregember hátramutat… ezekkel a képsorokkal indul a fekete-fehér film, ami egy meglehetősen hosszú felvezetés/ráhangolódás után tegnap az utóbbi idők egyik legnagyobb (új) filmélményét nyújtotta. Hatásában helyenként megidézi az Augusztus Oklahomában című remekművet, de – ami még jobb ajánlólevél – mindenekelőtt a számomra kultikus Rain Mant is.

Ki ne hallott volna már a hazánkban is működő (még működő???) Reader’s Digest kiadóról? Amikor havonta, kéthetente bombázzák az embert mindenféle levelekkel, amikben kaparós matrica, egyező sorszámú kulcs, meg a tököm tudja mik vannak: első, felületes pillantásra mindegyik lényege az, hogy ÖN NYERT. Nos, filmbeli főhősünk, az öreg Woody (Bruce Dern), egy ilyen levél alapján hiszi azt, hogy egymillió dollárt nyert, s hiába mondja neki az egész családja, hogy ez átverés, ő mindenképp elindul a nebraskai Lincolnba átvenni a nyereményt. Miután a családtól többször megszökött, a tervétől eltántorítani pedig nem lehet, a kisebbik fia, David (Will Forte) úgy dönt, elviszi az ezerötszáz kilométeres útra – ahova az öreg egyedül indult volna gyalog. No, ez a Nebraska, ennek az útnak a története, a kb.75 éves apa és a kb. 40 éves fiának a road-mozija, néhány egészen szenzációs megállóval és eseménnyel színesítve. Az út folyamán ugyanis eljutnak Woody szülővárosába, Hawthorne –ba, ahol a régi emlékek, barátok – no meg az öreg testvérei mind-mind keselyűként próbálnak lecsapni az általuk milliomosnak vélt ismerősre.

Nem tudom, valaha is láttam-e olyan filmet, amiben ennyi sztereotípia, családi klisé és közhelyes szitu szerepel. Az biztos, olyat nem láttam még, amiben ez, így, ennyire működik: a filmben felsorakoztatott karakterek mind-mind valami totál tipikus rokonságbeli karaktert személyesítenek meg, ami mindegyikünk környezetében előfordul. Ha most körbenézek, az összes filmbéli szereplőnek megvan a párja saját tágabb környezetemben (pontosabban megvolt, míg éltek anyuék), a történet bizonyos pontjain így széles vigyorral néztem, ki mit mond, azt miért csinálja és annak mi is a következménye. Ugyanakkor nem véletlenül említettem a Rain Mant, mint viszonyítási pontot: Woody ugyan nem autista, de megrögzöttségéből és öregkori szenilitásából eredő poénforrások rengetegszer Raymond Babbittet idézték. Ahogy az öreg hajlott hátával mozog, ahogy nem hall rendesen és visszakérdez, ahogy betegesen félti a nyereménylevelét, az zseniális, és egyben kiváló humorforrás is.

A Nebraskának azonban korántsem a humoros oldala az erősebb – e tekintetben felül is múlja a Rain Mant. Sokkal inkább a személyes sorsok és kapcsolatok, a családi háttér dominál – így kerülünk viszonyításban Oklahomába is. Már a történet indulása is konfliktusokkal terhes: Woodynak és feleségének, Kate-nek (June Squibb) kapcsolata mindennek nevezhető, csak nem ideálisnak. Az öregkori zsörtölődéseken túlmutató viszály húzódik a két ember között, amin a két totál szimpatikus (és hihetetlenül életszerű) fiú sem tud enyhíteni. Aztán ahogy később kiderül, hogy Woody gyakorlatilag alkoholista, egész életében az volt, sok minden értelmet nyer. Van egy jelenet, mikor is a fia elárulja neki, hogy gyerekkorában ő volt az, aki rendszeresen kidobta az otthon talált piát, hogy apja ne tudjon inni – nos, ekkor megdobbant a szívem, mert ezek szerint minden gyerek ezt csinálja tehetetlenségében, mikor valamelyik szülője alkoholista lett. Én is ezt tettem… S mégis, a fia, sőt később a felesége is kiáll szegény öreg bolond mellett – mert az életben valahol a szeretet a legerősebb erő.

Külön bekezdést érdemel a kisváros, ahol az öreg gyerekkora zajlott. Az az eseményhalmaz, olyan, mint egy jól becsomagolt karácsonyi ajándék. Szép lassan kibomlik Woody múltja, a fia előtt feltárul apjának eddig el nem mesélt élete, találkozik apja rég nem látott ismerőseivel. A családi vonal nem kevésbé zseniális, az öregurak csendben TV-t bámulása olyan, mint egy nyugdíjas otthon, a két tahó unokatesó, azok hatása Davidre pedig szenzációs. A nagy meglepetés azonban számomra az eddig kifejezetten irritáló, nagyszájú, helyenként bunkócska módon viselkedő feleség, viselkedése, dumája és tettei volt. S hozzá kötődik az egyik legmeghatóbb jelenet is a kórházban – bármennyire is érzelgős és sablonos is: a szíve mélyén lévő szeretet kinyilvánítása zseniális dramaturgiával van időzítve.

S hogy ezek után, ennyi szenzációs képsor után milyen finálé vár a nézőre?? Nem mondom meg. Két dolog csupán róla: az egyik, hogy a mozi hangulatában (talán épp a fekete-fehér mivolta miatt) végig benn van egyfajta melankólia, e tekintetben a végjáték üdítően meglepő, másrészt pedig itt hangzik el tulajdonképp a film egyik legfontosabb – és sajnos egyik legéletszerűbb párbeszéde is:
„- Gyakran van ilyen?
- Megesik, főleg az idősek között.
- Igen, ő még elhiszi, amit mondanak neki az emberek.
- Sajnos.
- Sajnos”


Ne hagyjuk, hogy nagyszüleinket, szüleinket a sok mocskos marketing trükkre épülő termékbemutatón lehúzzák, hogy a mindenféle nyeréssel kecsegtető reklámcégek hálójukba ejtsék. A világ egy öregember számára már nem olyan, mint valaha volt, a becsület az üzleti életben rég nem játszik fontos szerepet. A pénz arroganciája, az erre építő cégek trükkjei pedig a naiv, egyszerű, kiszolgáltatott és idős embereket veszélyeztetik elsősorban. A mi dolgunk, hogy megvédjük őket. Elsősorban a családunkat, de ha lehet, másokat is. Számomra talán ez volta a Nebraska első számú üzenete. Mellette még egy kegyetlen jó USA korrajzot és társadalmi metszetet kapunk a vidékről, no meg egy fenomenális emberi kapcsolatrendszert önző érdekekkel, bocsánatos bűnökkel meg szeretettel. A főszereplő apa-anya- kisebbik fiú trió mellett a legnagyobb örömömre a nagyobbik fiút, Rosst a Breaking Bad Saulja, Bob Odenkirk játssza, míg az öreg Woody ifjúkori társaként Stasey Keatch brillírozik Ed Pegram nevű személy bőrében . De gyakorlatilag említhetnék mindenkit, aki tiszteletét teszi e remekműben, minden egyes családtagot, gyerekkori ismerőst.

Millió értelmezési rétege van a mozinak, millió kapszkodóval, kibontani való gondolattal. Nem is igazán lehet egy írás keretében mindent kibontani, mindenre reagálni, csupán egy-egy gondolatba, hangulatba lehet kapszkodni nézés és utólagos elmélkedés közben is. Ebből kifolyólag negatívumot nem igazán tudnék írni, talán csak annyit, hogy icipicit lassan indulnak be az események, egy icipicit nyújtottnak éreztem a mozi első harmadát. Amúgy is kegyetlen lassú és ingerszegény az egész film, de Woody háromszori meglépése talán sok volt – egy kicsit lehetne feszesebb az eleje.

No meg színes az egész. Bár az már legyen megint az én bajom.



90%




.


A hozzászólást R2-D2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 25, 2018 11:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyKedd Júl. 08, 2014 3:36 pm

Gondoltam ide jelzem, hogy úgy döntöttem, belevágok a Clone Wars animációs sorozatba. Ma újra elővettem a SW saga harmadik részét, és valahogy fellelkesültem a sorozat iránt!  Wink 
A Nebraska pedig eddig várólistán volt, de hamarosan tutira sor kerül rá.
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyKedd Júl. 08, 2014 4:27 pm

Nebraska mellé szorosan ajánlott a rendező másik három remekműve a Schmidt története, az Utódok, de leginkább a Kerülőutak, nálam még az a Payne-favorit, egyébként meg mindegyik qrvajó.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyKedd Júl. 08, 2014 5:10 pm

Weide írta:
Gondoltam ide jelzem, hogy úgy döntöttem, belevágok a Clone Wars animációs sorozatba. Ma újra elővettem a SW saga harmadik részét, és valahogy fellelkesültem a sorozat iránt!  Wink 
A Nebraska pedig eddig várólistán volt, de hamarosan tutira sor kerül rá.

Hajrá! Egy kis idő kell, míg megszokod a TCW-t, de utána elsöprő erejű SW élmény lesz. Smile

téglagyári megálló írta:
Nebraska mellé szorosan ajánlott a rendező másik három remekműve a Schmidt története, az Utódok, de leginkább a Kerülőutak, nálam még az a Payne-favorit, egyébként meg mindegyik qrvajó.

Ja, utánanéztem, miker csinált a faszi, majd esetleg betáblázom őket. Köszi!
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyKedd Júl. 08, 2014 9:02 pm

téglagyári megálló írta:
Nebraska mellé szorosan ajánlott a rendező másik három remekműve a Schmidt története, az Utódok, de leginkább a Kerülőutak, nálam még az a Payne-favorit, egyébként meg mindegyik qrvajó.

R2-D2 írta:
Ja, utánanéztem, miker csinált a faszi, majd esetleg betáblázom őket. Köszi!

Mondom, ha csak egyet választasz ezek közül, akkor szerintem Kerülőutak, de egyébként a Schmidt története Jack Nicholsonnal vagy az Utódok George Clooney-val is jó, mindegyik film díjjelöléseket és díjakat szerzett. Na meg Paul Giamatti is nagyon jó a Kerülőutakban az érett Virginia Madsennel.
Van ezeknek a filmeknek valami speciális bukéjuk, amit nehéz szavakba önteni, de bármelyiket nézem, mindig előjön ez a Payne-érzés, ami egyszerre vidám és szomorú, olyan keserédes, de jó. Smile

Más:
Ja és még ott van a Labor Day (Nyárutó), ami két hónap szünet után az egyetlen friss vételem lesz, lemezről nézem meg majd harmadszor.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyKedd Júl. 08, 2014 9:10 pm

téglagyári megálló írta:

Mondom, ha csak egyet választasz ezek közül, akkor szerintem Kerülőutak, de egyébként a Schmidt története Jack Nicholsonnal vagy az Utódok George Clooney-val is jó, mindegyik film díjjelöléseket és díjakat szerzett. Na meg Paul Giamatti is nagyon jó a Kerülőutakban az érett Virginia Madsennel.

Van ezeknek a filmeknek valami speciális bukéjuk, amit nehéz szavakba önteni, de bármelyiket nézem, mindig előjön ez a Payne-érzés, ami egyszerre vidám és szomorú, olyan keserédes, de jó. Smile


Hallani mindegyikről hallottam már, de eddig kevés motivációt éreztem hozzájuk. Így, a Nebraska után kicsit más a szitu. No meg hogy ennyire ajánlod őket... Smile


A hozzászólást R2-D2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 26, 2018 9:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
tchabee

tchabee


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Oct. 12.

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyKedd Júl. 08, 2014 11:06 pm

R2-D2 írta:


Nebraska

Kócos, ősz hajú öregember bandukol az autópálya leállósávjában. Rendőr megáll, kérdezi. „Merre is tart, papa?” Öregember előremutat. „És honnan jött?” Öregember hátramutat… ezekkel a képsorokkal indul a fekete-fehér film, ami egy meglehetősen hosszú felvezetés/ráhangolódás után tegnap az utóbbi idők egyik legnagyobb (új) filmélményét nyújtotta. Hatásában helyenként megidézi az Augusztus Oklahomában című remekművet, de – ami még jobb ajánlólevél – mindenekelőtt a számomra kultikus Rain Mant is.

90%


Idei egyik legjobb filmélményem volt a Nebraska.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptyKedd Júl. 08, 2014 11:57 pm

tchabee írta:


Idei egyik legjobb filmélményem volt a Nebraska.

Ennek komolyan örülök, jó látni/hallani, hogy más is hasonlót érez egy-egy film után. Smile
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptySzer. Júl. 09, 2014 12:28 pm

R2-D2 írta:
Hallani mindegyikről hallottam már, de eddig kevés motivációt éreztem hozzájuk. Így, a Nebraska után kicsit más a szitu. No meg hogy ennyire ajánlod őket... Smile

Lényeg az, hogy ne egy második Nebraskát várj tőlük. Sőt, lehet, hogy nem most kell találkoznod ezekkel, hanem amikor egyszer úgy hozza a kedved. Az a legjobb. Csak tedd el a cetlit. Wink
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 EmptySzer. Júl. 09, 2014 2:58 pm

téglagyári megálló írta:


Lényeg az, hogy ne egy második Nebraskát várj tőlük. Sőt, lehet, hogy nem most kell találkoznod ezekkel,  hanem amikor egyszer úgy hozza a kedved. Az a legjobb. Csak tedd el a cetlit. Wink

Úgy lesz!  Wink 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: R2-D2 írásai 1.0   R2-D2 írásai 1.0 - Page 42 Empty

Vissza az elejére Go down
 
R2-D2 írásai 1.0
Vissza az elejére 
42 / 67 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 54 ... 67  Next
 Similar topics
-
» R2-D2 írásai 3.0
» R2-D2 írásai 4.0
» R2-D2 írásai 2.0
» Niwrok írásai 2.0
» Niwrok írásai 1.0

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Kritikák, filmes gondolatok-
Ugrás: